Kimler bekâr olduğu hâlde bakire değil? Ayrıca kimler bakir?

Kimler bekâr olduğu hâlde bakire değil?

Kimler bekâr olduğu hâlde bakire değil? Ayrıca kimler bakir?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bakire degilim mutluyum

0|0
    0|0
    • mutlu olup olmadığını sormadım. sormadığım halde bunu ifade ettiğine göre mutlu olduğundan şüphen var yahut da mutlu olduğuna kendini inandırmak istiyorsun.

• Tebrik edilecek bişey yok gayet dogal bişey bu her canlinin içgüdüsu:)) sadece hiç tanimadan etmeden abuk subuk tespitler yapmandan ötürü cevap verip haddini bildirmek istedim hepsi bu ;)

• Sen şimdi bana haddimi mi bildirdin? Benim tebrik sebebim "kadın" oluşundaki ısrarın ve kararlılığın. Ne alaka şimdi allasen..Ne kadar zoruna gitmiş meğer... Sinir yüküsün resmen... Cümlelerin her birini dişini sıkarak söylemişsin sanki.

• Bakireyim, hic öpüsmedim bile simdiye kadar...sevgilim olmadi, basit ilsiki istemiyorum kirilmaktan korkuyorum o yüzden güvenilir birisini ariyorum daha bulamadim...bulsamda evlenmeden cinsellik yasamak istemiyorum, en fazla öpsüsürüm o kadar...

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• 25 yaşında evlendim.

Evlenmeden önce hem bakir, hem bekardım.

33 yaşında ayrıldım.

Ayrıldıktan sonra hem sevişkenim, hem de bakireliğe önem vermiyorum.

Şimdi 37 yaşındayım.

Asla evlenmem,

Asla da kadınsız bir hayat sürmem.

0|1
    0|1
  • ruhum bakir sayilirmi

0|0
    0|0
  • şu yaşıma geldim Bakirim desem kaç yazar ruhum bakir en azından ;)

0|0
    0|0
  • ben bekar değilim ama nişanlıyım oda evliliğin yarısı sayılır ve bakirim daha

0|0
    0|0
  • ben gayim ama bakirim eğer kızlarla yatma anlamında diyorsan çünkü hiç bir kızla yatmadım..

ama erkekle yattım o açıdan bakir değilim:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...