Siz ne düşünüyorsunuz Gay olabilir mi?

Hoşlandığım çocuk bir erkek arkadaşıyla çok samimi genelde ayrı ayrı takılıyorlar ama bazı derslerde "yanıma gel"diyor bizimki.Geldiğinde de

saçını okşamalar bir şeyler arkasında oturuyor bu çocuk onun.düzgün olan yakasını düzeltiyo bazen ,ensesinde parmaklarını dolaştırıyor birde bugün bir şey dedi güldü bizimki sonra onun gözlerinin içine bakarak gömleğini kaldırıp içine üfledi.Çok asılanı var hoşlandığım çocuğun hiçbirine de yüz vermiyor kızlardan biri dayanamayıp kavga çıkardı ne eksiğim var benim filan diye bizimkide benim zaten bir sevgilim var dedi sonra o çok yakın olduğu arkadaşına baktı kötü düşünmek istemiyorum ama...sizce ne olabilir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar sevgilim oldu bir tanesi böyle sevgi dolu yaklaşmadı bana :)

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Başlarda yazdıkların biraz normal geldi :) Son yazdıklarında biterslik var .. Unut o çocuğu yani kızlarla ilgilenmiyosaa

0|0
    0|0
  • Erkekle aldatmasida ayri bir koyar be ! Sikinti vallaha

0|0
    0|0
  • Öyle adammı olur ya gaydır o :)

0|0
    0|0
  • anlamadgm nokta ise; gayet normal gibi gelen sey biranda terse donustu ve isin garibi de gay olan birisinin nasil sevgilisi olur diye dusunmuyor degilim. bizler burada bostayken millet gaylere gider olmus... Peeeehhhh :)

0|0
    0|0
  • i*nee olmuş olmuş

0|0
    0|0
  • kç yaşında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilim var deyip arkadaşına baktı kısmına kadar olabilir böyle şeyler sorun yoktur vs diyordum fakat onu okuduktan sonra %90 gay diyorum çünkü kızlar aralarında zaten benim bir sevgilim var deyip yakın arkadaşını gösterebilirler kızlar arasında bu tür şakalar olur fakat erkekler toplum içinde böyle şakalar yapmazlar o yüzden gerçek olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • gay

0|1
    0|0
  • hangi erkek erkek arkadasina böyle bukadar samimi davranirki bence o cocukta varmi yamukluk

0|0
    0|0
  • umudu kes ondan bnce:) hangı erkek oyle davranıyo arkdsına

0|0
    0|0
Yükleniyor...