• Sor
  • Bence

Kızlık zarı kaç santimetre içeride?

Arkadaşlar bilgisi olan varsa kızlık zarının ne kadar, tahmini kaç santimetre içeride olduğunu söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 24

• ben diyim 25-30 sen de 50-60.. ne saçma soru yaa napçan yolculuğa mı çıkıcan

• her bayanda degısıklık gosterır. Parmagınla kontrol edıp ogrenebılırsın :)

• 8

• benı m bıldıgım 3 cm yanı penısın bas kısmı gırınce zar a gelıyor dıye bılıyorum

• Başıma gelen bir olaydan dolayı biraz araştırdım. çoğu yerde 1-2 cm içerde yazıyor. Bakireyim diyen birisiyle sevişirken penisimi içine sokmaya çalıştı girmek istemedim bozulur die, orta parmağını soktu fakat bişey olmadı, ya değişiyor yada partnerim beni kandırıyor.

• ince bagırsakla dalak arasında

• uzaklardaa aramaa, çünkü sen içimdesiiin, taht kurmuşsun kalbimee, en güzel yerindesinnn, diye bir şarkı vardır bilirmisin?

• genel olarak hemen vajina dış kısmında yani 8 cm diyen olmuş ama öyle değil çok çok 2 cm

• 1,5 2 cm

• Uzman cevabı. Hemen girişte..En çok 4 cm. fazlası yok. Dokununca gidiyor..Abarttığınız gibi bir durum yok..Ayrıca yarım kova dolusu kanda akmıyor..Hepsi palavra yalan..

• 8 cm

• iceri girmeden 0 cmiceri gırdıkten sonra 20 cm kadar

• Gizli kullanıcı neden kendin parmak yordamı ile kontrol edip ölçmüyosun?hepiniz aynı potadan dökülmüyosunuzki...

• Kulak zarına bitişik diye biliyorum ben onu

• 15 000 000 000 micron

• kızlık zarı yaklaşık 5 cm uzaklıktadır

• herkeste farklıdır. çok önde de olabilir çok geride de.ve bazı kadınların, esnek olabiliyor. öyle ki doğumdan sonra bekareti bozulanlar var.

• Canım yaklaşık 3cm kadar içerde penisin biraz içeri girmesi yırtılması için yetiyor ama yırtılıncada fazla acımıyor korkmana gerek yok

• 4 5 bazen ise 6 veya 7 olabiliyor ve merak ediyorsan her kızlık zarı deliktir regli olabilmenizin sebebi bu yoksa kan içerde toplanırdı..

• 4 cm diye okumuşum burda bir yerde aklımda öyle kalmış 3 veya 4 cm dir

• 1 cm diye okumuştum

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 cm içeride

• Kilolu kızlarda, vajina girişi yağlı olduğu için 1 cm içeride olabilir.Ama vücut kitle indeksi normalse vajinanın hemen girişindedir.Üstelik türleri de vardır.Örneğin tamamen kapalıysa adet kanamasına izin vermek için el ile yırtılması gerekebiliyor..Bir arkadaş 8 cm demiş, çok güldüm.Vajina zaten 8 cm :)

• Sen kimseye inanma herkes konusuyor - Kizlik zari vajina girisinin 1-2 cm icerisindeKadin dogum uzmanina da sorabilirsin.

• 2 cm fılan

• 3-4 cm .

• o kısıden kısıye deısıyo tatlım kımınde içerde oluyo kımınde önde oluyo bazılarında doğustanda olmaya blıyo bunu öğrenmek istıyosan jınekoloğa görun istersen

• Vajina girişinde 1 - 2 santim geridedir.

• 2-3 cm canım

• doktor adayıyım canım ben

Yükleniyor...