Lezbiyen iliski ?? v

Ergenligimden bu ya hep lezbiyen iliski izledim digerine katlanamadigim icin bir kadinin bana sehvetle gelme dusuncesi beni cok tahrik eder ya bir tek bn mi boyleyim diger kizlarda yok mu bu durum

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• bende de var bu hemde cok istiyorum kendim de lezbiyen iliski yasamak ya da bir kizla oyle konular konusmak

1|1
    0|0
    • bende de var aynisi.. bir zamanlar yurt disina ciksam ilk isim o diyordum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Kadın yaratılış gereği estetik olduğu için kadınında kadına karşı ilgisini pek yadırgamamak gerek. Sonuçta göğüsler kalçalar falan güzel bir görüntü kadınıda tahrik edebilir. Her kızda bu mevcuttur ama bana göre yasak olduğundan ve çok yanlış bir şey olduğundan insanlar kendilerini dizginlemişlerdir. Yoksa erkekten hoşlanılırmı :) Fıstık gibi kız varken değilmi ama ?

0|0
    0|0
  • Lezbiyenim..

O kadar aktif bi' lezbiyenim ki, düşün mavi üyelik açtım..

0|0
    0|1
  • Ya ben de lezbiyen ilişki izlemeyi çok istiyorum

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın olmamıştır ondandır bu eğilim erkek arkadaşı yap eğilimin çok geç olmadan kayması başka yöne

0|0
    0|0
  • zaten kız kıtlığı var olanlarda gitmesin ya

0|0
    0|1
  • dene bence içinde kalmasın canım :))

0|0
    0|0
  • devreleri yakarsın bu gidişle sen yanlış yoldasın güzelim

0|0
    0|0
  • vardır canım mutlaka...

0|0
    0|0
  • kızlara sormak lazım :)

0|0
    0|0
  • bir erkekle ilişki dene derim vajinana o penisin sürtünüşünü tat istersen gel bana

0|0
    0|0
  • erkeklerin gay filmi izlememesi gibi sizin de lezbiyen izlememeniz lazım eğer normalseniz

erkek lezbiyenden bayan gaydan hoşlanabilir ama tam tersi çok gereksiz

0|0
    0|0
  • değil mi normal ilişkide adam kılıç gibi saplıyor ahaha :D

0|0
    0|0
  • Iğrenç bence normal değilsin

0|0
    0|1
  • vurdur* çaktır gitisn ne uğraşıyon ;) yok oyum yok buyum .d

0|0
    0|0
  • Allah kadını ve erkeği yaratmış kadın kadına erkek erkeğe diye bir şey yok olamazda yapanlarda insan katogorisinde değil bence.sen gel benimle bir seviş bidaha vazgeçemezsin :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Farklı bir deneğim olacak senin için

0|2
    0|5
  • yoo gayet normal, ben de eşcinselim ve pişman değilim :D (gizleyelim de abazanlar yapışmasın :D )

1|3
    0|1
  • bende böyle bir durum yok şahsen..

0|1
    0|0
  • Lezbiyen her kizda var evet

0|0
    0|0
  • tatlım bu normal bişey bendede böle bir durum var yani tek deyilsin

0|0
    0|0
    • normal bişeymi? dur orada tartışmaya açık bir onu öyle basit bir şekilde normalleştirme bence hiç normal değil mesela.benim spermim olmasaydı sen lezbiyen olamazdın dünyaya gelemezdin ürüyemezdin hakların olmazdı çünkü sen bir erkeğin ve bır kadının birleşimi sonucu dünyaya geldin

Yükleniyor...