Bir erkek sizce bunu neden demis olabilir ki ?

Sevgilim bana oldu ki ayrıldık sen benim hayatimda hep cok özel biri olarak kalicaksin ayrilsakta hayatımdan hic cikmamani cok isterim dedi iliskimiz dort aylik bakire degilim bu durumu en başta söyledim oda tamam deyip ilk baslarda zorlansada kabullendi.sizce bu laftan ne anlam cikarmaliyim?bakire olmamamla alakali olabilirmi ?çünkü ben ayrilik lafi duymak istemiyorum.not:kendisyle cinsel hayatimiz olmadi ve olmicak

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• sana tavsiyem o kisiyle gelecek planlarina girip kendini ümütlendirme bakire olmadigini bildigi halde seni kabullendiyse bunun tek sebebi var ki cok yakinda onu yasiyacaksin.

Not: Tabi istisnalarda var bakire takintisi olmayan ve evlenip mutlu olan yukardaki söylediklerim sadece ayrilsak bile seninle ömür boyu görüsmek isterim kelimesinden kaynaklaniyor

1|0
    0|0
    • yok cinsellik istemiycegine adim kadar eminim çünkü bu konuda beni cok iyi anladi ama işte ben simdi kabullendi eger is ciddiye bindiği zaman benimle uzun süre cikip ayrilma ihtimalini düşünüyorum

• yok beni kandiramaz ikinci kez kanmam emin ol kullandirtmam kendimi zaten 22 yasinda bakir bir erkek bu zamana kadar hic gerek duymamis benden dr istemez çünkü evlendigi kisile yapcakmis

• insallah dedigin gibi olur ama bu durumu kabullenebilecek erkek cok azdir, gecmise dayir sorular sorarsa veya soruyorsa nasil oldu nasil kaybettin bakireligini ozaman isin zor takilir kalir orda ve evlensende mutlu olman biraz zor her ihtimali düsünmen gerek ilerisinde mutlu olmak istyorsan

Erkekler Ne Diyor 21

• ndisyle cinsel hayatimiz olmadi ve olmicak... eee başkasına vermişsin bu çocugun suçu ne g-ot lalesi

0|5
    2|0
  • belki de hayatınızı birleştiremeyeceğinizi ama güzel günler geçireceğinizi kastetmiştir.

1|0
    0|0
  • adam ne güzel işte seni hayatında hep istiyor... ayrılsak bile dost kalalım diyor... Bence iyi anlamda söylemiş bunları...

1|0
    0|0
  • Senden alacağını almış ayrılık için psikolojik ön hazırlıklara alıştırıyor seni. Hani hükümetler halkın tepki vereceği bir olayı önceden lafı açar, tv.lerde tartışmalar başlar halka "yok öyle bişey " der sonra da kanunu yapıp yürürlüğe sokarlar. Halkta hiç sesini çıkartmaz o kanuna. sizinki öyle bişey. Uzatma kısa kes bence.

0|0
    0|0
    • Ben hiçbişey yaşamadım onla

• SEN BUNUNLA cinsen ilşkiye girmezsen seni sevmez çünku sen ilişkiye girdin bakire degilsin buna bakıre tavırı alırsan beni sevmiyor sadece evlenecek erkek arıyor düşünür

0|0
    1|0
  • seninle evlenmez. acaba verir mi diye beklemededir arkadaş.

0|0
    1|0
  • Valla bazen bende öyle diyordum sen şöylesin böylesin falan gibisinden o an için ona güzel bişiler söylemek isteyipte bu şekilde konuşabilir ya da dediğin gibi ayrılmaya ortamda hazırlayabilir sonucundada üzülmemek de istiyorsan '' hiç kimse vazgeçilmez değildir felsefesiyle yaşarsan sorun olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • onla neden olmıcaaak pekııııı

0|0
    1|0
  • hep aynı laf olur ama ilişki biter yeni ilişkilere yelken acarlar

0|0
    1|0
  • not :kendisiyle hiçbişi olmaz olmasında

0|0
    1|0
  • bişey merak ettim madem bakire değilsin neden onunla ilişkiniz olmadı ve olmıcak diosun

0|0
    1|0
    • bakire değilim günahim icin Allaha tövbe ettim hata yaptim ve iki senedir yapmiyorum.bakire olmamam önüme gelen her erkekle olucagim anlamina mi geliyo?

