• Sor
  • Bence

Kızların bakire olup olmadığı yürüyüşlerinden anlaşılır mı?

bazı erkekler bakire olanı-olmayanı,sadece ellenmişi yürüyüşünden anlayabiliyor.yani nedir bu kıstas?nasıl anlaşılırki doktora götürmeden.nasıl... Daha Fazla

En İyi Görüş

• çok saçma ne yürüyüşü flan .. sadece belki küçük bi ihtimal bunu yaşayan kız biraz daha düşüncee yapısı hareketleri oturup kalkması kendi farketmesede değişir olgunlaşır sadece bunlar göz önünde bulundurulabilir ama genede bunlar kesinlkle belrleme yöntemi değildir yani

Erkekler Ne Diyor 41

• Anlamıyor hayatım, siz gösteriyorsunuz bunu.. Şeftali alırken muhakkak ellemişsindir, manavcı elletmiyorsa seni mal sağlam, eline alıyorsun yumuşaksa senden önce de ellenmiş, baktık ısırık var o zaman da bakire değil.. Daha nasıl anlatayım bilemedim ama yine söylüyorum biz bilmiyoruz siz bize belli ediyorsunuz bunu.. Sözüm meclisten dışarı sürçü lisan ettiysem affola..

• saçmalık. doktorların yaptığı vajinal muayene dışında, hiç kimse ne z.kişeyi ne sadece sevişmeyi anlayamazlar. seni fena keklemişler. cemaatten misin? yoksa çok tutucu akrabaların ve ailen mi var?

• arkadaşım şaka yapmışlar sana ufaklık ;)))))))

• Böyle düşünceler safsata,doktor muayenesi ve ilişki yaşamadan anlaşılmaz,bazı kızlık zarlarıda esnektir,doktordan başkası anlayamaz,jınekolıjık muayene de belli olur,onu diyen erkekler halt etmiş,erkekse arkadan kkonuşmaz,

• ben anlamam hacı yürüyüşden ne oldugunu.

• böyle saçmalık olurmu ya nasıl anlaşılsın?bunları diyenler kendini bişey zanneden abazan budalalardır.

• Uydurma şeyler bunlar :)

• kadının sex yaptığı içine devasa birşey girip(insanınkinden çook çoook buyuk) iskelet yapısını bozmadıysa anlaşılmaz.yani anlaşılamaz.hepsi palavra.ha ama gözünden anlayanı gördüm :)

• anlaşılmaz. onlar şehir efsanesi. doktorla anlaşılır.

• soruyu okuyunca aklıma ilk manav geldi karpuz secmece gibi birşeyler seciyorsunda ne oluyor bazen kabak cıkabiliyor ?)

• kandırmışlar seni :D

• yürüyüşünden birşey anlaşılmaz birbirimizi kandırmayalım..ama arkadan yaptığı malum yer görüldüğü zaman anlaşılıyor

• mesela nasıl olur ki...

• bunu buraya direk yazamam..üzgünüm..

• erkeklerde bekaret makinası var tutuyorsun gösteriyor bakire mi bakire değil mi diye :)

• eğer bu doğru olsaydı doktorlar tüm bekaret testlerini yalnızca yürüyüşe bakarak anlarlardı hiç masaya yatırıp bacaklarını actırmazlardı yani bunun bilimsel bir geçerliliği yok...

• vay arkadaş ne yetenekler varmış ya..

• yok daha neler

• Gazozda gaz vardan yola çıkarsan daha çok saçma sorular sorarsın. Az vodka kat belki uykun gelir.

• nereden bilecekler ya işte sallıyorlar maksat biliyor denecek ( abi bu kız yemiş ) ne yemiş ulan (sucuklu yumurta abi) nerden bildin (işte kalça büyümüş abi) başka (bacaklar ayrı ayrı duruyor ) hadi oradan belki küsmüşlerdir (yok abi ben anlarım) peki hiç bir kızla yattınmı ( ehm şey kem küm ya bir zamanlar komşunun kızını röntgenlemiştim ) budur tecrübe yani

• milelt içine giriyor bilemiyor doktora gidiyor siz yolda gördüğünüze tehşis koyuyorsunuz :D

• kızlarda yakında yürüyüşten erkeklerin penisi büyük mü küçük mü anlaşılırmı diye soru sorcak :))

• Yürüyüşünden, GBT'sine bile bakabiliyomuşun...

• hiç sanmıyorum be abicim nasıl bileceksinki yada nasıl anlayacaksın ..

