Ertesi gun haplari ve yumurtlama donemi hakkinda acil yardim

Bugün bir kızla cinsel ilişkiye girdim. Şöyle bişey oldu. İlk başta korunmadan çok az yaptık. Sonra prezervatif takip devam ettik zaten. Ama korunmadan yaparken sanki bir sıvı cikarmis gibi hissettim yani tam olarak bosalmadigimi kesin biliyorum. Ardından bir süre sonra kızın baya canı acimaya başladı. Daha önce yaşamamış. Bu olay benim kafama çok takıldı. Babalara gelmek istemiyorum açıkçası.. birde hesaplarına göre yumurtlama dönemi bugünmus.( Bugün dediğime bakmayın saatşu an3 yani teknik olaraj dün saat 18.00 da yaptık). Yani bu beni baya endişelendirdi acaba bir şey olurmu ve ertesi gün hapı kullandirmalimiyim ve ertesi gün hapları ile ilgili bilgi verebilirmisiniz

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• hemen ertesi gün hapı aldır. 36 saat olmadan almalı. ama şuna dikkat et. içinde iki ilaç var ve 12 saat arayla alınır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• senden gelen zevk suyu ve zevk suyuylada hamile kalabilir,

ihtimali düsük olsada evet hamile kalabilir sen kendini riske atma ve eczaneden ertesi günü hapi al icir rahatla,. galiba 24 ya da 48 saat etkisi varmis diye hatirliyorum.

1|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimali çok düşük ama var. bence hemen kullansın hapı

0|0
    0|0
  • bende de benzeri bişi olmuştu aga.bişi geldi sanmıştım.sorun olmadı ya ertesi gün hapı falan da almadık

0|0
    0|0
  • Bence büyük ihtimal zevk suyudur o sıvı

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum da endiseleniyorum.. hem o kadardan hamilelik şansı ne kadar? Yani boşalma bile olsa tam boşalma olmazdı bu kadar dan hamilelik şansı ne kadar?

• bildiğim kadarıyla zevk suyunda da sperm olduğu yönünde ama zamanı geldiğinde gebelik testi yapmanız bence en doğrusu böylece aklınızda şüphe kalmaz.Eğer kızın içine boşalmadıysan ve de ertesi gün hapı içerse belki zararlı olabilir.İnternetten ya da yetkili birisinden tam anlamıyla bilgi edinmeden bence birşey yapmayınız.

Yükleniyor...