Lezbiyen değilim ki ben ! Bizi lezbiyen sanıyorlar :/

En yakın arkadaşımla 5 yıldır birlikteyiz. Çok samimiyiz ve rahatız. Ortama bakmadan sarılıp öperiz birbirimizi. Ne bileyim yürürken el ele tutuşuruz, otobüs filan kalabalıkta yapışık dururuz. Bize göre bunlar normal. Birbirimizde de kalıyoruz, aynı yatakta sarılarak uyumayı seviyoruz. Birlikte duş bile almışlığımız var. Şakalaşmak amaçlı popoya şaplak filan... Öyleyiz yani. Ama çevremizde bunu yanlış anlıyorlar. İkimizi lezbiyen sanıyorlar ve rahatsız oluyorum. Ne yapabilirim ?

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

• bence sen kabul etmesende biraz eğiliminiz var lezbiyenliğe hatta ummadık bir anda bir kıvılcım çıksa ileriye gidersiniz normal değil bence ilişkiniz çünkü o kadarıda olmaz :) benimde çok yakın kız arkadaşlarım var ama öyle değiliz :)

0|1
    0|0
    • Tek doğru dürüst cevap veren kişisin :) Teşekkür ederim. Dikkate de alıcam :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Birlikte duş bile almışlığımız var

Buraya kadar gayet normal ne var lan burada diyodum buradan sonra koptu .

1|1
    0|0
  • Haha allahtan değilmişsiniz güldürdün valla :D

0|0
    0|0
  • Beyler toplanın, sağlam hikaye var.

1|1
    0|0
  • oh be bir an çok korktum lezbiyensin diye.çıkmadık candan umut kesilmez.

0|0
    0|0
  • benle takıl

ispatlayalım

0|0
    0|0
  • Peki birlikte araba yıkamışlığınız var mı

1|0
    0|0
  • lezbiyen değilsiniz ama olma eğilimlisiniz bir şekilde bir yerde uyarıla bilirsiniz karşılıklı bir tecrubeye uygunsunuz :)

0|0
    0|0
    • Saçmalama ya :) Ondan hoşlanmıyorum dokunduğunda zevk almıyorum bu sadece sevgi

• lezbiyensin demedim zaten ama bu tarz bir sapmaya birçok normal kadından daha yakınsın an olur zevkte alabilirsin dokunmaktan dokundurtmaktan çünkü ince bir çizgide ilerliyorsun :)

• Ne yapabilirsin? Çok basit Dışarıda orada burada hareketlerinize dikkat edin ve elele tutuşmayın ne var bunda?

0|0
    0|0
    • merak ettim dışarıda el ele tutuşan kız görünce lezbiyen gözüyle mi bakarsın hep

• Kişilere göre değişir. Yaş farkı varsa abla-kardeş ya da anne-kız olarak algılanabilir ama eğer yaşıt olan 2 kız yolda elele sevgili gibi yürüyorsa değil ben kızlar bile onlara lezbiyen gözüyle bakar.

• Şakanın da Bir Yeri Vardır Popoyu Şaplakları Çevrenize Göstererek Yaparsanız İyi Karşılanmaz Bu Durum

0|0
    0|0
  • yaptıklarınız bunda neden oluyorsa bunları aza indirgemeli..yada elaleme ne demeli..ikinci seçenek etik olanı..

0|0
    0|0
  • Son cümleleri okuyunca çevrendekilerin haklı olduğuna karar verdim.

1|0
    0|0
  • Yani normal tabi yarın öbür gün parmak falan olayına girersiniz olmadı dildosu var bunun ne bileyim vibrası var arkadaşça şeyler = )

0|0
    0|0
    • Bana fantazilerini anlatma bana fikir ver.

• Duş alma şeysini yazmaz olsaydım ya :D

• O da nasıl bir fantaziyse artık lşkdklşakşlkşl

• Birbirini seven iki kız kardeş büyütmemek lazım Askerde de erkek erkeğe banyo yapıp birbirine parmak atanlar var onlarda gay mi oluyor.Eğer öyleyse durum vahim :)

0|0
    0|0
  • bende erkek arkadaşımı öperim sarılırım baan sürekli seni seviyorum diyor ama bazen hop diyorum abartam bizi gey sanacakalr diyorum ortamda kendini ğeri çekiliyor insanalr birbrini sevemez mi sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • duşu demiyecektin tek çare amsterdam

0|0
    0|0
  • Oha yani :D .D resmen herşeyi yapmışsınm öyle değilim diyosun :D :D

0|0
    0|0
    • her şey den kastın ?

• Bence sen normal saniyosun,aslinda lezbiyensiniz :D

0|0
    0|0
  • nediyim ki şimdi yane daha ne kaldıki yapmadığınız şaka yapıyorsun bence

0|0
    0|0
  • dışarda toplumun kabul gördüğü hareketleri yaparsanız sizin için daha iyi olabilirr :))

0|0
    0|0
  • sizin grubu 3 lü yapalım :D bende size ayak uydururum :/

0|0
    0|0
  • Siz Şimdi Lezbiyen Değisiniz demi :D

Vuhhuu

0|0
    0|0
  • oha be.sizi lezbiyen sanmayan insanda bir problem vardır zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Maşallah siz de baya bir içli dışlımışsınız ama. Dışarda hareketlerinizi azıcık süzgeçten geçirirseniz dikkat çekmezsiniz.

0|0
    0|0
  • Sevişmeden olmuyor tabi haklı.

0|0
    0|0
    • Ben birbirimizi elliyoruz öpüşürüyoruz mu dedim Allah'ın ön yargılısı. Birbirinizi böylesine seveceğiniz bir tane bile arkadaşın olmadığı belli :) Bu gidişinle olmaz da .

• bıcı bıcıya bıcı bıcı dediğimiz yaşta yaptık bıcı bıcıyı :) sen onu bir düşün cici kız

• Tamam hanım abla.

• Duş almak,el ele tutuşmak, sarılarak uyumak.. Sence normal yani bunlar ?

0|0
    0|0
    • son derece normal

• Çok değer verdiğim sevdiğim arkadaşlarım var ama bu şekilde değil tabiki.

• haklısın belki de insanlar normal karşılamıyordur dikkat ederim :)

• Ohaaa birlikte duş almak mııı :O lezbiyen olduğunuzu düşündüm desem kızar mısın :/

0|0
    0|0
    • ya 5 yıl.. kız kardeşim gibi.. duşta durup birbirimizi izlemedik :/ değiliz

• Oha o nasıl arkadaşlık bacım abartmışsınız

0|0
    0|0
  • ikiniz de ağır abazansınız gidin sevişin.

0|0
    0|0
  • duj a kadar normal gidiyordu da şaplak falan kafa karışması normal

0|0
    0|1
  • Nutkum tutldu :)

0|0
    0|0
  • sen lezbiyen değilsin ben gay'im

0|0
    0|0
Yükleniyor...