Kızlığımı diktircem arkadaşlar nerde diktirebilirim?

hayatimda toplam 8 kişiyle beraber oldum 16 yasimdan 23 yasima kadar.türkiyede her yerde olmasa da bekaret takintisi var hala bazi erkeklerde...Bu durumdan ilerde yüzüme carpilmasin diye her kiz gibi universtenin yollusu olup diktirip evlenen kiz arkadaslarim gibi bende diktircem ve esime hiç öpüşmedigimi hic ciktigim olmadigini soylicem onlar gibi bu zamana kadar.kime kiz olmadığımi dürüst bir şekilde söylesem beni kullandı.en iyisi diktirmek namuslu ayagina yatmak.Dürüstlük ise yaramıyor Türk erkekleri kandirilmak istiyor.Bizde bkandiralim kizlar :)

3|0
11|39

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün arkadaşlarım diktirdi evlendi diyorsun ya işte, burada neden soruyorsun anlayamadım.

2|2
    1|0
    • onlarin diktircegimi bilmesini istemiyorym çünkü zaten beni bakire Bilolar :))

• Teşekkür ederim sorunun cevabıni veren birini bulabildim :))

• Rica ederim ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 38

• Kafa o* olduktan sonra, diktirsen ne olur diktirmesen ne olur! Bi de kendin söylüyorsun, 16-23 yaş arasında 8 kişi! yani seni tutmasalar, Cicolina ya rakip olacan. 7 yılda 8 kişi! Bir çok kadın hayatında 3 bilemedin 4 görür. Hadi şimdiki yenilere diyelim hayatlarında 8 olsun! Kızım sen naptın? önüne gelene verdin anlaşılan! Dalga geçmek ya da azarlamak değil amacım ama gerçek böyle! şimdi kalkıp bakir birine bakireyim diyeceksin! onu kandıracaksın. Ama ruhun olmuş o*! kocaya gitsen bile o koca sana yetmeyecek ki! Sen bakir biriyle evlensende o evlilik uzun sürmez! muhakkak bir mazeret bulur o evliliği yıkarsın. O yüzden git masum birilerini değil, kendine layık, senin gibi ruhu o* bir erkek bul! artık evlenmesende olur sanırım! beraber yaşasanız yeter!

5|5
    2|0
    • ne alaka erkekler 8 kisile yatinca bise olmuyo kiz yapinca mi suç 8 kisiyle..bakirle evlenicem hemde onu egiticem her sekilde.o bna yeter sen bilmeden atip tutma hakkımda ben hicbi sevgilimi aldatmadim hep sevip kullanilip sonuç aldatilmak terk edilmek.bu zamana kadar bakir olmayan erkekler 30 kizi altina alan erkekler gidip hic koklanmamisla evleniyor,bu seferde bem hic dokunulmamisla evlencem :)))

• temizliğin ölçütünu senin gibi bekaret olarak almiyorum ben.bakirle evlencem bakir erkek daha iyi hic dokunulmamista gerci benim icin kackisinin dokundugununda onemi yok ama bakir olcak intikam olsun..

• işte bu düşünce yapısına biz o* ruh diyoruz! senin o taraftan nasıl gözüktüğünü bilmiyom!

• erkeklere çamur atma 16 yaşında çoğu erkek bakir 23 yaşına kadar çoğu 8-9 kişiyle yatmış değil. o*luk yap erkekğe çamur at senin gibi o*lar yüzünden erkekler yoldan çıkıyor. Allah belanızı versin.

2|8
    4|0
  • Ruhun satılmışsa çarşı pazar da teselli arama boş sokaklarda marzin kirlenmişse güzelliğin neye yarar şerefine yoksa

0|4
    3|0
  • Dur daha diktirme biraz daha seviş ver o beğenmediğin seni kullandı dediğin türk erkeklerine , düğünden önceki gün diktirirsin yeterli olur.Ulan sanki millet seni kandırdı ırzına geçti bilerek isteyerek yattın milletle sonra kandırdılar diyorsun senin gibi yaptığının arkasına duramayan kızlar olduğu için zar takıntılı erkekler var

3|2
    2|0
    • eevet nisanlanip ailesiyle tanistirip nisanlilik doneminde yatip evlencem die kullanip sonra birakmak hic bir neden yokken sence bu kandiriilmak değil mi hani evlencektik hepsi koca bir yalann.bende aynisini yapcam artık.

