Doğum kontrol hapı ve göğüsler

Merhaba benim göğüslerim 75 beden ve baya küçük göğüslerim var :(

Aslında sol göğsümün boyutu gayet güzel ele gelir bir boyutta ama sağ göğsüm tahta gibi küçük duruyo neden böyle bilmiyorum. Sağ göğsüm de sol göğsümün boyutunda olsa çok güzel göğüslerim olucak ama değil işte :( Slikon taktıramayacağıma göre tek çare doğum kontrol hapı kullanmak, göğüsleri büyüttüğünü söylüyo herkes.

Benim sorum şu, hani doğum kontrol hapını reglin ilk gününden itibaren içmek gerekiyor ya, ama ben korunma amaçlı değil sadece göğüs büyütmek için kullanıcam, bu yüzden yarın kullanmaya başlasam göğüs büyümesine etki eder mi? Reglim daha yeni bitti ve kullanmak için 20 gün beklemek istemiyorum, yarından itibaren kullanmaya başlasam işe yarar mı göğüslerim büyür mü?

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba ilişkideyken sadece o göğsünü emdir ve içindeykende okşamaz lazım bunu devamlı yap ikiside kendine gelecektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hap flan fayda etmez. kim söyledi ise aldatmış. bazı şeyler geçici büyütse de tekrar söner.

hem büyütüp ne yapacaksın. vücudunla barışık ol. seni böyle beğenen gerçekten seviyordur. beğenmeyen sittirolsun gitsin.

ayrıca sağ sol simetri aramayın. genel olarak memeler, vajina dudakları ve erkeklerin testisleri simetrik olmaz.

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapları her kızın göğüslerini büyütür diyenbir kural yok. Yan etki o kimisindr olur kimisinde olmaz. Ayrıca 75 beden bence gayet iyi. Dik vu yuvarlaktır göğüslerin bıraknzamanla kendileri büyür.

1|0
    0|1
  • göyüslerini büyüteyim derken kendine zarar verebilirsin bu ekstaradan korunmayada yönelik bir ilaçtır.yan etkileri sana verecek en büyük zarardır.örnek verirsek bebek rahminin zarar göreceğinden ilerde anne olamamana sebep olabilr.bunun vakaları çok.doğum kontrol haplarından bebek rahmi zayıf kalır bu nedenle çoğu bayan arkadaşlar bunun bilincinde olmadan anne olmaya hasret kalıyor...bu bu kesin olmayacaksın anlamına gelmez bazı kadınlardada bebek rahmi çok güçlü olduğundan fazla bir zarar olmuyor.bunu sen bilemezsin...sağlıklı günler...TATARİ73

0|0
    0|0
  • ufak olan tarafla ağırlık calış.farkı görebilirsin. hem büyuk olmamsı daha cok ilgi cekiyor.

1|0
    0|0
  • İstisnalar hariç sol göğüs normalde sağ göğüsten iri olur. Biz erkeklerde de sol testisler sağa göre büyüktür. Bunu dert etmiyoruz. her şeyde olduğu gibi burada da denge söz konusu. Özellikle misyoner pozisyonunda sol göğüs partnerinin sağ eline tekabül eder sağ elin kavrama kapasitesi sol ele göre daha fazladır.

0|0
    0|0
  • Eğer burada bir doktor cevap yazmıyorsa hepimizin yazdığı şeyler kulaktan dolma yalan yanlış şeylerdir , uzman görüşü alın , ilaç kullanmak ciddi yan etkilere sebep olabilir . Ve en önemlisi vücudunuz ile barışık olun

0|0
    0|0
  • Maaalesef kulaktan dolma bilgiler tum vucudunu killar basacak haberin yok hormon seviye yukselecek ve goguslerinin ile tulendign goreceksin sakn oylee bir haata yapmaa kendinede haksizlk etme cok hos goguslern var

0|0
    0|0
  • Bunu cinsellik değilde sağlık katagorisinde sorsaydin daha iyi olmazmiydi ?

0|0
    0|0
  • asdafg panpa buyuse ne kadar buyur hapla en fazla 1 beden spor yap o zaman iyi olur cunku bodye gderken ben spor yapan kizlarn gogusleri dik ve guzel yapmak icin ozel hareketler calisyolardi :D

0|0
    0|0
  • tek caren slikon.

0|0
    0|0
  • Göğüs büyütücem derken göğüs kanserine yakalanacan :/

0|0
    0|0
  • tahta göğös çok seksidir

0|0
    0|0
  • Kadınların her zaman bir göğsü diğerinden büyüktür :) zamanla istediğin şekle gelcektir

0|0
    0|0
  • eyvah geldi yinee ! kaçın kaçınnn

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kullanmayinca yine eski haline donuyor :)

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapı kullanmış biri olarak söylüyorum evet kullandığın zaman bir dolgunluk veriyor hissediyosun ama şişkinlik gibi bişey ve maalesef bırakınca eski haline dönüyo. Hem de 3 gün içerisinde. Kullanan başka arkadaşım da vardı o da keşke öyle kalsalar ama eski haline döndüler demişti. He dersen olsun ben sürekli kullanırım çok uzun süreli kullanımda döl yatağını inceltiyo ve kısırlığa sebep oluyo. Bence vazgeç bundan masajla falan dene bana sorma nete yaz birsürü şey var. Hadi kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • Dogum kontrol hapları östrojen içerdikleri için gögüsleri büyütürler fakat vücutta östrojen fazlalığı kanser riski olusturur.Dogum kontrol hapları hormon düzenleyici haplardır keyfi olarak kullanmanızı tavsiye etmiyorum ve ayrıca hapi kullanmayi biraktiginizda hormonlariniz normal düzeye indiginde gögüsler eski haline dönecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...