Bır kız neden susar yasanmıslık verılmıs sozlere ragmen

2 sene bırlıktelık sonucunda ayrılmıssınzı erkek arkdasınız gururunuzu kırmıs ancak sevmıssınız beraber olmus bekaretınızı de vermıssınız ancak 2 aydır susuyorsunuz telefonlarınız da kapalı neden susarsınız erkek arkdasınızıın pısman oldugunuı da bılıyorsunuz sıze cok mesaj attı cok yalvardı ama hep susdunuz arkdaslarına sadece o yasadıgımız seyı yuzume vurmucakdı dedınız.2 aydır neden susarsınız

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle senin hisettiğin şey sevgi mi yoksa vicdan azabımı bunu bir netleştir. bence seninki sevgi değil sadece öyle sanıyorsun...yada alışkanlıkla beraber bir iç sızısı... söylediğin cümle çok ama çok ağır. evet başlangıçta olmaması gereken bişey olmuş ve kızımız bekaretini sana teslim etmiş. kızın içinde bulunduğu durumu sana anlatayım istersen 1-sevdiği güvendiği geleceği olarak gördüğü adam düşündüğü kadar güvenilir ve sevgi dolu değilmiş acı gerçek... 2-bekaretini kaybetmenin verdiği bir toplumsal baskı ve utanç duygusu... 3-asla söylenmemesi gereken bir cümlenin muhatabının senin olman sebebi ile duyduğu aşağılanma 4-seni seviyor bile olsa onuru zedelenmiş bir kadın olarak sana artık dönmeyi kendine yediremeyecektir zira ona sarf ettiğin bu halinle seni kim alır cümlesi onun beyninin içinde dönüp durmaktadır. sana dönmesi halinde kendine olan (zaten zedelediğin) saygısını daha da yere vuracak ve tamiri çok daha zor bir noktaya taşıyacaktır. SESSİZLİK EN BÜYÜK ÇIĞLIK tır. bunu pek çok insan bilir aslında. ve onun bu sessizliği seni bukadarr yıpratıyor. 2 ay bu tür bir hasarın onarılması için yeterli bir zaman değil öncelikle bunu bil... sabırsızsın ama yaptığının bedelini ödemek zorundasın ... eğer duygularında gerçekten samimi isen sessizce bekle bir müddet arama sorma sadece izle ve duygularını tahlil et oda aynı sekilde duygularını ve hayattan beklentilerini tahlil ediyordur. senin de sessiz kalman ama izlediğini arada bir hissettirmen koşulu ile yönünüzü çizmenizde yardımcı olacaktır. 1 aylık bir sessiz izleme dönemi sonrasında (bu arada haftada bir olmak üzere seni kırmak istemedim-hata ettim veya ben buradayım ) şeklinde kısa ama onun güvenini tekrardan kazanmaya yönelik mesaj.lar ie ortamın yumuşamasını bekle. sonrasında da medeni iki insan olarak konuşmayı teklif et emin ol yok demeyecektir. burada seni üç sonuç bekler. 1- affeder tekrar denemeye başlarsınız 2-affetmez yoluna gider 3- affeder ama sadece intikam planını devreye sokmak adına sana döner... hadi hayırlısı

0|1
    0|0
    • hayırlısı :)

• abla son bır soru arar mı sence he ne dersın ahtım olsun bana ole bı muhtac kalsın kı cekdıklerım ıcın allah bana bır kere daha dondursun kı ahtım olsun bunların hesabını sorayım ona

• bu kimsenin cevap veremeyeceği bişey ama şundan eminim.mutlaka ama mutlaka birgün gözünle görür ve kulağınla duyarsın . Allah bu dünyada mutlaka insanlara bak ben buradayım ve asla kullarımı yalnız bırakmam dercesine ahlarının karşılığını gösterir. ben onlarca kez yaşadım bunu çok şükür ahım kimsede kalmadı.ve ben hiç bişey yapmadım sadece yüce yaradana havale ettim. öyle bir çıkıyorki sorma. bu sana dönmesiie olur,başına gelen bişeyle olur.senden sonra yaşayacağı kişi ile olur ama olur inan buna

