Travestiler Nerede Takılır?

Arkadaşlar travestiler nerede takılır ve İstanbul'daki hangi semtlerde yaşarlar,travestilerin aileleriyle arası nasıldır ve sizin akrabalarınızda travesti olan şahıslar mevcutmudur!

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırdır bitirme tezi, araştirma vs falan mı ?

1|1
    0|0
    • Aynen yahu sosyoloji okudugum için onların hayatlarını ögrenmem lazım,haftaya travestilere konuk misafir olmayı planlıyorum :)

• Kolay gelsin,

Cam4 e takil orda ts var bir kactane parali show satin al ve anlat durumu yardimci olurlar heralde :))

Erkekler Ne Diyor 11

• link <3

0|0
    1|2
  • kadıkoyde ıstemedıgın kadar

1|0
    0|0
  • Bizim buralarda hic yok

1|1
    0|0
  • napıcaksın kı kardesım bosver allah yakın bana uzak en korktugum varlıklar

1|0
    1|0
  • yok valla biz değiliz akrabalardan da olan yok şükür.sen taksim tarlabaşı bulvarında takıl müşteri bulursun

0|0
    1|0
  • 1-maltepe sahil

2-kadıköy bağdat caddesi

3-taksim meydan altı

4-kartal sahil

5-avcılar e5 beylikdüzü yolu.

onların ailevi yapıları yoktur.onlar aileleri tarafından genelde reddedilmiş kişilerdir. ve çoğu yalnız yaşar ya da başka bir travesti ile beraber yaşar.

akrabalarımız içerisinde allaha şükürler olsun travesti falan yok.

0|0
    1|0
  • Hayirdir sorma sebebin ne ? Yoksa

Fanrezi olsun diye onlara vermeyi mi

dusunuyorsun ? :)) ;)

0|0
    1|0
  • avcılarda komple bir binada travestiler oturuyo :))))

0|0
    0|0
  • napcaksın onuda yazaydın merak ediyorsan faza merak iyi değildir

0|1
    0|0
  • akşam 23 den sonra dragos sahile takıl sanada müşteri bulurlar:)

0|0
    1|1
  • Yasadigi semtler: kurtulus harbiye sisli tarla basi dolap dere mecidiye köy cogunlugu buralarda yasar ama hali vakti yerinde parayi bulanlar etlier merter bebek bu semtlerdede yasayanlar var.

1|0
    0|0
    • Ailelerin %90 i haberisiz travesti olduklarindan cok cok azinlik bir kesim biliyor cocuklarinin o halde olduklarini %2 belki ailesiyle aralari iyi

• simdi bazilari diyecek nerden biliyorsun zamaninda bunlara ait bir sokak vardi bilenler bilir Etap marmara otelinin arka sokagi ve orda bir arkadasim bakkal isletiyordu nerdeyse hepsini taniyordum bakkala geliyorlardi sohbet ediyorduk.

ic dünyalarini iyi biliyorum.

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok atarlı sormuşsun ünlemli filan. Tarlabaşı'nda yoğunluktalar diye biliyorum. KAdıköy'de ve Okmeydanında'da zaman zaman denk geliyorum travestilere ama iş tutarken değil günlük hayatlarını sürdürürken. Bunun dışında her şehirde travesti vardır. Ne kadar tutucu olursa olsun her şehirde de müşteisi vardır travestilerin. Genellikle kabullenmeme sebeiyle ailelerinden uzak yaşasalarda, çocuğunun travesti olduğunu kabulenen ve birlik içinde olmaya devam eden aileler var toplumda. Hatta Listag röportajlarından görebilirsin bunu. Hiç travesti akrabam yok olsaydı sorun etmezdim. KOnu ilgini çekiyorsa sana Pınar Selek'in Maskeler Süvariler ve Gacılar'ını ya da Travesti Terörü adlı belgeseli öneririm.

1|0
    0|0
  • bizde tro yok ama inan erkek olsam kesin olurdum kim çeker o iğrenç bedeni

2|0
    0|3
  • travestiler pasif gay mi yoksa eşcinsel mi?

0|0
    0|0
    • Eşcinsel olduklarını kabul edemiyorlar normal heteroseksüel kadınız diyorlar!

Normalda eşcinsel pasif olurlar :)

Yükleniyor...