Ben aşık oldum o ise ten uyumu var sadece diyor yardım edin :((

arkadaşlar aşırı hoşlandığım bir çocuk var 6 yıldır arkadaşız ve aramızda çok fazla bir cinsel çekim var birbirimizi görünce dokunmadan duramıyoruz ama bana aşık olmadığını ama arkadaş olarak çok sevdiğini ve aramızdaki şeyin ten uyumu olduğunu söylüyor ama bunun yanında erkek arkadaşım olduğu bir dönemde çok sinirlenmişti bozulmuştu ve görüşmemiştik kısaca hayatımda birinin olması da onu rahatsız ediyor onun da hayatında biri var şuanda ama aşık olmadığını söylüyor benle buluştuğunda hep senden çok etkileniyorum sana karşı çok zayıfım diyor ama biz sevgili olursak ben seni üzerim seni üzmekten korkuyorum sen bana katlanamazsın diyor ayrıca beni kaybetmekten korktuğunu ilişkilerin biteceğini ama arkadaşlıkların hep süreceğini söylüyor ona biz neyiz dedim arkadaşsak sadece arkadaş arkadaşla sevişmez fuckbuddy isek birbirmzin hayatına karışmamamz ve bilmememz gerekir diyorum ne olduğumuza anlam veremiyorum benimleyken çok mutlu oluyor sevişmek dışında da çok güzel vakit geçirebiliyoruz ve ben onu ilerde eşim olarak görmek istiyorum onunda bana değer verdiğini biliyorum ama tam olarak ne istediğini anlamış değilim ayrıca biz beraber olmadık onunla daha doğrusu ben daha kimseyle beraber olmadım ve bunu onu kazanmak uğruna yapmalımıyım ya da bir faydası olur mu bilmiyorum benim için bakirelik önemli bişey .. lütfen yardım edin

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence o daha o kadar ciddi değil kendini böyle bir riske atma iyice senin için bişeyler önemli işler yapabildiğini gördüğünde bunu yap gerekirse onu dene gece bir an kötü olduğunu söyel çıkıp gelecekmi mesela neyi eksikse para olur başka bişey onun kesinlikle lazım olduğunu mesela atıyorum haciz geleceğini falan söyle kendi zordayken bile sana yardım ediyorsa kısacası senin her zaman yanında olduğu zaman bu işe giriş...

1|0
    0|0
    • bunu denedim zaten ve yanımda oldu borç para istemiştim direk çıkardı verdi bana gerçekten değer veriyor bunu bilmesem zaten önemsemezdim onu ama şuanda ciddi bir ilişki istemiyor arkadaş kalmak belkide şimdilik en iyisi

• haklısın :( sağol :(

• Rica ederim üzme kendini akışına bırak

Erkekler Ne Diyor 3

• senin için bakirelik önemli ama fuckbuddylikten bahsediyorsun ne alaka :S

0|0
    0|0
    • sadece cinsel istekler için bir araya gelme durumunu kastettim fuckbuddy lik derken :)

• zaten gizli sordum kalkıp da yalan atacak halim yok sıkıntım olduğu için yazdım neyse kimseyi inandırmak zorunda değilim sağolun (:

• sen onunla hiç bir şey olamazsın o kadar söyleyeyim sana büyüyünce anlarsın

• bu isin devami yataktan ote gitmez.yaz kenara

0|0
    0|0
  • seni becermek için bahane işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk kezse uzak dur

0|0
    0|0
  • Sevgilisi var ama asik degil sende onun gibi olursun iste daha ne istiyon

0|0