Evlendin ve eşin bakire çıkmadı

bir erkek karısının bakire değil veya anal oral sürtünme yiyişme her şeyi yaptığını öğrendin ya da bir bayan için kocasının bunların hepsini yaptığını yaşadığını öğrendin ne hissedersin ? ne yaparsın ? ne yapabilirsin ? artık yapacak bir şey yok olan oldu mu dersin ? sineye mi çekersin ? ben bunca şeye katlanamam evlilik umrumda değil boşanırım mı dersin ? valla insanları tanıdıkça ne yalancı ne mikroplar var aklım almıyor neler neler yaşadıktan sonra ne yalanlar söylüyorlar kanınız donar

Güncellemeler:
'' aynı yatakta yattığın insanın başka bedende neler yaşadığını düşünüyosun ya anal yaptıysa ya oral yaptıysa karşısındaki kişi acımadan herşeyi yaptıysa? '' insan oğlu çok garip

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bakirelik umrumda değil karşımdaki insan olsun yeterli... Biz erkekler her şeyi yapalım sonra bakire kız arayalım. Yok öyle bir dunya...

5|1
    0|1
    • Bakire olmayan çok kız arkadaşım oldu hiç geçmişini düşünmedim yargılamadım...

• sen yargılamazsın ben yargılarım düşüncelerimiz değerlerimiz yetişme tarzlarımız farklı, umarım herkes istediğini bulur

• WhatTheF --> link

Kızlar Ne Diyor 1

• babasının namusuna sahip çıkmayan kocasınınkine hiç çıkmaz. benim görüşüm bu. onu da geçtim kızının annesinin o olmasını ister misin ? bunu da düşün öyle karar ver ne yapacağına.. bakire olmadığını bilerek evlendiysen ağzını açmaya hakkın yok ama evlendikten sonra öğrendiysen ortada çok büyük bir yalan var demektir. bir ilişki yalan dışında herşeyi kaldırabilir.

1|3
    4|1
    • ''babasının namusuna sahip çıkmayan kocasınınkine hiç çıkmaz'' helal olsun :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Peki sen ne kadar namuslusun sen onun yatağına uzandığın zaman kaçıncı beden olacak yanındaki ? . Şu hemcinslerimin iki yüzlülüğüne ayar oluyorum bee...

3|0
    0|0
    • böyle yazınca hemen 'peki sen neler yaşadın sen temzi misin ki ' diye atılanlara da ben kıl oluyorum, evet temizim şu erkek halimle uçkurumum peşinde koşmamışsam evlenceğim kız da temiz olacak

• dostum sen kendini takıntılarla parçalıyorsun tanıdığım 4 . evliliğini yapan bayan var ne yani şimdi kağıt üzerindeki bir imzamı diğer 3 tane erkeğin dudaklarını ya da pensini , teninin kokusunu 4 . erkeğin kabul etmesine yetiyor .?

yada kız bekarken hiç bir şey yapmadı yaşamadı evliyken kaçamaklar yaptı sende bunu bilmiyorsun ... yok başka erkeğin kokusu yok bilmem neler neler bunalr nedir dostum bunlara takılıp kalacağına hayat içerisinde birbirine adam gibi sahip çıkabilmek önemlidir ..

• Şimdiki gençlik biraz farklı yöne kayıyor. Seks iki cins içinde geçerli bir durum ama dinimize göre helalinle yapman gerekiyor. Bu erkek içinde kadın içinde geçerli. Temiz kan olması için tek eşlilik olmalı. Modern düşünen insanların sonları hep hezimet ve boşanma olmuştur. Yani evlenip istediğiniz kadar helalinizle fantezi yapabilirsiniz kendinize ait olan ve helal olan şekillerde. Şimdi sadece gözlerinin rengi için yatan insandan ne karı nede koca olur. bu benim düşüncem öbür dünyayı düşün

• bedenin bakire olması önemli değil ruhun fahişe olmasın boşuna dememişler.kızlığına zarar vermeden anal oral bir çok şey yaşayan kızlar var zar namus garantisi değil artık.ruhunda yatan fahişeyi tesbit etmek gerekli o da imkansız bişi.yani anlıcağın şans kader kısmet

0|0
    0|0
    • anal oral yapıpta kızlık zarı duran kız bakire değildir zaten , bakirelik temizlik saflıktır , iki damla kan gördük diye kızın bakire olacağına kanacak kadar saf değiliz çok şükür, ama haklısın tabi bu işler biraz kader kısmet şans evet

• Bakire Olmassa Olmaz Dostum senle Bozulduğunu Anladığın Zaman İlk senle Olmuş Demektir.Kız Senin İçin Bozmuşsa Ömrünü Sana Adadığı İçindir Senden Önce Bozulmuşsa Burda Yalan Konuşmamızın Anlamı Yok Her Gece Yatakta Uyurken Lan Benden Önce Nasıl Yaptı Biriyle Butene Benden Önce Biri İle Birlikte Olmuş.Bunları Yiyip Yiyip Bitirirsin Kendini.

Düzgün İnsan Bulmak Çok Zor Değil.Yeterki bakmayı Bil.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce biliyorsan bunu bile bile evlendiysen yapacak birşey yok zaten tercihini yapmışsın fakat evlendikten sonra öğrendiysen zor anında terkedilmeyi veya aldatılmayıda göz önünde bulundur.

0|0
    0|0
    • ben evli değilim de şunu merak ediyorum bir kız evlenmeden önce atıyorum oral yapmışsa tutup da bunu koca adayına öyle kolay kolay anlatmaz ama evlenip belli bir zaman geçtiğinde bunu anlatırsa o zaman nasıl davranırsın , ben şahsen katil olabilirim :)

• Anladım seninkisi varsayım. Genelde de evlenmeden önce büyük çoğunluk yalan söylüyor. Maalesef

• Evlendikten sonra bakire olduğunu öğrenmek,

sağlam aldığın bir eşyanın bozuk çıkmasına benzer.

Yapılıcaklar bellidir, aldığın yere geri götürüp kızınız bozuk çıktı deyip bırakmak.

Evlilik böyle bir yalan üzerine kurulamaz.

0|0
    3|0
Yükleniyor...