Eğitim için 2 aylığına destek olacak hayırsever nasıl bulabilirim? lütfen bilgisi olanlar yazsın lütfen

Arkadaşlar merhaba. Benim bu yıl sınava hazırlıkta 2. yılım. Diş hekimliği hedefliyorum ve bunun için çok çalışıyorum. Bu aralar yanı son 1 yıldır ailem büyük bir maddi çıkmaza sürüklendi. Zaten annem ve babam ayrı. Babam başkasıyla evli ve bize hiçbir faydası yok (lütfen babamla ilgili soru sormayın arkadaşlar). Abim annem ve ben birlikte yaşıyoruz. Abim üniversitede okuyor, dersleri çok yoğun part time çalışacak zamanı bile yok. Annem şu anki evimizin yarısı babamın üstüne olduğundan sırf başımızı sokacak yeri elden almasın diye babamın hakkı olan kısmı ondan satın aldı. Tek maaşla hem bizi okutmaya, hem de evi ödemeye, ihtiyaçlarımıza yetişmeye çalışıyor. Son yıl özel dersi bıraktım çünkü annem ödeyecek halde değildi. Dershaneye burslu gidiyorum zaten. Fakat iş son zamanlarda öyle bir hal aldı ki ben kitap bile alamaz duruma geldim ve annem harçlık bile zar zor veriyordu. Bilen bilir forumda bir adet güneş gözlüğü sattım ihtiyaçtan dolayı. Elime geçen parayı anneme verdim borcu için. Fuzuli hiçbir harcama yok fakat 2 çocuk okutmak dul bir kadına gerçekten çok ağır bir yük. Ne yapacağımı şaşırdım. Benim size sormak istediğim şey şu, şu 2 ay sınavım bitene kadar bana çok az miktar burs verecek en azından kırtasiye ihtiyaçlarımı cep harçlığımı karşılayabilecek bir hayırsever nasıl bulabilirim? Biliyorum böyle insanlar olduğunu. Şu an çok üzgünüm ama gerçekten bunu yapmaktan başka çarem yok. Sınavım bitince zaten çalışmaya başlayacağım. Kendi ilimde soruşturuyorum fakat birkaç isim bulmama rağmen nasıl ulaşacağımı bilemiyorum. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun.

Güncellemeler:
başarılı bir öğrenci olduğumu somut delillerle kanıtlayabilirim sıkıntı olmaması açısından

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sirketim yillik burs veriyor goruselim.

0|0
    0|0
    • mailinizi almam mümkün mü? yıllık olmasına bile gerek yok sınavım bitene kadar olsa yeterli.

• Ise varinca iletisim adresimi verecegim sartlari anlatirim

• teşekkür ederim ilginiz için mailinizi bekliyorum sağolun

Erkekler Ne Diyor 5

• okul vb başarınız var ise bildiğin şirketlere git burs iste bunda ayıp olan bişey yok,bulunduğun yerlerdeki belediye kaymakamlık gibi kuruluşlara gideblirsin ama dediğim gibi senin başarını görmek isteyeckelerdir.

0|0
    0|0
    • elbette gösterebileceğim somut şeyler var. zaten ilimdeki en iyi anadolu lisesinde okudum, dereceyle girdim. ygs sonucum belli. fakat adanada yaşıyorum ve burada istanbuldaki gibi büyük şirketler yok. şahıs isimleri buldum fakat onlara da ulaşamıyorum

• aynen belediye ve kaymakamlığa gideceğim sanırım. koçu araştırdım fakat üniversite öğrencilerine ve meslek lisesi öğrencilerine burs imkanı olduğu yazıyor sadece neden anlamadım

• adanada sabacının şirketleri falan vardır mutlaka oralara bakın..ayıp olan bişey değil emin olun.

• Arkadaşım yemin ediyorum ben bir işte çalışmıyorum ve düzenli gelirim yok ama sana para yollarım gerçekten ve yardımcı daha cüzi miktarda para yardımı edecek birilerinide bulurum çevremden bana ulaşırsan sevinirim

0|0
    0|0
    • Adanadasın ve akrabalarım var bayan olarak iletişime geçip sana ulaştırabilirim tanıdıkları böyle işler yapanlar varr.. amacımda o gizlininki gibi deeğil merak etmeyin

• hiç bilemiyorum durumdan faydalanmak isteyen biri olabilir ben mesaj atıldığını bile şu an öğrendim.

• hm mail attım size gmailinize bakarsanız görürsünüz

• ALLAH yardimciniz olsun.Hayirsever is adamlari dernegi falan vardi sanki onlara gidip sahsen konus.Bildigin buyuk firmalara git ve sahiplerinin sekreterleriyle gorus. Durumunu anlat. Anlayisla karsilayacaklardir.

0|0
    0|0
    • Adana'da ikamet ettiğim için istanbuldaki gibi büyük şirketler pek yok. ancak internet veya telefon aracılığıyla ulaşabilirim istanbuldakilere de

• iste tamam bir sekilde ulas hepsine.durumunu belirt.illaki cikacaktir birileri.

• istanbuldaysan yardımcı olabilirim 2 ay ise sadece?

0|0
    0|0
  • Buradan yarım ederim diyenler olacaktır inanma amacları farklı olabilir

0|0
    0|0
    • ne amacım farklı olucak * insanlık diye bir bok var ben bursadayım o vanda olsun gidip para vermicem elime yeterli para geçtimi bankadan yollucam o kadar

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadar maddiyat gerekiyor aylık sana ? adanada bir tanıdığım var onun aracılığıyla yardımcı olurum sana eğer gerçekden doğru biriysen

0|0
    0|0
    • şimdi bir meblağ söylemem çok yüzsüzlük olur bana sadece 2 aylık cep harçlığı ve birkaç kitaba yetecek kadar para yeterli

• Bana özelden yazın mesaj atın size dönücem kitaptır eğitimdir yardımcı olucam size inanırsam

• Mesakklar kapalı geldiğinizde yazın buradan mesaj açıyım

Yükleniyor...