Bakire olmadığı için Kız hıçkıra hıçkıra ağladı, ne yapmalıyım ?

Arkadaş olarak iyi anlaştığımız birisi var, hoş kendisi fiziksel olarak fena değil, muhabbeti de öyle, bizim kendisiyle sıradan olan arkadaşlığımız derinlik kazanarak, evlilik muhasebesine kadar geldik.

Ancak kız bakire değil.. daha öncesinden yattıkları, sevgilileri olmuş.. öyle tiksiniyorum ki bu kelimeden..onlar hakkında kötü söylüyor.. Hakaretler ediyor, benim ise kendisi gibi hareketli hayatım olmadı, onun gibi değilim.. kendisi bunu kabullenerek yaşamış, yatmayı felan pek önemsememiş hayatında, bekaretmiş felan bunlara hep cahil adamların işi olarak görmüş, ama bana karşı hıçkıra hıçkıra anlattı, hani o fikirler o modern görüşler buhar oldu ağlaya ağlaya bundan pişmanlığını ifade etti, benim hassasiyetimi bir kenara bırakıp ona bir parantez açmamı istedi. ben onun gibi değilim. hayatımı farklı örgüledim, bana göre o artık saf değil, temiz değil..ne yapmalıyım arkadaşlar, onla konuşmaya devam mı edeyim yoksa kendi kendine uygun birisini bulmasını mı söyleyeyim.

1|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• ben bakire olmayan bir kızla evlendim..evlenmeden önce senin yazdıklarının benzerlerini bana söyledi...bana da ağladı..kabul ettim ilişkiye başladım ve evlendik.sonuç şu.boşandık.rezil bir evlilik ve perişanlık...sana tavsiyem kesinlikle düşündüklerinde haklısın.o kıza yol ver gitsin.bir bayan namusunu koruyamıyorsa seninleyken de koruyamayacaktır.

1|5
    2|1
    • çok teşekkür ederim hocam, son cümle gerçekten önemli

• ben de teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• Samimiyetine inanıyorsan ve şu anda gerçekten pişman olmuşsa bir daha düşünmen gerek bence. Pişmanlığının nedenini sorsana bir kere. Sadece senin gibi bir adamı kaçırdıgi için mi pişman yoksa psikolojik olarak kendini rahat hissedememesinden dolayı mi pişman? Ikisi arasında çok fark var.

0|1
    0|0
    • samimiyetine inanmamı gerektirecek doneler neler olmalı, gözyaşı ? hıçkırık? kemiği olmayan dil ?

onlarcasının altında kıvranmış kız.. ben böylesi düşünen kızların iç dünyasını merak ediyorum aslında.. benim kafamda onlarla ilgili fikirler belli ama pişmanlığının nedeni ilk dediğin die hissediyorum ama dediğim gibi öyle kızların iç dünyasını bilmediğim için zaten soruyu sordum. güzel noktaya temas ettin. akıllı kızsın.

• sen bakir misin peki?

1|0
    0|2
    • bakirim. de parasıyla bir cismi bir defa iki defa sunduğu hizmetten faydalansam ne farkeder.. "sevme" yalanına saklanıp hunharca onun bunun altında yatan kimseyle aynı tutulamam değil mi ? kaldı ki adamın altında kıvranmayı meşru kılan "sevme" kılıfını şimdilerde o kişileri lanetleyerek anlatıyor. yani sende yattın oda yattı sonuçta aynısınız kafası kabullenemez.

• anladım, herkes için hayırlısı olsun, müsadenle.

• evt senin icin de hayırlısını diliyorum iyi geceler.

