Eşcinsel miyim ben ?

Merhaba arkadaşlar yaşım gereği belki böyle bir düşünceye kapıldım fikrim yok ama eşcinsel olduğumu düşünmeye başladım eşcinsel videoları yani p... ları izlyorum ama kadınlar ilgi duyuyorum neden böyle gay videoları izliyorum ? ya kafayı yicem kabullenememe durumumu var acaba birde bir kere bir erkekle ilişkiye giricektim tam giricekken kaçtim oradan bilmiyorum kafayi yicem kizlardan hoslanıyorum oysa biSeksmiyim ya gay olmak istemiyorum biSekste olmak istemiyorum OFF bu konuya biri açıklık getiebilir mi

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Müdür erkekle ilişkiye girecektim dediğin anda ben koptum. Neyse ki g.tü kurtarmışsın. O i*neyi de bul ve döv, kır ağzını burnunu hevesini al. Bu gibi düşüncelerden uzak kalmanı tavsiye ederim. Biz erkeğiz ve yaradılışımız böyle. Afrika savanlarında boy gösterir ve antilopları avlarız. Bize güçlü pençeler, dişler ve en önemlisi cobra bu yüzden verildi. Buna engel olamayız, olmamalıyız da bu yüzden senin acilen bir hoca bulup normal bir cinsel deneyim kazanman ve kendini böyle şeylerden uzak tutman gerekecek. Babanı bir düşün kardeşim. Seni Bülo ağa(Bülent Ersoy) gibi bir gördüğünü. Eline bir silah al ve babanın kafasına sık daha iyi. Emin ol bu onun canını daha az yakacaktır. Bu yolun dönüşü yok valla kendini Tarlabaşında buluverirsin bundan bir 10 yıl sonra.

0|0
    0|1
    • :D sagol fikirlerin içinde biriyle paylaşmak istmeiyorum utançmı başka bir şeymi fikrim yok ama pek yanlısı değilım

• Olma da zaten böyle i*neliklerin yanlısı. Bana mahalleden arkadaşım böyle bir şey teklif etmişti çocukken gel benim dübürü döv dedi. Direkt girdim tekme tokat kırdım kafasını. Erkek adam böyle işlere girmez. İlerde efendi uslu bir kız çıkacak onunla evleneceksin çoluk çocuk iş güç derdine düşeceksin. Yazık etme hayatına.

Kızlar Ne Diyor 4

• aklına lut kavmini getir

böyle şeyler aklına gelmez bir daha

0|0
    0|0
    • lut kavmi hakkında bilgi verebilir misiniz bende araştırıcam

• En iyi cevap bu cevap seçilmeli...google amcaya lut kavmi yaz oku eşcinselligi ya da gay lik düşünmek yerine...mübarek cuma gecesi salavat getir

• Panpa durum kötü

0|0
    0|0
  • panpa bunlar işte hep boşluktan oluyo :D

0|0
    0|0
  • Allaha sigin arkadasim biliyoruzki kadinin kadinla erkegin erkekle iliskidi dogaya anotomiye aykiridir bir tur sapkinliktir gay p*rno izlemeyi birak atese atma kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Belli bir yere kadar ( video izleme vs. ) belki makul karşılanabilir ama sen işi ileriye götürmüşsün arkadaşım... Bu konuda bir uzmandan yardım almanı tavsiye ederim. İnsanlar böyle bir durumda endişe kapılabilir, bu çok normal. Uzmanlar işte bu yüzden var. Hayat senin için daha kolay hale gelicektir emin ol.

0|0
    0|0
  • Önyargılarını bırak, gay p*** seyretmek hoşuna gitmesi normal. O senin gay olduğunu göstermez.

Amerikan Pastası filmini seyrettiniz mi? Çocuk pastaya şeyyapıyodu. Onu seyredip pastaya yan gözle bakan kimse duymadım şimdiye kadar.

Sen normalsin, kendini kandırmayı bırak. Mutluluklar diliyorum.

0|0
    0|0
  • biseks sin büyük ihtimal ,olmak istemiyorum diyorsun ama tam gaz gay videoları izliyorum diyorsun önce onları izlemeyi bırak madem istemiyorsun

0|0
    0|0
  • Kanka git bir oendini okuttur lut kavmine dondu dunya iyice kadin kadinla erkek erkekle olurmu ya

0|0
    0|0
  • senden farkım yok .aklımdan silip atamadığım zaman zaman hissettiğim duygularım .çok istek var seks e karşı içimde sebebi bundan olabilir .sadece bir bayanla seks yapmadığımız için cinsel istek ve sekste zevke doyuma ihtiyacımız olduğu için bir erkekle bile zevk alabileceğimizi düşünüyor olabiliriz .bende bayanlardan çok hoşlanır zevk alırım .her zaman istekliyimdir bayanlara ve her yönden çekici ,güzel bulurum .

bazen gay videoları ilgimi çeker izlerim .büyük organı olanları hayranlıkla izlerim .bazen düşünürüm .acaba benden daha iyi beden ve cinsel organa sahip olan erkekler gibi olmak istediğim için ,olmak istediğim erkek bedenine sahip olan erkekler mi ilgimi çekiyor diye düşünürüm .işte benim aklımda çok karışık .anlamış olmalısın yazdıklarımdan .

hiç ilişkim olmadı hem cinsimle .bir kaç kez hevesimden ve hoşlandığım için kadın elbiseleri giydim .ince çorap ve iç giyim ile birlikte .bazen hislerimi kontrol edemiyorum .bende büyük bir çıkmazdayım .günün her anı aklıma gelir .

0|0
    0|0
    • hiç bayan elbisesi denemedim ama seni çok iyi anlıyorum ve kurtulmak istiyorum bundan bir kızla ilişkiye girsem penisimin kalkmayacağını düşünmeye başladım

• sıkma canını neden çok ofluyorsun .yapma bole .sıkma kendini .yeterki aklınla mantığınla hareket et .

• iyi geceler nasılsın .ne hissediyorsun .düşüncelerin de değişme var mı.düşüncelerin neler

Yükleniyor...