• yürüyüsten ilişkiye girip girmeme anlasılmaz lakin bi bayan ın hasta oldugu bariz anlasılır bunun yanı sıra bakire olup olmaması bekaret sonra,o bölgeyi görmüs bir erkek yürüyen bir bayanın bakire olup olmadıgınıda anlar bu durum bol elbise ve kilolu bayanlarda anlasılmaz sadece onun haricinde balık etli veya normal kilo veya zayıf olan bayanlarda bakir oldukları konuma göre daha fazla sanki düsük bel pantolon giyiyomuscasına bakire olup olmadıgı anlasılır detay icin profil lütfen

• Hiç bişey anlamadım

• yürüyüşten kaç defa seks yapıldığı mı anlaşılır ya daha neler

• çok terbiyesizce ne yani tevbe tevbe kimin ne haddine yapan kendine kardeşim tög mü gözetleyeceğiz yollarda hangi değil hangi iyi!

• hal ve hareketlerinden demek istiyor olabilirler...daha atilgan olanlari bu sekilde yargiliyor olabilirler..ancak yanilma payi hayli yuksek,

• bakire degilse iki adim ileri bir adim geri gider iki ters bi duz haroso gibi anladinmi sen anlamasinlar diye uc ileri bir ileri git

• böyle birşey tabiki yok fakat bakire olmayan kızlar yani kadınlar yüz hatlarından belli olur artık kadınsı olmuştur. biraz popoda büyüme varsa arkadan yemiş olabilir ona birşey diyemem :)

• bakire olan kız, yürürken sola çeker, bekaret hemen atlatılması gereken bir gelişme aşamasıdır, bekaretini yitirdikten sonra vücut tam olarak oturur, oturup kalkma ( adabı ) fonksiyonları da son ve en iyi işlevini almış olur

• %70 anlasilir.disaridan kesin diyemez ama

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 24

• Sana bunu diyen erkeklere selam bile verme tatlım. Hemen uzaklaş. Salaklarla dolaşırsan seni de salak sanırlar. Ne gerek var değil mi?

• Cocuk akilli arkadasim bir daha bu tür sorulari sorma.

• benim cevapladığım soru bu değildi.glorysteel in sorduğu soruyu cevaplamıştım!neler oluyor burda mod falan bişey cevap versin bana.

• Katiliyorum sana en iyi cevap sec beni

• bu soru sorulmustu.

• zeka geriliği mi var rol mu yapıyorsunuz?

• hayvan taklidi-insan taklidi? hangisi?

• hayvan taklidi.oscarlıklar.

• hay bakirelik kadar kafanıza taş düşsün emi

• evde kocalarının tecavüzüne uğrayan kadınlar da bi yerde otururken bacakları kapalı dururlar.koruma iç güdüsü.az biraz adam olun.

• kötü soru,adi mizah:(

• sacmalık bakıre olan farklı olmayan farklı mı yuruyo. bu bence uydurma ancak jınekolog muayanesınde anlasılır.olataya gelme derım

• mümkün değil bu tatlım

• bugün milletin cinsel geçmişini çok merak etmişsiniz sitecek

• bunuda yürüyüsten anlıyorsanız yakında tıpa gerek kalmaz.hastalık teşhiside koyarsınız uzaktan.

• Ya sabır bu nasıl bir sorudur böyle ya

• sende bayan olacaksin pesss diyorum :)))

• Seninle dalga geçmiş sanırım o erkekler.

• bende inanmamıştımki kadınlarda iddialı konuşunca anladıklarına dair şüphede kaldım.nedir yani bu kriter insanın alnında yazmazki.şüphen varsa doktora götür

• Kimse anlayamaz saçmalıyorlar

• arkadan yemişi? nası bir kızsın sen yaa seninle aynı cinsten olduğum için utanıyorum biz kızlar kendi cinslerimiz için böyle konuşursak erkekler neler konuşmaz ki?

• benden değil erkeklere bunları düşündüren bu lafları dedirtenlerden utanmalısın.ve bu ifade de bana değil erkeklerin ifadesi.aşkım canım derken bile beyinlerindeki şüpheleri arkalarından dedikleri lafları hiç biliyormusunuz..bende utanıyorum ama eski sevgilileriyle nasılsa anlaşılmaz deyip herşeyi yaşayıp yeni sevgiliyi yada evlendiği kişiyi kandıranlardan.

• neyse o ifade dikkat çekici olmuş galiba silmişler zaten.

• yok be kardeşim nasıl belli olucak

• kawun mu bu koklayınca anlayasın:):) geri yürüyenler bakire değil ileri yürüyenler bakire:):)

• asdfghjklşi iyi güldüm

• şöyle bir durum var 1den fazla sex yapan bayanın bacaklarını brleştrdiğinde özel bölge kısmında haff bir aralık vardır.Buda vücudun kadınlaşmasıyla alakalıdır.Diğerleri palavra

• bence kanatları olan kız bakıre olmayan faıse :D

Yükleniyor...