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok uzgun ve kirgin ldugunuz icin susarsiniz...:(( Bende bu sekilde ayriligimi ve bende yasattigi mtsuzlugu ve kotu etkiyi atlattim, kendi kendime kalarak ve bol bol bana katkida buulunacak kitaplar okuyarak... Size bana mesaj yazma yeter dese, yalvarmalariniza yanit verse , konussa bu size bir barisma umudu veriri belki diye., hic yanit vermemeyi sessiz ve suskun kalmyi tercih ediyor...:) Anlayis gosterin ve ustune gitmeyi onu kendi haline birakin...:( Her kiz firlama ve motor degildir, hemen yeni bir erkek bulma arayisina gecmez, gecemez, cunku yasadiklari ve sevdigi insanla olan hatiralari buna engel olur...:(( Gercekten sevmisse tabi :)

0|0
    0|0
    • pekı ne yapayım gıdeyım mı yoksa bekleyeyım mı bekleyeceksek ne kadar bekleyelım kız motor deıldı evet cunku yası 22 ben ıkıncı cıkdıgıyım ve bekaretını bana verdı ılk sevgılısı beraber olmak ıstemıs benım kız ıstememıs bu yuzden ayrılmıslar ama benle oldu neden derse ben agzınuın ıcıne baktım uzerıne tıtredım ama sımdı ne yapayım yoluma mı bakayım yoksa bekleyeyım mı cunku bende cok yoruldum artık ne yaptıysam cevap vermedı

• keske bagırsa cagırsa kufur etse neden dese sorusuna cevabımda hazır kendısı benım anneme adımı vermeyeyım oglunuz benle bırlıkte olmak ıstıyo fakat bunlar bana gre deıl ben yapamam sevıyorum ama aıle yasantım ve benım yetısme tarzıma uygun deıl demıs bunlar madem ozel ve hassas seyler kendısı ılk bu hassaıyetı bozdu ben deıl kı bız bunu anneme soledıgınde beraber olmustuk ıkncısıde yolda eskıs erkk arkdası ben cıkıyorum dıyınce aynı gun delırdım patladım tabı yalan solemıs ama o anda delırdım

• ama ates olmayan yerden duman cıkmaz bu cocuk zamanında beraber olmak ıstemıs zaten benden once sadece bu ccukla cıkdı benım kız ıstememıs sonra bu cocukta bırakmıs baska kıza gıtmıs sonra benım kız bırak onu yolumuza devam edelım falan demıs ama cocuk ıstedıgı seyı dıger kızdan alınca kabul etmemıs benım kızı ama demek kı gerı donmek ıstıyor ve benım kız olmasada baska bır yerden hanı onu umutlanıdrcak seyler duydu bole dıyo bu anneme soleme ve bu cocuk konusu aynı anda gelınce bende patladım

• Söyleyebilecek tek bir sözü bile kalmamistir

Ya da tam tersine söylenecek sözlerin coklugu dilsiz birakmistir

Her durumda sizinle artik konusmak istemiyordur diye düsünüyorum.

Kirdiginiz kalbi daha fazla parcalamadan artik uzaklasin bence.

Konusmak istemeyisine saygi duyun en azindan.

0|0
    0|0
  • Erkekler genelde kızlığını aldığı bayanlara benim gözüyle bakar ya hani. İşte o mevzu. Kız biraz grurluysa o yaşanmışlıktan sonra sana göz yummasını her şeye ben artık seninim demesini beklediysen yanılmışsın. Bu tarz bişey bende yaşadım. Şu an 2 sene oldu ayrılalı çocuk hala arıyor barışalım diyor ama yok anam siz önce her şeyin o kanda olmadığını bilin bence. Lafım sna değil genel. Erkek arkadaşım bana oyle davrandı. Sen benimsin de şöylede böylede. Lan ben köpek miyim sen kimsin birşeyler yaşadık diye otur otur kalk kalk. Oldu paşam oldu.