• Evet hepsi kandirdi bunu bilenler arkasinda durmicam beni kandirani bende Kandırcam yaramio dürüstlük bir boka

• İyi halt edersin ne deyim ki

• umarım dikişlerin patlar...

2|3
    3|0
    • Hahahaha köpeğin duası kabul olsaydı kökten kemik yagardi :D

• bu kaşar lafı bana ağır gelmiyo canım o yüzden diyrbilirsin sıkıntı yok :)

• farkındayım

• Mahallenin terzisi halleder.

1|2
    2|0
  • 8 erkekle birlikte her ne kadar yanlış olsa da durumuna üzüldüm. özellikle erkeklerin seni kullanması acı bri durum.

2|0
    1|0
    • tevavüze ugramamiski kendisi vermis

• veremezmiyim kendim istedim yaptim siz s. kmek icin can atiosun siz istedifinizi a. ikin biz verince aman kasar istedim yaptim tamam mi sevdim yaptim simdide evleniorm

• Diktirsende anlaşılır valla çünkü kız olanın vajinası çok dar olur seninki tünel olmuş...:)))))

2|2
    2|0
  • 16 yaşında başlamış sonra benim ruhum o* değil diyor ;)

2|2
    1|0
  • Sen 8 adama kendini s*ktir sonra evleneceğin adam hakediyor olsun ve türk erkekleri kandırılmak istiyor olsun. Senin geleceğini söyleyim mi evlendikten sonra türk erkeği ve kocan kandırılmak istiyor dersin kendini s*ktirmeye devam edersin.

0|1
    2|0
    • sikjlmek guzel benim hosuma gidiyo kocam olsun hergün yapsin beni sanki evlwnxegim kisi bakirde kimbilir kac kizi sik. ti

• sende haddinden fazla orosbuluk var valla bak

3|2
    4|0
  • terzi iyi diker istersen dantelli şekilde yaptırırsın apla :)

1|0
    1|0
  • Yukardakini nasıl kandırcan abisi Hangisi TERZİ DİKİCEK RUHUNDAKİ VE BEDENİNDEKİ O DELİĞİ ?

4|0
    2|0
    • Allah herseyi bilio canim zaten siz kendi kandirdiginiz kullanip attığınız kizlarin intikami olcak bu :D

• 8 tane ruhu o* erkeğin bütün günahını saf bir bakir birine mi çektireceksin? Onun suçu ne?

• adaş sen niye benim yoruma geldin yazdın benim yorumun suçu ne :D

• terzi arife git o bilgisayarlı makınayla dıker uygun ımkana overlok makınasıda var güzelce hallolur bıde pike cektırırsın ıste tam sana layık olur :)

1|1
    1|0
  • diktirip napıcan salakmısın sen diktircen sonra bişekilde eskilerden biri ile karşılaşıcan duyucak kocan ondan sonra hadi sekizi kullanıp attı kocan napıcak .donsuz sokağa atar bir sekz daha s...ksin o...pu diye...açık ol dürüst ol sıkıntı yaşama veya eskort ol alışmışsın enazından para kazan...

0|0
    3|0
    • fikrine muhtaç degilim uza simdi.

• sen anca kendini kandırırsın kimse salak değil...

• kanan kandi canim sen uzulme :)

• 0|1
    1|0
  • yirtigi dikerler vereni zikacuuuu

0|0
    2|0
  • Hep çle yapıyolar önce s*ktiriyolar sonra diktiriyolar:)

1|2
    2|0
  • Sen ugra ben dikerim

1|1
    2|0
  • senin karşına erkek çıkmış da adam çıkmamış yorma kendini.

1|0
    2|0
  • Çk iyi dikerim ben.elimden her iş gelir :D

0|0
    3|0
  • harika bir troll

0|0
    2|0
  • madem öyle git o 8 inden biriyle evlen :)

0|0
    3|0
  • yazıklar olsun kardeşim

0|0
    3|0
  • sonrada zarın sonrada dikildiğini anlayan bir eşin olur. gerdek gecesi anlar. sana çenişağı atar.

haydi geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Ben tecrubeliyim çok rahat kandiririm düşünme sen onu :)

• genelev kadınını biri her gelen müşterisine kızlı zarını bozuyor zevki veriyormuş,sormuşlar;

seni bildik bileli genelevde çalışırsın nasıl beceriyosun bu işi,kadın cevaplamış;

nasıl olacak odamın arka tarafında küçük bir odam var,müşteri geldiği zaman müsait yere jelatin yerleştiriyorum ve ilişki sırasında jelatin patladığı zaman ah kızlık zarım diye bağırıyorum ve müşteri kızlığımı gerçekten kendisinin bozduğunu sanarak acaip zevk alıyo ,demiş...

bir gün müşterinin biri gelmiş kadın odaya geçm

• bir gün müşterinin biri gelmiş kadın odaya geçmiş ara tara jeletin yok,alel acele eline mukavva geçmiş müsait yere yerleştirmiş ve malum işe başlamışlar paat diye bir ses,kadın;

aaah kızlık zarım diye haykırmış,adam

lan başlarım kızlık zarındam ...şaklarım patladı...

