Sizce bakire veya bakir olmak önemli miii??

tek soruluk gayet açık bir sorucukkk

• Kesinlikle evet
    47% (9)42% (19)44% (28)Oy Ver
  • Olsa iyi olur
    32% (6)22% (10)25% (16)Oy Ver
  • Hayır
    21% (4)36% (16)31% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
anket lenn buu sık işaretleyin lütfennn

1|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Olsada korum olmasada ;))

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben önemsemiyorum..

Çünkü insanın kendine hakim olamadığını bizzat yaşayarak gördüm.. Karşımdaki kadın da eski sevgilisiyle beraberken kendisine hakim olamamıştır.. Bu çok doğal.. Kimseyi yargılayamam..

Ayrıca evleneceğim kişiyle de mutlaka cinsellik yaşamam gerek.. İsteksiz veya kusurlu biri çıkabilir, sorun yaşamak istemiyorum..

0|0
    0|0
  • Ben bakir değilsem "bakire birini istiyorum" demem saçma olur. Hoş, bakir bile olsam bakire olmayan birini tercih ederdim orası da ayrı tabiki..

1|1
    1|0
  • hayır

Cevabın çok uzun ya da çok kısa

1|0
    0|0
  • kadın da işinin ehli olmalı , dersmi vercez işimizemi bakacaz :)

1|0
    0|1
  • Bekaret önemli tabi. ilk evlilikte insan bakir ve bakire olmalı.

Nikah dışı ilişkiyi böyle orman görenleri anlamıyorum. Yaptın bari hata olarak gör dimi..

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikke hem erkek hem de kadin icin olmalı. .bakirlik zardsn ibaret degik ama

Ruhu bakır olacak. ..sevdim dediği adamla her halti yesin ama zara dokunmasin sonrs da bskirim diye gezsin Allah bunun da hesabini sorar

0|0
    0|0
  • evlenmek istediğiniz insana başkasının dokunmuş olması hiç mi midenizi bulandırmıyo?

0|1
    0|0
    • hehh bozdurmadan bile artık kızlar neler yapıyoooo yani o zar kimseye dokunmadığı anlamına mı geliyor saçma

• ben de onu düşünüyorum.Mesela zar değil ama sonuçta insan karısıyla veya kocasıyla sevişirken daha önce biriyle olduğu gözünün önüne gelir çok kötü olur

• aynen katılıyorum size. bir de evlendiğiniz insana ben bakireyim, elime hiç erkek eli değmedi dediğinizi düşünün. ben olsam şahsen ömür boyu vicdan azabı çekerim. belki evlendiğin insan gerçekten bakir. onu kandırmış gibi olursun. Allah korusun berbat bişey

• Bu konuları takanlar var mı hala

1|0
    0|0
  • bakirim evlenene kadarda böyle kalacam bakire birini isterim tabi sadece zar olarak değil, neden istiyorum evleneceğim kız haramı helali dinini bilmeli

0|0
    0|0
  • kızlar da erkekler de evlilik dışı ilişki yaşamamalı...

0|1
    0|0
  • hiç bir önemi kalmadı artık zaten diktiriyolar :)

0|0
    0|0
  • Çok önemki benim için..ama et parçasından daha çok ruhun bakire olması önemli..

0|0
    0|0
  • Asla , hiç bir anlamı ve önemi yok

0|0
    0|0
  • Seni zarın kapalı diye sevecek olanın adamlığına s*kuyum :) Anladın mı şık nasıl olur ?

1|0
    0|0
  • evet sorucuk olmuş bu.ben de cevapcık yazim dedim.evet önemli.

0|0
    0|0
  • Önemsiz kızlar gelin sevişelim

0|0
    1|0
  • sizce diye bişey yok,bu fikir hayatın a girecek insanın fikri sadece senin için önemlidir,git ona sor :)

0|0
    0|0
  • seviyorsa bence hiçbir anlamı yoktur.sevgi ve aşk kızlıktan değil kalpten başlar...TATARİ73

0|0
    0|1
  • Bakire kız kaldımı :D

1|0
    0|1
  • Sıklar duzgun degıl.Tek basına bır manası yok hem bakırlık hem bakırelık olmalı

0|0
    0|0
  • önemsizse sormazdın değilmi teomanın karısı

0|0
    0|0
  • Bakir olmak isterdim. Hiç bişey yaşamamış sevdiği insanla bu kavramları ögrenen biri olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • kime ve neye göre sorusu sorulmalı önce

0|0
    0|0
  • ben bakirim malesef

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • insanlık önemli diyeyim de bu da böyle geçsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...