Normal olanı hangisi?

Az önce sitede bir kaç bayan arkadaş 22-23 yaşına kadar hiç masturbasyon yapmadığını söylemiş. Ben 18 yaşındayım hiç cinsel birlikteliğim olmadı ama ayda 1-2 kere yastığa sürtünerek masturbasyon yapıyorum. Sizce bakire bayanlar yapmamalı mı masturbasyon?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Mastürbasyon kendini tatmin etme durumudur. Elbette yapılmalı. Ve kanaatime göre, insan ne zaman tatmin edilme ihtiyacı duyarsa o zaman başlanılmalıdır yapmaya. Genelde ergenlik dönemi uygun oluyor, ancak yirmili yaşlara kadar istemeyenler de oluyor.

Sağlık açısından zaten gerekli mastürbasyon, getirdiği psikolojik rahatlama ve sakinleşme duyguları cabası. Haftada iki kere asgari olmak üzere yapılması, sağlık açısından yeterli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• E yapıyorsunuz ki yapmak zorundasınız. Hormon bu sonuçta boru mu? Biz de nasıl testosteron ve androjen salgılanıyorsa sizde de progesteron ve östrojen salgılanıyor ki S.Freud der ki bir kadında ki cinsel istek erkeğinkinin 8 katıdır. Bu yüzden bu konuda kafana takılan bir şey olmasın. Normalsin.

0|0
    0|0
  • bence senin ki

0|0
    0|0
  • istemende yaparsın bedenin doğal tepkisi bu

0|0
    0|0
  • o kadar kasma kendını fazla aşırıya kacmadan canın ıstedıkce yap buda bır ıhtıyac gıdermek lazım

0|0
    0|0
  • Doğal bir şey, ihtiyaç yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yapman cok doğal onlara bakma sen sen bunu zinadan kaçınmak icin yapıyorsun ayda 1 2normal

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok sert sürtünürsen kızlık zarını yırtarsın dikkat et.Cünkü cok icerde degil zaten ic dudaklarin 1 cm gerisinde bulunur

0|1
    0|1
    • 15 yaşından beri yapıyorum. şimdiye kadar hiç kan gelmedi. ama dikkat edeceğim hatta yapmama kararı aldım kızlık zarı bozulma riski varsa

• evet 1 cm icerdedir ve labium minusları iyice aralayıp aynada baktığınızda görülebilir ayrıca.Bu arada doktor adayıyım bilgilerimin dogru oldugundan emin olabilirsiniz

• günde yüzlerce hasta görüyorum.Gülmeden önce azcık araştır da gel kendi cahilliğine gül bence :)

• şahsi görüşüm yapılmamasından yana fakat gel gör ki insanız can çekiyor istiyor yapıyoruz

0|1
    1|0
    • peki kendimizi tutsak yapmasak ilerde evlendiğimizde cinsel sorunlar yaşar mıyız vajinismus gibi?

• bu istek içimizde olmasa insan nesli üremez ve git gide azalırız ...

• dürüst olduğun için teşekkürler çok az insan kalmış dürüş olan çünki

Yükleniyor...