Cinsellik bölümündeki sorular hakkında ?

Cinsellik bölümüne sevgilim beni tecavüz etti yok işte ne biliyim bakireliğimi alıp kaçtı gibi sorular koyuyolar bu bana saçma ve uyduruk geliyo çünkü bir insan eğer hakikatten böyle bir duruma düştüyse bu siteye bunu yazmaz zaten. Çünkü eğer böyle bir şey olduysa bunu buraya yazıcak kadar rahat olamaz . Tamam belki bazıları gerçekten gerçeği söylüyolardır ama bilemeyiz çünkü ben bunlara inanmıyorum .. Belkide sırf daha fazla cevap almak için yapıyolardır ama bilemeyiz benim gibi düşünen veya tam aksini düşünen arkadaşlarım varya lütfen cevaplandırsınlar şimdiden teşekkür ederim ...

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yaşayanlarda yazabilir, çok insan tanıdım sıkıntısı gerçekten çok fazla olan, ama tabi ki hepsi doğru değil... İnsanın yaşadığı sorunları paylaşması içini rahatlatır.. Dış dünyada böyle bir olaya maruz kalan insanlara ne gözle bakıldığını hepimiz biliyoruz... Burada rahatlamak kendilerine güvenlerini kazanmak istiyorlar ama düşüncesiz ve senin bahsettiğin gibi dikkat çekmek isteyen çok insan var maalesef...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah kimseyi burada ciddi soru soracak duruma getirmesin..

Amen.

1|0
    0|0
  • hayallerindeki fantezileri yazıyorlar :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum sana sırf eğlence aracı olarak kullanıyorlar ya da erkeklerle tanışmak ya da kızlarla tanışmak için soruyorlar soruları ya da fazla cevap alabilmek için

1|0
    0|0
  • soru soranları geç birde birkaç üye var bayanlardan (belkide erkek) verdikleri cevaba bakıyosun dersinki 24 saat seks yapıyo 500 adamla yatmış. ben en çokta onları itici buluyorum ve inanmıyorum. buradaki abazaları azdırıyolar sadece

1|0
    0|0
  • Kardeşim buradaki insanların çoğu fantezi dünyasında yaşıyor ve çoğu kadın profili ile girip geyik yapıyor. Bence sıkıntı bu arkadaşların cinsel açlıklarından kaynaklanıyor. Sorulara bakılırsa bizde helalini bekleyip birliktelik isteyen ne kız nede erkek var. Bunların aile yapıları vs çok düşündürücü buradan okuduklarım inş. gerçekleri yansıtmıyordur yoksa 20 sene sonra Hollanda dan daha beter olacağız. Çünkü kimin kimi becerdiği belli değil. Evlilik olmadan becerilmeyi marifet sayan kızlar erkekler var. O nedenle sadece okuyup ağlanacak halimize gülüyoruz. Eğer burada yazılanları ailelerinde yaşıyorlarsa vah bizim halimize...

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyosun zaten onların pek çooğu erkek tecavüze uğradim filan diyenlerin fake .

1|0
    0|0
  • Onu bırak ta.. Resim seninse eğer; dövmen güzelmiş ...

1|0
    0|0
  • Fantezilerini buraya yansıtıyorlar işte :D

1|0
    0|0
  • ilgi istiyorlar

1|0
    0|0
  • profil resmini gördükten sonra ne sordugunu unuttum gitti :)

1|0
    0|0
  • doğru söze ne denir :) kimse rızasız bişey yapamaz

1|0
    0|0
    • cinselliğin C sini yaşamamış kızların fanntezilerini süsleyen atmasyon durum sadece hayal ürünü ...

• haklısın kesinlikle banada yani bir cinsellik değil ki bir çok soru saçma geliyor

1|0
    0|0
  • % 90 sallıyorlar yaşadıklarını değil hayalini anlatıyorlar:) cok belli oluyor

1|0
    0|0
  • ben tamamen sana katılıyorum :)

1|0
    0|0
  • O değilde profil resmin beni kendimden geçirdi:)

1|0
    0|0
  • buraya yazmayıpta nerey yazacak?bence bu sitedeki olayların %80 i gerçek..farkındaysan kimlik bilgisi istemiyorlar gizliden içini dökebiliyosun

0|0
    0|0
  • neden gerçek olmasınki ?

0|0
    0|0
  • 24 saatını burada gecırıp acaba hangı ara bekaretını kaptırmıs :D :D

0|0
    0|0
  • bu kızın profil resmine bayılıyorum:))

1|0
    0|0
  • onu bilmem ama atıyorlarsa hayal güçleri baya iyi çalışıyor harcanıyorlar bu enerjilerini yazar olmaya verseler iyi iş çıkarırlar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hepsi fantezi

1|1
    0|0
  • sana katiliyorumm..

1|0
    0|0
  • herkes senin gibi poposunu koymuyo fikrini ortaya koyuyo laf solemeye hakkin yok dikkat cekmek icin mi koydun belli degil arayis icindesin galibaa

0|0
    2|0
    • 1. cisi sana profil fotoğrafım nasıl diye fikrini soran olmadı 2.si ise kıskanmanın luzumu yok canım

• Kiskanmak ne kelimedir amac kotu cidden erkeklere guzel gozukebilir ama amac belli daha cok ragbet ve puan yazdiklarinla kendin celisiyosun yawrumm

• Bu senin düşüncen ben sana katılmıyorm

• Buradakilerin bir çoğu sallıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...