Anal seks seven erkeklerin icinde escinsellik egilimi varmi?

Sevgilim anal seksi cok seviyor kalcadan guzel ne var diyor sorunca ama asiri kalca dskunu gorunce icine dusuyor benide surekli popunu yerim gibisinden simartir takmis yani acaba escinsellik egilimi varmidir? Hep anal falan izliyorsa gay videolari?nasil anlarim? Kalcasini ellememe izin vermez huylanir ben gaymiyim der..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle birşey yok ya. O bir takım bayanın uydurması diye düşünüyorum. Onlar her kalçaya ilgi duymuyor dikkatini çekerse bir kızın kalçasını görünce tahrik oluyor. Ondan dolayı eşcinsellik değil hani gay olmuş olmuyorlar ki erkeklere bakmazlar veya sen onun kalçasına dokunursan ilişkide sesini çıkarmayabilir fakat parmağını sokmaya kalkarsan tepki alabilirsin. Ondan dolayı onla onu karşılaştırmayın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi yerde duydum ama gerçekliğini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Alakası bile yok. Ben de anal seviyorum. O g ö te girme, ona sahip olma hissi aklımı başımdan alıyor. Ama erkek götünden midem bulanır. Hayal bile etmek istemem. Ööööö' kusasım gelir. Püffff.

1|0
    0|0
  • Değilim demiş erkek arkadaşına güvenmiyor musun?

0|0
    0|0
  • Ne alaka !

Anal seks bakire olan kız bozulmaması için yapılır 1

2.si Dar olduğu için çok zevk verir ...

0|0
    0|0
  • alakası yok canım:)

0|0
    0|0
  • elletmemesiyle gay olmasının alakası yok. anal seks sevmesi ise yanlış yol. b.k yolu

0|0
    0|0
  • hak deligi varken bok deligini sevmiyorumm ben zaten :D

1|0
    0|0
  • ben seviyom penis içime girince harika hissediyom kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hapishaneye düsse ordada göte veren erkek olursa yapar

götle cok hasne visne erkegede pek güven olmuyor

0|0