• Sen yolunu çizmişsin bu senin icin aşılmaz bir engel bence başkasını bulmasını söyle bu benim değil senin fikrin zaten

0|0
    0|0
  • Eğer istediğiniz gibi değilse neden bu soruyu sorma zahmetine girdiniz ki istediğiniz belli madem bakire olucak o kızı şutlayın

0|0
    0|0
    • fikirlerime ters ama kız hıçkıra hıçkıra ağlayınca onun tarafından düşünen kimselerin fikirlerini öğrenmek istedim.. vede kızın samimiyetini kıyaslamak istedim. acaba rol mu gerçek mi vvsvsvs

• Belli olmaz kadınların aklı şeytandır evlenilcek kişiler listesindeysiniz olabilir ama akside olabilir buna en iyi siz karar veririsiniz

• Seviyormusun kizi? Kisiligini begeniyormusun? Önemli olan bu, gercekten seven her türlü sever, ama yaptigi gecmisi seni rahatsiz ediyorsa bunu söyle bastiramazsin simdi bastirirsin ilerde sorun olur, ama en azindan söylemis sana dürüstce, burada neler okudum ben her türlü yapip zari koruyup bakireyim diye dolasan yanlis basit kizlar cok var -.-

0|0
    0|0
    • kız hoş, beğenilecek bir kız aması var işte.. benim hayatımı örgülediğim yaşam biçimime tamamiyle ters bir algısının olması.. onla aynı dili konuşuyoruz ama etik değerler bakımından farklı şeylere önem veriyoruz.. bu noktada yol ayrımında olmamız lazım ama kız ağlaya ağlaya benim fikirlerimde kendine yer açmamı istiyor.. burada yazılanlar diğerleri diktirenler farklı yoldan deneyenler felan hepsi aynı dürüstmüş felan bunlara takılmak tatmin etmiyor şuan

• bu konuda kafalariniz uyusmuyorsa icinden geldigi gibi davran, anliyorum seni, yazdiklarindan belli bu durumun seni rahatsiz ettigi, o zaman fazla uzatma yol yakinken birak. aglamis olabilir pisman olabilir, ama duygusömürüsü yapamaz agliyor diye üzülmene gerek yok...

• sana kendini yamamaya çalışıyor olabilir .bunu senin anlaman gerek davranışlarından belkide dürüstürde ama genede temkinli dikkatli ol derim iyi gözlemle

0|0
    0|0
    • niye kendi gibi birisini bulmuyor sence nerde o fikirleri ?

• bi çok kişi bunu kabullenmiyeceğini biliyor senide iyi biri gördüğü için sana ağlıyarak hata yaptım algısı bırakıp senin gönlünü kazanmak istiyor olabilir

Erkekler Ne Diyor 12

• tasıyamayacağın yükün altına girme , eninde sonunda yüzüne vuracaksan, ki o sana aşık olmuş o sebeple açılmış ,ama esasında bu yaşadıklarını isteyerek yaşadı neticede ha sana karşıda dürüst diktirip gelse daha mı iyi olurdu seni kandırmış olsaydı işin birde bu boyutu var

0|1
    0|0
    • bi insan hayatı boyunca gözüne baka baka aynı yalanı söyleyecek kadar şerefsiz olamaz heralde hocam.. yani diktirme dalına sarılmak pek sağlıklı değil, bir yerde çıkardı.

• çıkar evet hemde hiç ummadıkları anda çıkar analsex te olduğu gibi bir şekilde çıkar ,neyse senin konuna dönelim yüzüne vurmyacaksan seninde hislerin varsa yola devam eğer yoksa ben kaldıramam tasıyamam dıyorsan vazgec dost kal

• peki teşekkür ederim

• Buraya sorarak kafanı tamamen karıştırıyorsun burada her kafadan insan var sana cahil diyende çıkacak burada takma kafana kızların artık hepsi böyle diyende çıkacak bunu ilk olarak sana söyleyim. Senin yapacağın en önemli şey burada sen kendi hayatını idam edebilen birisin oturup düşün bir ömür acaba ben yaşayabilirim hayat arkadaşım olarak beni yarı yolda bırakabilir mi diye. Sen kendin için beyninden gelen ses hayır olmaz yapamam diyorsan orda biter, ama evet benle bir ömür beraber olacak benim yanimda olacak diye düşünüyorsan olur biter bence geri herşey tefarruattir. Hayatımda sadece beni erkek olarak biri istiyorum daha önce kimseyle yakınlaşmamış biride istiyorum diyorsan ozaman o insan bu insan değil yol yakınken birbirinizi üzmeden tatlı dille arkadaşça ya da dostça ayrılın derim.

