• Sor
  • Bence

Kızlık zarı kaç santimetre içeride?

Arkadaşlar bilgisi olan varsa kızlık zarının ne kadar, tahmini kaç santimetre içeride olduğunu söyleyebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 24

• ben diyim 25-30 sen de 50-60.. ne saçma soru yaa napçan yolculuğa mı çıkıcan

• her bayanda degısıklık gosterır. Parmagınla kontrol edıp ogrenebılırsın :)

• 8

• benı m bıldıgım 3 cm yanı penısın bas kısmı gırınce zar a gelıyor dıye bılıyorum

• Başıma gelen bir olaydan dolayı biraz araştırdım. çoğu yerde 1-2 cm içerde yazıyor. Bakireyim diyen birisiyle sevişirken penisimi içine sokmaya çalıştı girmek istemedim bozulur die, orta parmağını soktu fakat bişey olmadı, ya değişiyor yada partnerim beni kandırıyor.

• ince bagırsakla dalak arasında

• uzaklardaa aramaa, çünkü sen içimdesiiin, taht kurmuşsun kalbimee, en güzel yerindesinnn, diye bir şarkı vardır bilirmisin?

• genel olarak hemen vajina dış kısmında yani 8 cm diyen olmuş ama öyle değil çok çok 2 cm

• 1,5 2 cm

• Uzman cevabı. Hemen girişte..En çok 4 cm. fazlası yok. Dokununca gidiyor..Abarttığınız gibi bir durum yok..Ayrıca yarım kova dolusu kanda akmıyor..Hepsi palavra yalan..

• 8 cm

• iceri girmeden 0 cmiceri gırdıkten sonra 20 cm kadar

• Gizli kullanıcı neden kendin parmak yordamı ile kontrol edip ölçmüyosun?hepiniz aynı potadan dökülmüyosunuzki...

• Kulak zarına bitişik diye biliyorum ben onu

• 15 000 000 000 micron

• kızlık zarı yaklaşık 5 cm uzaklıktadır

• herkeste farklıdır. çok önde de olabilir çok geride de.ve bazı kadınların, esnek olabiliyor. öyle ki doğumdan sonra bekareti bozulanlar var.

• Canım yaklaşık 3cm kadar içerde penisin biraz içeri girmesi yırtılması için yetiyor ama yırtılıncada fazla acımıyor korkmana gerek yok

• 4 5 bazen ise 6 veya 7 olabiliyor ve merak ediyorsan her kızlık zarı deliktir regli olabilmenizin sebebi bu yoksa kan içerde toplanırdı..

• 4 cm diye okumuşum burda bir yerde aklımda öyle kalmış 3 veya 4 cm dir

• 1 cm diye okumuştum

Kızlar Ne Diyor 8

• 4 cm içeride

• Kilolu kızlarda, vajina girişi yağlı olduğu için 1 cm içeride olabilir.Ama vücut kitle indeksi normalse vajinanın hemen girişindedir.Üstelik türleri de vardır.Örneğin tamamen kapalıysa adet kanamasına izin vermek için el ile yırtılması gerekebiliyor..Bir arkadaş 8 cm demiş, çok güldüm.Vajina zaten 8 cm :)

• Sen kimseye inanma herkes konusuyor - Kizlik zari vajina girisinin 1-2 cm icerisindeKadin dogum uzmanina da sorabilirsin.

• 2 cm fılan

• 3-4 cm .

• o kısıden kısıye deısıyo tatlım kımınde içerde oluyo kımınde önde oluyo bazılarında doğustanda olmaya blıyo bunu öğrenmek istıyosan jınekoloğa görun istersen

• Vajina girişinde 1 - 2 santim geridedir.

• 2-3 cm canım

• doktor adayıyım canım ben

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...