Bakire olmayan bir kızla evlenir miydiniz?

Üniversiteyi bitirdiniz işinizi buldunuz veya son sınıfta kendiniz gibi bir kızla tanıştınız ciddi düşünüyorsunuz ancak kız bakire değil biribirinizi seviyorsunuz evlenirmiydiniz arkadaşlar

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• mecbur evlenirsiniz. Türkiye burası. bakire kiz yoktur. ayibini gizleyen bakire vardır. bakire kız varsada sosyal sorunları vardır iletişim kuramazsiniz olmaz o iş zaten.

cemaatten biriyle evlenirsen olur. bir oradakiler normal insan~

1|3
    5|4
  • Bence erkeklerin çoğu kıskanç olduğu için bakire olmayan kızla evlenmiyorlar. Şimdi erkek olarak kendimi düşünürsem, kıskanırım ben deliririm yani. O açıdan bakıyo olabilir bir çoğu.

0|0
    0|0
  • Birbirinizi seviyorsanız evlenin neyin kafası bu. Buna mı takıldın sevgine engel mi yani ? O zaman hiç boşuna evlenme üzme kızı

0|1
    0|1
  • Erkek olsaydım evlenirdim

0|2
    0|1
  • bakireyim kendim gibi bakir bir erkekle evlenirim kesinlikle

herseyi ilk birlikte tadalim...

0|0
    0|0
  • bu devirde az kullanılmışını bulursa şükret :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cikerim oyle o...rspuyu.. zamaninda dusunecekti yaptigi pislikleri

0|1
    0|0
  • büyük konuşmak gibi olmasın bırak bakire olmasını başka bir erkeğin elini dahi tutmuşsa evlenmek istemem onunla evleneeğime e5 te tırın altında kalayım daha iyi , yaw yine büyük konuştum sırf böyle konuşuyom diye başıma çok fena şeyler gelecek :D

1|0
    0|0
  • hayır evlenmem nie evleneyim bn erkek olup uckuruma sahıp olabiliyorsm karsımdakide olmalı

21 yy boyle sey olurmu demeyim namusun yy olmaz

0|0
    0|0
    • kardeşim her dönemde oluyormuş namussuzluklar şimdi sadece açığa çıkıyor bundan yüz sene öncede ortam aynıymış haala aynı yüz sene sonrada aynı olacak bak dediydi dersin

• dogrudur dostum haklısındır ama kesnlikle bir insan uckuruna sahip olmalı diyorum

• dürüst olarak baştan söylemiş evlenirdim ben

0|0
    0|0
  • dürüstçe söylediyse, işi azıtıp ortalık malı olmadıysa, evlenirim.

1|0
    0|0
  • baştan dürüstçe söylediyse evledirdim ama kutsal bakireyi oynuyorsa sülalesini zükerim

0|0
    0|0
  • evlenirdim yeter ki beni sevsin

1|0
    0|1
Yükleniyor...