Sizce biseksüel miyim ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar yaşım 28. Binlerce kez sadece kadınlarla ilişkim oldu. Köle / efendi ilişkileri olan biriyim. Master olarak hizmet veriyorum. sayı o yüzden çok. Her neyse.

Uzun zamandır ilişkim yok. Bu Siteden çok fazla talep var köle olmak isteyen. Çoğu gay. Azı kadın. Sanal seks sevmiyorum.

Sorunum şu. cinsel açlık çektiğim zaman bazen hemcinslerimle seks düşünüyorum. %30 luk bir dilim diyebiliriz. Nadiren anal masturbasyon yapıyorum. Boşalmama yardımcı olması için..

Hiç bir erkeğe aşık olmam beğenmem. Duygusal bir şey zaten asla olmadı. Bundan çok eminim. Hatta homofobiğimdir bile. Ama şu son zamanlarda sadece cinsel anlamda bu tür duygularım olması beni korkutuyor. Bu tür şeyler normal mi ? Yaşayan erkekler var mı ? Çocukluktan kalma şeyler olabilir mi ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Uzun süredir yapmadığın için böyle düşünüyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • Evet. Seks inanılmaz bir duygu. Eksikliğinde insan çok garip hissediyor. Hem duygusal hem cinsel... Beynimiz bize oyunlar oynuyor. Gerçekten çok zor...

• Sanmıyorum... Tercihlerimde değişim olmaz. Yapmak istesem kadınlar var zaten...

• Tesekkur ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Agilim var canim.kontrol elinde

0|0
    0|0
  • Allah korusun.. zaten erkek kıtlığı var gözünü seveyim bari olanı kaybetmeyelim kardeşim

0|0
    0|0
    • Sordum ama inanmayarak sordum aslında. Yani zerre kadar geçmez aklımdan erkekler. Eşcinsellere hiç saygı duyamadım. O derece yani... Sanırım sekse ihtiyacım var. Yokluktan kafayı yedim.

• Hee tamam öyle desene ne bağırıyon.geçmiş olsun

• Çok sakinim. Gerçekten komik bir durum değil. Nefesini kaç dk tutabilirsin ? Ben bir buçuk yıla yakındır tutuyorum. Sen düşün... Bu bir hastalık. Kimse yaşamasın.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence cok fazla seks ve bdsm seni sapittirmis. Artik kendine farklı tatmin yollari arar olmuşsun. Herşeyin fazlasi zarar gördüğün gibi

0|0
    0|0
    • Bir buçuk yılı aşkın seks yok. Bir tedavi sürecindeyim. Bir arayış değil bu. Bir anda aklına gelir ve gider... Ben hiç abartmadım zihnimde... Devamlılığı ise hiç olmadı...

• O zaman biseksuel değilsin. Tedavi ne üzerine?

• Seks bağımlılığı ve bdsm. Yani senin söylediklerin...

• eğilim var gibi gözüküyor

0|0
    0|0
  • biseksüelsin bence öyle ya da böyle kadınları sevsende erkekleri düşünmen yeterli ama bu normal bişey ayrıca homofobiğim ne demek çok saçma kendinden de nefret mi edeceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...