• eziksin yani :) diktirmekle geçmez o

0|1
    1|0
    • eksile eksile...senin gibi bakir olmayan erkeklerin karşısına çıkıp kendini savunamıyorsun bile o kadar acizsin sonra da efendim bu kafa niye böyle...mesele bekaret değil tatlım bazı erkekler için o kadar değeriniz yok anlayın bunu.ayrıca o dediğini yapıp şerefsizliğin dibine vurunca ne farkın kalacak o insanlardan

• ben hatamdan ders çıkardım artik her seni seviyorum diyene kendimi kullandirtmiyorum arkadasim illa bakire olsun diye bir takintim da yok benim için bir insanin gecmisinden çok benle beraberken olan sadakati güveni önemli.artık bakir mi olur ne olur bilmiyorum çokta önemli değil benim için ama benim gecmisimi bilmesin yeter

• bir sürü erkek bakire olmayan birini kabul edebilir ama çok az kişi bu kadar erkekle olmuş birini hazmedebilir...yani ne söylesek boş sana kalmış boktan bir durum ama sen bilirsin.

• diktirmeden evlen ne olucak ki dikik ama geniş olunca anlamıycak mı

2|0
    1|0
  • Özel hastaneler ypiyo

0|0
    0|0
  • Açık olup anlatsan eminim dert etmeyecek bir sürü kişi bulursun

0|0
    0|0
    • yok dert eden kesim fazla 8 kisi geldi cikti hayatima ilki bozup birakti yedisi evlencem diyip s.kp birakgi yeter artık bende biktim baska yolum kalmadi

• Hayat ve tercih senin ben sadece soruyu cevapladım

Ben zerre kadar takmadığım için geneli kendim gibi görüyorum ama elbette sen yaşadığın şehre , çevreye çok daha hakimsin

• bu çözecek mi herşeyi çözüm bumu sence ya birgün ortaya çıkarsa ne olacak dünya küçük nede olsa

0|0
    0|0
    • baska yolum kalmadi artik cok mana verirdim diktirenlere ama mutlu olmak icin buna mecburum.

• böyle düşünüyorsa elbette tercih senin vardır bir gerekçen yoruma gerek yok

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• Zar dikilir ancak bekaret dikilmez. Şöyle ki, siz her ne kadar "masum" rolünü oynasanız da, bir gün elbette geçmişinizi öğrenecektir partneriniz. Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki, temeli olmayan bir eve benzer.

Sorunuza gelecek olursak, geçici ve kalıcı yöntem olarak ayrılmak üzere iki türlü kızlık zarı onarımı var. İkisini de gerekli doktorlar, gerekli muayenelerden sonra yapacaktır.

5|13
    3|1
    • Her ilişkide bir parça yalan vardır elbette, ancak buna yalnızca "bir parça yalan" demek kendinizi kandırmaktan başka bir şey değildir. Bu parçadan ziyade bütünün yalan olması. Yukarıdaki cevabımda da bahsetmiştim, temeli olmayan bir ev misali.

Her neyse, sizin hayatınız, sizin kararınız. Ne sonuca varırsanız varın, hayatınızda iyi şanslar diliyorum.

İyi geceler.

• ya bu zamana kadar bakir olmayan 20 tane kizi altina atan erkekler hic koklanmamisla evlendi bende bundan sonra dürüst olmamaya karar verdim kararımdan da donmiycem erkeklerin acimasizliklarindan sonra.erkeklerin geçmişimi bilmesi gerekmez.teşekkür ederim iyi aksamlar

• Erkekler tecrübeli hatunları seviyor.

Zar dikilir de senin ruh f.hişeliğini kim dikecek.

