Tırtıklı prezervatif mi yoksa normal mi ?

Tırtıklı prezervatif mi ? yoksa normalmi ? cevaplarınızı alalım. Hangisi hoşunuza gidiyor kızlar?

Güncellemeler:
TIRTIKLI pardon :D

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Tirtikli,:)) Aslinda bunun var oldugunu supermarkette gordugum andan itibaren alip erkek arkadasimla denemek istedim,:( Talihsizlik iste, o İstanbul ben izmir'de olunca bu ne yazik ki olamadi.:)) Zaten kizimla beraberken oldu bu olay, o an almam imkansizdi.:) O 15 yasinin icinde. Onunla gorsutugumuzde almak icin ugrastik ama yasadigi yerdeki marketlerde o cinsi bir turlu bulamadik...:)) Sanirim, OK in bir urunu...:) hala deneyemedik ama muthis merak ediyorum.:)) Eminim isin zevk kismina buyuk katkisi vardir:)))

0|1
    0|0
    • hıım 45 yaşında bekarsın 15 yaşında kızın var ayrıca birtanede erkek arkadaşın var hayat sana güzel yaa tatlım :)

• :D teşşekkürler

• Evet dogru, hayatim guzel :) her asamasinda boyle degildi ama son 1 senedir cok daha guzel...(blackrose33), Cok mu siradisi bir durum bu, bu kadar garipsemissiniz, yeni gordum bu yorumunuzu

Kızlar Ne Diyor 8

• Tırtıklının daha hoş olduğunu duydum ancak denemedim. Genellikle prezervatif kullanmadık, kullansak da çiçek aromalı gibi odaya güzel kokular veren prezervatifler tercih ettik.

0|0
    0|0
  • vallah adı ne bilmiyorum ama gecen karısık aldık yanı hepsınden vardı cok eglenceliydi ben sectim teker teker :)

1|0
    0|0
  • tırtıklı :D okey :D

0|0
    0|0
  • bana en çok zevk veren erkeğimin zevk almasıdır prezervatifle o en iyi zevki alamayacak o yüzden prezervatif kullandırmam en güzeli onu hissetmek

0|0
    0|0
  • @ @'e değecek :D

0|0
    0|1
  • töbe bismillah 45 yaşında teyze bile neyin kafasını yaşıyor yahu

prezarvatif kadar taş düşsün başınıza

1|0
    0|0
    • Teyze, sen nasil bir kafadasin acaba? Asil konu bu bence? 45 yasinda olup cevrendeki insanlar nasil bilemem ama pekde normal olmadiklari kesin, su yazdiklarindan...Sen neden kendin icin bu soruya cevap vermedin ki,,, Baskasinin soruya verdigi cevabi irdeliyorsun,,, Ustelikde gizlenerek...komiksin inan

• tırtıklı asdhgfd

0|0
    0|0
  • Hiç biri tenin teni hissetmesi lazım. Plastiği değil...

0|2
    0|0
    • evet penisim kalın zatenn (:

• peki siz krunma yöntemi olarak ne yapıyorsunuz ? biz her ilişkiden sonra norlevo hap kukllanıyoruz

Erkekler Ne Diyor 3

• no prezervatif

0|0
    0|0
  • c şıkkı hiç birisi ten ten e olmadıktan sonra zevk nersinde bunu yaaa

1|0
    0|0
  • tırtıklı daha çok zevk verri

0|0
    0|0
Yükleniyor...