0|0
    0|0
    • biz bunla arkadştık ancak dediğim gibi muhabbetin şekli değişti ve kartlar açık oynandı ve saydığım ifadeler döküldü.. şimdi dediğin gibi potansiyel evliliğe dair anneliğe dair donanımlı birisi olabilir. ama şu var.. bu kız onun bunun birilerinin altında kıvrandı aga.. hani kendine kevaşe dedirtmedi çünkü o anda sevgilisiydi ve bu durum o an içim meşruydu şimdi ise sevgililerin hepsi kötü.. böyle iki yüzlülük var mı ? kafam buna gidiyor.. o yüzden pislik olarka görüyorum bu zihniyeti.

• Sen zaten kafanda artık olayı bitirmişsin sadece güzellikle ayrılmaya bak sadece sana doğruyu söylediği için güvenini sarsmak istemediği için belkide seni sevdiği için bunu söyledi ama senin görüşün farklı o yüzden hayatından çıkartırkende onuda düşünerek arkadaşça bir biçimde yollarınızı ayırın derim ben.

• teşekkür ederim hocam

• bu soruyur sorduğuna göre hep içini kemirecek ve bazı anlarda dile getireceksin bırak gitsin

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim cevap için

• eğer bakirsen bu güne kadar kızlara dokunmadıysan
    zaten evlenmen haram yani yasak
    kuranı kerimde nur süresini oku
    kız diğerlerine lanet okumasıda yanlış
    sanki zorla ilişkiyegirmiş gibi

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorma gereği hissetmenden zaten kararın belli olmuş.Başkası degil başkalari olmuş yani basit bir kızmış.Bence ümidi kessin senden biran önce

0|0
    0|0
    • benim fikirlerim azçok belli ancak hani şu benim karşı tarafımda olan tayfa yani özgürce kucaktan kucağa zıplamayı matah görenlerin dünyasını merak ediyorum onların fikirini öğrenmek istedim..

bu kız samimi mi değil mi die

• Kizlarin aglamasina kanma brader. Elde etmek istedigi bisey vardir o da sensin onun icin her seyi yapar boylesi.

0|0
    0|0
  • Kendine uygun birini bul,

Davul bile dengi dengine...

0|0
    0|0
  • eğer samimi ise ve de gerçekten pişmansa ben evlenirim seviyorsam. onunla tanışmak isterim.

0|0
    0|0

• hoş bir kız ancak onu sevemem.. beni az çok anladın çünkü.. senle tanıştırmam imkansız bana ağlayan bir kıza internette bir çocuk var onu tanımalısın diyemem heralde değil mi ?

• ben tanışacam ya. sen onun face twitter telefon veya ulaşabileceğim bir bilgi verirsin.

• bende yıllarca evlenceğimi beklesem ve tam evlilik arifesine gelme kusura bakma bakire değilim ama bırakma dense malesef bırakırım. ben yıllarca daha tanışmadığım biri için kendimi saklayım ama karşımdaki düşünmeden yapsın herşeyi. ben bunu haksızlık hakaret olarak görüyorum. en başta başlamıcaktın o zaman diceksin o kıza...

0|1
    0|0

• onu ancak Allah bilir.. sen hakkıyla tövbeni et, sonra nasibine de hamd et. inş herkesin hakkında hayırlısı olsun.

• aminnn. inşallah

• %99 dıgerlerıne de benzer muhabbetler yapmıstır yok sen ıkıncımsın yok benı terk etme dıye

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi ztn. maaş ve araba faktörünü bilirsin azçok

• benimde başima ayni durum geldi. birden çok sevgilisi olmuş birde seninkinin inanma ağlamalarina işlerine gelince çok iyi rol yaparlar tiyatrocular ellerine su dökemez sakin ha sakin kanma

0|1
    0|0

• umarim sende ayni şekilde birini bulursun inan çok zor artik evlilik .. dedemin sözü yorulana kadar ara oğlum ölene kadar taşi... artik bu şekilde gidiyorum ilerde problem çikacağina olmasin zaten iyi geceler dostum allaha emanet ol

• saol kardeşim sende.

• kendini sana yamamaya çalışıyor olabilir dikkat !

0|1
    0|0
Yükleniyor...