Anal seks isteyen kızı reddeder misiniz?

şimdi bir kızla birliktesiniz. evlenmeden önce bekaretini kaybetmek istemiyor. ayrıca hamile kalmak da istemiyor. ama sizle cinsellik yaşamak istiyor. ve sizle anal seks yapmakta karar kılıyor. bu kızın anal seks isteğini seve seve kabul eder misiniz? yoksa anal seks günahtır benim sağlığım açısından da tehlikelidir deyip ret mi edersiniz?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere bunu soracağın erkeklerin yarısı anal seks yaparım diyecektir yarısı da yapmam diyecektir ama seni uyarıyorum yüzlerce kez anal seks yapmış birisi olarak asla ve asla acemi ya da hayvan bir erkekle anal seks yapma çünkü çok zevk alabileceğin bir seks çeşidinden nefret edebilirsin..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• şahsen ben etmem fakat nasıl bir zihniyet tasıyor bazı insanlar anlamış değilim hayır yani bekaretini kaybetmek istemiyor sevişiyor elletiyor oynatıyor bir de anal ilişkiye giriyor ee şimdi namuslu kız rölümü oluyor bu hayır belki hayatın boyunca kendini adıyacagın erkeği kandırıcaksın bir çok insanıda kandırıcaksın hiç mi allah korkunuz yok. gercekten kınıyorum bu tipleri.

2|0
    1|0
  • yeni moda bu sanırım. namuslu olmayı beceremeyen kişiler nefislerine yeniliyor. Şimdi sana ne diyeceklere sorum sizde zina cocuğu olabilirsiniz :) o nedenle helal dururken harama yönelmek niye. Anüs seks için değil ki oradan seks yapılsın dini iyi öğretmek lazım heleki kızlara erkekler için sıkıntı yok mantık yok çünkü ama kızlar kendilerini o kadar basitleştirmemeli ana olacak sonuçta ama nerde...

1|1
    1|0
  • canının yandığını değil keyif aldığını hissettirecekse kabul edebilirim

1|0
    0|0
  • erkeklerin yüzde 90ı belkide tamamı ister. bunu aklınızdan çıkarmayın. anal seks istemeyen kızı redettme ihtimalim var ama isteyenle her zaman. öylesi daha iyi oluyor sıkıntısız.

1|0
    0|0
  • Analsex isteyecek ve red cevabı alacak şaka gibi tabiki red edilmez ancak analsex usulune göre yapılır

1|0
    0|0
  • Çoğunluk zaten kabul eder bence. Bana gelince anal seksi çok severim, seve seve kabul ederim. Onun heyecanı tadı zevki farklı :)) Diğerlerini bilmem ama ben şahsen çok keyif alıyorum anal seksten :))

1|0
    0|0
  • Küfür edecem ama zor tutuyorum kendimi! Hadi hayırlısı!

0|0
    2|0
  • 1 kere denerim başkada kesinlikle yapmam ama böyle bişey isteyen kız olcagını zanetmem

0|0
    1|0
  • Ne reddetmesi ya? Baştacı yaparım :) Eğer yapacaksan ve sevgilin acemiyse hiç tavsiye etmiyorum.

1|0
    0|0
  • o kızın kaşar olduğunu her sevgilisiyle anal yapıp evleneceği adamı bakireyim diyew kadıracağını düşünürüm soğuyup terk edebilirim

1|1
    2|0
  • ben zinaya karsıyım arkadas noktamı koyarım sen anla artık .

1|0
    2|0
  • kabul etmeden önce yapmasi gerekenleri yaparsa olur yoksa olmaz.

0|1
    0|0
  • kimse geri cevirmez bu isteği

1|0
    0|0
  • Seviyosam yapmam, öylesine hoşlantı falansa yapabilirim.

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ki

0|0
    0|0
  • Çok önceden teklif etmişti. Kabul etmedim ama ilerleyen zamanda mecburen yaptım.

0|0
    0|0
    • önce neden kabul etmedin sonra niye mecburen yaptın? biraz açıklar mısın?

• Ciddii olarak evlenmekti niyetim. Onun amacıda evlenmekti. Ve kendisi daha önceden çok defa yapmış ki hiç zorlanmadı . Sadece " acıyor" diye bir rol yaptı o kadar. Ona rağmen evlenecektim ama benim kriterlerime yaklaşmadı ayrıldık. Şimdi evlenmiş ve çocukları varmış. Allah mesut etsin.

• etmem ki...

0|0
    0|0
  • ben kabul etmem yapmam da

1|0
    0|0
  • kız temizse yaparım

0|0
    0|0
  • Yaparımmmmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • çıkartmadan 3 kayarım :))

0|0
    0|0
  • Erkeğe bağlıdır bence bir çoğu kabul eder ben etmezdim ama...

1|0
    0|0
  • zevkını çıkarmsını bılırsıen herşey güzeldırr

0|0
    0|0
  • ver gitsin zaten sen karar verişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu yaptıktan sonra o zarı neden taşımak istiyorsunuz anlamıyorum, iki yüzlü olmaktan bu kadar mı zevk alıyorsunuz ya

2|9
    2|1
  • delık olsunda ne olursa olsun dıoyenler tabıkı kabul ederlerkı ettıler.

0|0
    0|0
  • kabul edeerler

0|0
    0|0
  • Valla hepside yapıyor.

0|0
    0|0
  • Buyuk cogunlugu kabul eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...