Dünya sizce ne etrafında dönüyor?

18 yaşındayım ve daha hiç öpüşmem bile olmadı,gerçi bu konularda isteksiz değilim ama yaşamadım hiç.Bir şeyler yaşamam için benim karşımdakine karşı bir şeyler hissetmem gerekiyor ama bazı insanlara bakıyorum daha farklılar.Tabiki insanların yapıları farklıdır ama yinede bilemiyorum.Aşka bir yönden inanıyorum ama şurda yorumları görüyorum eşlerini aldatıyorlar,çevremde zaten aldatan kadın sürüsüyle var ve anlatıyorlar.Kimseye güvenemiyorum.İleride ilişki yaşayacağımı sanmıyorum bilmiyorum herkesin ihtiyacı vardır ama eğer ben gerçekten inandığım aşkı bulursam her şeyi onla yaşamak istiyorum,özel olsun istiyorum.

Bir dinim yok yani ''dini açısını düşündüğüm için'' yapmıyorum demiyorum.Sadece gerçekten ileride güvenebileceğim ve bir ömür yaşayabileceğim birini istiyorum.Sizce ben mi çok saçma düşünüyoruma artık yoksa insanlar mı değişti? Bakirelik ve bakirlik benim için bir önyargı kavramları değildir ama yapmamayı tercih ediyorum.Yapanlarada saygım var çünkü bir nevi ihtiyaç.Zaten isteksiz olduğum söylenemez ki gün içinde yaşımdanmıdır bilinmez ama çok istekli oluyorum. Düşüncelerim ve yaptığım eylemler sizce doğru mu

Güncellemeler:
Ama sorunum kimseye güvenemiyorum.Ben daha tanımadığım bir kişi için şuan böyle bir şey düşünürken ileride onun yapacakları şeylerin beni etkilemesinden korkuyorum.

Şu siteye bakıyorum millet birbirlerini aldatıyor ve çok da iyi bir şeymiş gibi anlatıyorlar.Çevremde kadınlar birbirlerine kocalarnı nasıl aldattığını söylüyorlar.Bunu cidden yapıyorlar ve şaşırıyorum

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu siteye baktığında senin yaşıtlarının birer seks objesi olmayı kabullenecek kadar alçaldıklarınıda görürsün ama senin gibi doğru düşüncelere sahip insanlarda var... Bence çok güzel düşüncelerin var ve elbet doğru insan bir gün karşına çıkar... Sadece biraz sabret.. Ve asla ön yargılı olma..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni tebrik ediyorum düşüncelerinden dolayı fakat dünyada tüm canlılarının tek hedefi neslinin devamını sağlamak fakat bunu da bir mahremiyet içinde olması gerekirken çok rahat anlatıla bilir duruma geldik.Ha bu iyimi kötümü bazen kimseye soramadığın sorular burada sorulup cevap bulabilmesi güzel ama suyunu çıkardıp kendini burada tatmin etmek isteyenlerde oluyor.Zaman kimseye bişey diyecek durumumuz yok. Herkez kendincee haklı

1|0
    0|0
  • dinle ilgili düşüncelerin doğru. evlenmeden uzun yıllar birlikte yaşayacağın birini bul ve aşkını yaşa. ekonomik özgürlüğünü kazandıktan sonra ve ailelerden akrabalardan uzak bir şehirde.

1|0
    0|0
  • bence sen normalsin biz değiliz.

1|0
    0|0
  • hiç bozma kendını bu şekılde devam et

1|0
    0|0
    • Ama sorunum kimseye güvenemiyorum.Ben daha tanımadığım bir kişi için şuan böyle bir şey düşünürken ileride onun yapacakları şeylerin beni etkilemesinden korkuyorum.

• deniyicem.teşekkür ederim

• rica ederim

• Bir kadına gerçekten sahip olabilmek çok farklı birşey.

1|0
    0|0
  • bebeğim üst dudağını emer alt dudağını yalıyarak içime çekerim

0|0
    2|0
  • tercihlere saygı duymak gerek en başta .hissedeceğin birini bekle o halde hem kafan rahat eder .

0|0
    0|0
  • güneşin etrafında

0|0
    1|0
  • Aynı soruyu ben yazdım aşağıda bende aynı durumdayız :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• DÜNYA SEX SEX SEX diye dönüyor

0|0
    1|1