• ayrıldıktan sonra ağlama ozaman

• beni onla yatmadigim icin birakcaksa s.ktrip gitsn zaten

• Bakir olduğum halde bende bakire olmayan biri ile sevgili olmuştum.İlk başlarda kendimi ne kadar zorlasamda olmadı,yapamadım.Çünkü onunla her konuştuğunda ister istemez başkasının altına yattığı fikri hiç aklından çıkmıyor

0|0
    0|0
  • ailesine seni kabullendiremeyeceğini düşündüğü için seninle devam edemeyeceği sinyalı vermiş

0|0
    0|0
    • ee o zaman niye benden ayrilmiyo iki ay oldu bunu soyleyeli beni cok sevdigini söylüyo

• evet beni çok beğenio ama nereye kadar gider böyle

• evlilik düşünmüyor orası öyle ama devam etiği kadar edecek kararlı biri değil ondan bekliyor zamana bırakmış ola bilir

• evlilik olmaycagının sinyalini vermiş

0|0
    0|0
  • tamam işte kendisine ihtiyacını giderecek birini buldu ve yolunu yaptı . özel biri ne demek lan :)

ya kalırsın ya gidersin . canı istedikçe bakire de olmadığından et kesecek işte.

0|0
    1|0
  • bakire değilsen her erkek seni kullanır atar bozulmuş çürümüş şeyi hangi erkek kabullnir ki ?

bozuksun diye ayrıldı ha dahada çıkarsanız sevişirsiniz bir müddet sonra en faz 1 yıl sonra ayrılır evlenmez seninle ..

0|0
    1|0
  • muhtemelen bir gün senden ayrılacak

0|0
    1|0
  • Senle ciddi düşünmüyorum demek istemiş yani yakında ayrılabilir

0|0
    1|0
  • :s bence kafası karısık ama bişey yok sevmese simdiye kadar bırakmıstı seviyo ki lafı sölesede 4 aydan beri sennle düsün sevmemiş olsa 4 ay neden sennle olsun mutlu olun sacmalamayın zaten ne ayrılması biz sevgili evlenecek helalimizi bulamadık millet ayrılmak diyo :(((

0|0
    0|0
  • Evet bakire olmadığın için senden ayrılma düşüncesinde olabilir

Durduk yere neden söylensin bu laf

değilmi ama

0|0
    0|0
  • Ayrılık sinyali.. Kafası karışık olabilir. Öyleyse bir düşünsün karar versin, senle ilgili veya başka bir ayrılık sebebi varsa netleştirsin öyle devam edin.

0|0
    0|0
    • ya zaman geçiyo hedefi benle 3 yil cikip evlenmek ama bu zamana kadar bu iliski surer ben ona baglanip beni bakire degilim dye birakirsa ne olcak

• İşte ona sor bunu. Evliliğe 3 yıllık bir engel varsa ailelerin de bilgisi olsun söz yapın mesela.

Kızlar Ne Diyor 3

• her an ayrılabilir hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • Senden ayrılacak ve hayatımda kalmanı isterim vs gibi cümleler bir köşede dur ve ayrıldığımda fazla tantana yapma demek oluyor

0|0
    0|0
  • evet bakire olmaman sebep bu çocuk senden ayrılmayı düşündüğü için seni üzmeden kırmadan ayrılmak istdiği için böyle bişeyler söylemiş seni ayrılığa alıştırmaya çalışıyor .

1|2
    0|0
    • e o zaman bana her fırsatta niye seni çok seviyorum diyor kafam karıştı canim

• anladım senden cinsel beklentisi vardı belkide buda olmayınca senden ayrılmayı düşünüyor seni kırmadan olsun diye böyle bir şey düşünmüş olabilir

• ne kadar süredir çıkıyosunuz

Yükleniyor...