7|10
    5|1
    • valla ruhum fahise degildi ama artik zara onem verenleri gördükten sonra diktirme karari aldim

• senden bir b.k olmaz ruhum fşe degildi dio manyaga bak

• degil tabiki ruhum fahisee :))

• dürüst olmayı denesen ?

seni dürüstlüğünle ve geçmişinle sevecek biri muhakkak olur.

kandırmak güzel bişi değil.

5|1
    0|0
    • tabikide güzel bisey değil ama hayatima giren 8 erkek tarafindan da kandirildim dürüst olduğumdan canim.bu sebeple diktirmek daha sicak geliyo artik bezdim hayatimdan kullanilip atilmaktan

• kullandırttırma o zaman canım sen kımsenın sahsı malı deglsın ınsansın.

ınsanlar hata yapar ama sonucu boyle olmamalı.

• erkeklerdede bakir var onlar erkek haliyle bakir kala bilirken

bu düssüncen cok yanlis

0|3
    2|0
    • biliyorum. şu açıdan bakıyorum, 8 kişinin altına yatmış, gururu incilmiş. he r ne kadar yaptığı yanlış olsa da sonuçta o da insna.

• Canim seninle ayni durumu yasadim. Evet tipatip ayni. Defalarca kullanildim. Kandirildim. Sevmek sevilmek hakkim degilmis gibi yasamaya mahkum edildim erkekler tarafindan. Halbuki sokakta onune bakarak yuruyen temiz kalpli asik oldugum. adama deli gbi asik bir kizdim. Allaha dualar ettim canimi al diye. Almadi. Ne yasadim ne oldum. burada sana faise diyenler bunu ya evladindan ya bacisindan gorecek. Bu kadar acimasiz insanlar. Diktir. Bin kere bozdur bin kere diktir hatta. Eger diktrmrzsen goz gore gore faiselige itecek bu adamlar seni. Hic bir erkek sana es ve anne olmanin serefini yasatmayacak. Kulaklarini tika ve duzgun bir doktor bulup diktir. Allah yar ve yardimcin olsun.

1|0
    0|0
    • Amin canım Sagolasin inşallah sende halledersin

• Yazıklar olsun sana canım nasıl kızsn sen ya kızlar genelde olaya duygusal yaklaşır sen erkeklerle yarışa girmissin resmen üzülüyorum senin için şunu bil erkekler erkek yaparda kız dediğin namusuna bir erkek için sahip çıkmayacak kendi namusum diye sahip çıkacak hayatında kimse yoksa yeni ayrılmış biri olsa bile sahip çıkacak adı çıkacak olan erkek değil sensin o kandirdigin masum rollerine girdiğin erkek er ya da geç anlar seni keşke biraz olgun olsaydn

0|3
    4|0
    • ben namusu zarda aramiyorum bana ahlak dersi vermeye kalkma çünkü senin namus olarak adlandirdigin zari ben namus olarak görmüyorum.o yüzden uza.

• nasıl bir zihniyete sahıpsiniz anlamadım ama iğrençsiniz gerçkten bunu bilin istedim.

0|3
    3|0
  • Erkeklerin hepsi yapio namuslu kiz ariyorlar birakin bu isleri bencee canım diktir gitsinn..sanki erkekler cok mu namuslu evlenene kadar kac kiz elden çikartiolar yaptir kurtul..

3|1
    1|3
    • Aynen ya vicdan yapmistim ama gereksiz erkek millegi bundan anlıyor canım :)

• Iki bacak arasindan kan gelse ne gelmese önmli olan evlenince adami yatakta mutlu etmek tecrübe önmli

• onu çok iyi yaparim iste canim:)

• çok kolay iğneye ipliği geçir ,pembe ip olsun.. sonra aç bacağını dik...

seni o*

5|8
    6|0
    • bana orops demek seni mutlu etcekse sıkıntı yok :D

• evet o benim.Ama o* değilim çünkü senin o*luk dedigine ben o* demiyorum simdi uzaa :)

• tamam canım :D sen nasıl biliyorsan

• 8 mi? 1 olur hata dersin, hadi 2 de olur ama 8 ne arkadas? sende dikilcek bir şey kalmamış be canım.

3|7
    4|0
    • Nasıl yani :D

• doğum olmadigi için kendi kendini toparlio esnekk vajina zaten vajinqyida daraltiolar onu dikerken

• Vay arkadaş iyi araştırmışsın yani pehh..Aferin bu kafada git sen ama acırım o kandırılan kişiye acırım.

• evet amca veya genç veya abi veya ufaklık. he he kesin öyledir

1|1
    2|0
Yükleniyor...