Bekaret sizin için önemli mi? neden?

bekaret sizin için önemli mi? ne kadar önemli? neden?

• Evet
    38% (13)64% (21)51% (34)Oy Ver
  • Hayır
    41% (14)24% (8)33% (22)Oy Ver
  • Duruma göre değişir
    21% (7)12% (4)16% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
soruda ''bayanlarda bekaret'' diye belirtmediğim halde özellikle bayanlara yoğunlaşmışsınız. erkeklerin de bekareti var arkadaşlar buna değinmemiş olmanız da ayrıca sorgulanır.

1|0
2|19

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar önemsiz deselerde sanırım o kadar önemli :D

0|1
    0|0
    • siz birbirinize bu kadar köstek olduğunuz sürece de önemli olmaya devam edecek sanırım ..

Erkekler Ne Diyor 19

• genç yaştaki bayanlar için tabi ki bekaret önemli. zira genç yaşta evlenecekse, evlenecği erkek onda elbette bekaret arar. ama yaşı ilerlemiş bayandan bunu beklemek doğru değil. çünkü evlilik nasip işidir ama bedenimizin ihtiyacı olan her şey olmalıdır.

şöyle düşün. 30 yaşına gelmiş bir bayan bekar olmasına ramen ağırbaşlı, uysal ve kendini bilen bir tavrı varsa yaşadığı bir şeyler var demektir. ama çocuk gibi davranıyor ve biraz da asabi ise el değmemiş demektir.

biz erkekler de her fırsatta hatunları yatağa atmaya çalışırız. tabii ki yaşımız ilerlemişse evlenmeyi düşündüğümüz bayandan bekaret beklememiz doğru değil. biz yapıyorsak sonuçta toplumun içinde, birlikte yaşadığımız bayanlarla yapıyoruz. bizimki doğru onlarınki yanış olamaz.

0|0
    0|0
  • Hiç ilişki yaşamamış kadınları bu konuda vareste tutarak, bence bekaret önemli değil. ama dediğim gibi hiç ilişki yaşamamış kadınların kendilerini gelecekteki eşlerine saklamaları çok alkışlanacak ve tebrik edilecek bir durumdur. Çünkü şehvet iki cins içinde çok zordur, bekleme sürecini sakatlayabiliyor genellikle.

0|1
    0|0
  • Önemli değil..

Aksine, ileri yaşlara kadar bakire kalabilen kişinin cinsel isteksizliği olduğundan şüphelenirim..

0|0
    0|0
  • Hiç evlilik yapmamış biriyle evlenirsem -ki tercihim öyle- önemli. Öncelikle dini duyarlılığı olan biriyle evlenmek isterim, ikinci olarak ben de bakirim bu sebepten.

0|1
    0|0
  • hayır değil önce kişiliği ve karakteri gelir benim için kadının ..

3|0
    1|3
  • kendi isteğiyle kaybetmişse olmaz benle yataken aklına eski sevgililerin gelmesini istemem

0|1
    0|0
    • söylediğim şey erkek içinde gecerli yatarken eski kız arkadaslarını düşünmemeli

• mesele zarda değil mesele kişilikte gerisi laf ü güzaf tır

3|0
    0|0
  • Hiç bir önemi yok..

2|0
    1|1
  • En sevdiğin tatlının en güzel yerini senden önce yese sen çok isterken hoşuna gidermi?

1|0
    0|0
  • Hiç bir önemi yok

1|0
    1|2
  • sevdim aldım derim.

1|0
    0|0
  • aşk sevgi varsa sorun değil canım

0|0
    0|0
  • değil, çünkü cinsellik bir ihtiyaçtır.

1|0
    0|0
  • amma sordunuz be bekaretii yeter artık sorunca nasıl rahatlıyosunuz anlamadım ki

0|0
    0|0
  • hayir deyil beyni bakire olmayanin bakire olmasi bir sey degistirmez.

0|1
    0|0
  • önemli tabi

0|0
    0|0
  • yahu şunu soralım önce ; erkek için %90 önemli ya kadın için.. aşk sevgi vs diye kafa açıyonuz sevgilim, eşim , ömrüm ağzınızdan düşmüyor peki bu kadar değer veriyorsun da neden bekaretini korumuyorsun ..

0|0
    0|0
  • önemli uleynnn

0|0
    0|0
  • Önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok önemli. ben mal mıyım böyle duruyorum. o da duracak ~

0|1
    0|0