0|0
    0|0
    • ben guven acısından dedım zorunluluk yuzunden demedım. ona tek kotu sozumde bu halde nereye gıdıcenn kım kabul edecek hadı ettı yuzune vurmucak mı sanıyosun ben buradayım yapdıgımın arkasındayım neden bole yapyon dedım kotu ben oldum

• bir kız için bakireligini vermişse hele gurur çok önemlidir.

2|0
    0|0
    • pekı napayım yoluma mı gıdeyım bekleyeyım mı daha ne kadar beklıceksemde

• ekle işte.

• ekledım

• o yaşadığı şeyi yüzüne vurmucaktın

0|0
    0|0
    • oda ole dıyor ve artık yoruldum ama cok sevıyorum oda bılıyor bekaretını bana verdı guvendı bılıyorum bende yarı yolda bırakmak ıstemıyorum ama elımden susmaktan baska yapacak hıcbırsey kalmadı

• Olabilir böyle davranışlar takma bu kadar

• takmayayımda ne yapayım

Erkekler Ne Diyor 3

• Derlerya Kalp kırmak 1 dakıkada kalp kazanmak cok uzun diye senınkıde o misal...Yaptıgın sevdıgın kısıyı derınden etkılemıs demekkı ...

1|0
    0|0
    • Cok kisa ve oz aciklamissiniz bu kizcagizin neler hissedebilecegini :(( Bence de onunla yasadiklari ve ona tanidigi bunca tolerans ve fadakarlik bir anda, hcbir sey yapmamis gibi yuzune vurulunca, kizcagizin felegi fena sasmis...Hayal kirikligi buyuk bence de:(

• Acıkcası annene soylemesı enteresan ona anlam veremedım...Fakat 2. olayda patladım dıyorsunya tahmın ettıgım kelımelerımı kullandın aceba..Cunku ılıskıye gırdık gıbı bırseyler yazmıssın ...Eger tahmın ettıgım kelımelerı kullanmıssan hem sınırlı hemde o denlı agır kelımelerı suskunlugu belkıde kendısıne kızmasıdır...Bunları hak etmedıgını dusunmesındendır belkıde gecmısde yaptıgı hataları dusundugunden susuyordur veyahut herseye ragmen senden bu kelımelerı beklemedıgınden kızgıngılındandır...

• bılmıyorum dedıgım sey aynen su ve patladım bende o kelımelerı kendımden beklemıyordum ancak sunu dedım ne yapmaya calısıyon lan sen napmaya calısıyon nereye gıdıcen kım kabul edecek hadı bıırısı ettı lan ben ılkınım hıc mı aklına gelmıcem evlensen bıle elını tuttugunda optuugunde sarıldıgında hatta soluk soluga nefes nefeseyken he dedım kızım ıster gelırsın ıster gelmezsın ama sana verecegım zaman fazla deıl bunu bıl dedım

• Söyleyecek sözü kalmamıştır.

Zaman ilacın olacak tek şey olabilir.,

Daha fazla üstelemek , çamurda yürümek gibi olur

O yüzden beklemelisin. 2 Sene unutulmaz

0|0
    0|0
    • nasıl yanı 2 sene unutmam ıcın barısmak ıcınse o kadar zaman sonra gelenın yanımda yerı yoktur

• Kafasını toparlamaya ihtiyacı vardır.

• umudu keseyım mı naapayım ? bekleyeyım mı arkdasına aıleme zaman ayrıcam tel kullanmıcam sınavlarım var ona calıscam demıs sınavı bu hafta sonu sınavdan sonra arama ıhtımalı var mı sence telını acıp

• kanka kadınlar susarak gider;)

1|0
    0|0
    • bıttı dıyosun yanı

• Haklısın kardeşim kadınlar susarak gider, ağlayarak geri döner. sonuna kadar haklısın :)

• kufur deıl de artıık o kadr affedılmek ıcın sey yaptım olmadı bekaret demıstım ya onu yuzune vurdum lan nereye gıdıcen kım kabul edecek senı bu halde hadı kabul ettı ben hıc mı aklına gelmıcem dedım

Yükleniyor...