Bir anlık gaflete düşmek lütfen yardım

biliyorum dalga geçeceksınız ama soru kaldırılmadan cevap ölmek üzereyim puanım yetmedği için buraya yazıyorum

ben 5 ay önce falan mastur.. yaparken vaj.. parmak soktum tam hatırlamıyorum ya.işte ellerim uzun benım ama orta parmağımın yarısı kadar soktu . 1 kez en fazla 2 kez soktum . kan gelmedi canım acımadı da.kızlık bozulmuşmudur lütfen yardım edin

şimdi aynadan bakıyorum 2 tane delik var gibi anlayamıyorum 2 delik köprülü zar demekmiş ama benim bir deliğim ortada diğeri en aşağıda anlamıyorum lütfen yardım Allah askınaaa

Güncellemeler:
Kusura bakmayın güncelleme ile rahatsız ediyorum ama.Kan gelmedi tamam ben kızsam,önden arasıra gaz çıkarıyorum çoğu zaman oluyor bu neden oluyorr

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• saçma sapan konu açmışsın. sadece puanın değil akıl iradeninde yettiğini zannetmiyorum. burası doktor sitesi değil aradığın soruların cevabını burada bulamazsın. beni yanlış anlama seni aşağılamak gibi niyetim yok ama farkına var herkes dalga geçiyor senle.

1|0
    1|0
  • Bilmiyoruz.

1|0
    1|0
  • yok be arkadaşım sorun yoktur

birliktelikte bile hemen yırtılma olmuyor

kan gelmesi açısından olan delik sende normalden farklı olabilir ...

0|0
    0|0
  • doktora git en iyisi faxzlada böle seyler yapmayın be mubarekler

0|0
    0|0
  • kan gelmediyse bişey olmaz

0|0
    0|0
  • keşke burada sormasaydın ama cevabı çok basit ilk defa o parmak okadar içine girince zaten olan şeyi gördün orda normaldir kızlık zarına bişe olmamış senin senin anlayacağın senin parmağın fazla gitmesi kapalı olan yeri açtı hepsi bu kızlığına bişe olmadı :)

0|0
    0|0
  • getir bakam ben doktorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 'Allah iyiliğini versin kız.' demek isterdimde bu durumda nasıl bir iyilik olabilirki Allah sana akıl fikir versin.

1|0
    0|0
    • ya lütfen cevap istiyorum ben

• İsteği kabul et özelden bişey yazacağım

• ne bileyim işte bir anlık gaflet ben dersimi çok kötü oldum ama hala da alıyorum yaz bozulduysa endişesi benim içimi yiyor geceleri gram uyku girmiyor gözüme

Yükleniyor...