Duygu ve düşünceleriniz nedir bu konuda?

bakire bir kızın kızlığını bozarken erkekler ne hisseder ? bayanlar zevkemi acıyamı odaklanır ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek gurur duyuyor. Kadının cinselliğe aç ruhu ve cinsel obje olarak görülmesinin verdiği doyumsuzluk iş bakireliği almaya geldiğinde yerini korku ve tedirginliğe bırakıyor.

Kadının dilinden anlarda acele etmeden yavaş yavaş görürsen işini hiçbir sıkıntı çıkmıyor. Acıdığı nokta ortalama içeriye 2-3 cm girdikten sonra başlıyor. O noktada ya dudaklarını ısıracaksın ya göğüslerini sıkacaksın. Acıyı biraz dağıtmış o noktadaki acının, yerini zevke bırakmasını sağlayacaksın.

2 kişiyi bozdum ben. Her erkeğin mutlaka tatması gereken bir duygu. Birde kızlar utangaç olduğu zaman çok daha tatlı bozulduğunu eklerim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler için eminim çok farklıdır ve muhteşemdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatım boyunca kimsenin bekaretini almadım almam. Açık ve net.

0|0
    0|0
    • eşinin de mi?

• Ben evli değilim. Belli şeyleri yaşadığım kişiler daha önce birileriyle belli şeyleri yaşamış kişilerdi. Ayrıca bu dejenere olmuş toplumda evliliği pek düşünmüyorum. Anne olmayı hakkeden bir bayanın varlığını ne gördüm ne de hakkında bir şey duydum. Ama tabi vardır elbet ama benim aramaya mecalim kalmadı. Bir kaç yıl inzivaya çekilip kendimi işe güce vermem gerekli.

• Hiç birini bozmadım bilmiyorum bozdurmak isteyen oldu ama başıma kalır diye uğraşmadım uğraşamam !

0|0
    0|0
Yükleniyor...