Acil yardım , canım çok fazla acıdı

Ya sevgilimle ilişkiye girdik ben bakire değilim .ama bu sefer çok sertti sonra birden vajinadan kan gelmeye başladı baya ve acayip yanıyo şuan. Nedendir sizce? Kızlık zarı değil , çünkü önceden bozuldu...

0|2
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• oncekının ustnden ne kadar gctı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eğer arkadaşının penisi büyük ise ve sende yeterince ıslanmadıysan yani ön sevişmeyi kısa tuttuysanız vajinan kuru olacağı için sürtünmeden dolayı olmuştur. Bir kaç gün ilişkiye girme düzelecektir. Tekrar denemek isterseniz ön sevişmeyi uzun tutun ya da kayganlaştırıcı kullanın.

0|0
    0|0
  • İlişkideyken Islanma problemin varsa kayganlaştırıcı almalısın böylece ikinizde çok rahat edeceksiniz

0|0
    0|0
  • Önceden içerde kan kaldıysa ve penis yeterli dereceye kadar ilkinde zorlayamadıysa şuanki birleşmende sert olduğuna göre o biriken kan dışarı akmış.

0|0
    0|0
  • adam sevişmiyor seni parçalıyor desene tabi hoş değil bu henüz erken daha soft yaşayın ;) ilerde nasılsa hard a geçersin

0|0
    0|0
  • hastasın ondan

0|0
    0|0
  • harrddddd seks :D

0|0
    0|0
  • yeterince uyarmadan girmiştir.. acele acele sevişmeyin ya.

0|0
    0|0
  • ebelik okuyan bir arkadaşım" bir kız bir kere ilişkiye girerse ve üzerinden çok zaman geçerse kızlık kapanır" dediydi yıllar önce. ama kız arkadaşımı çekemiyodu bozim diye beni yiyodu ozamanlar Acaba doğrumuydu ki :S:S

0|0
    0|0
  • anlamsız bir kanama olmuş, yani zar değilse orada bulunan bir sivilce filan patlamıştır

0|0
    0|0
  • Adam seni çok sert s*kmiş olay sadece bu:)

0|1
    0|0
  • Bu nedir kızlık zarı değil çünkü önceden biliyorum onu diyor:) Aferin bununla gurur duymalısın:)

0|0
    0|0
  • Geçer kuzum merak etme.

0|0
    0|0
  • ıslanmadan olduysa doğal dudaklrı içeri kıvrılmıştır:)

0|0
    0|0
  • vajinanı zorlayıp tahriş etmiş

0|0
    0|0
  • asiri zorlamadan dolayi yirtilmis veya zarar görmüs olabilir.

0|0
    0|0
  • erkeklik zarı var 2. ilişkide bozulur.

sanırım senden kaynaklı bir sorun var. doktora gi.t

0|0
    0|0
  • yeterince ıslana mamışsın

0|0
    0|0
  • yırtılmıstır doku zedelenmesı gecer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• önceki cinsel ilişkinizden nekadar zaman geçti ve kızlığın bozulduktan sonra ilişkiye girdinizmi

0|2
    1|0
    • 1 hafta , evet oldu defalarca ama ilk kez dün kan geldi baya

• sert derken açarmısın sakıncası yoksa ona göre sana fikir verebileyim

• anladım :D

Yükleniyor...