Sizce yapay kızlık zarı kullanmak inandırıcı mı?

link

Bu yapay kızlık zarı toz gibi bişey. Ilişkiye girmeden yarim saat önce vajinana yerlestiriyorsun. O kırmızı toz akıntıyla kan şekli alıyor. Penis girdiği andada kan çıkıyor. Ben bakireyim kimseyle yatmadim şimdiye kadar ama çok azgin olduğum için vajinama kalem parmak gibi cisimler soktum. Ona rağmen vajinamdan kan gelmedi. Yinede hani gerdekte kanamam diye korkuyorum o yüzden yapay kızlık zarı kullanmak istiyom. Çünkü karşındaki insana inandiramazsin kimseyle yatmadigini. Sizce inandırıcı olurmu?

0|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Linki inceleyince acı acı gülümsedim..

Kafasındaki kökleşmiş, namus, yasak, günah kavramları yüzünden, hiçbir günahı olmadığı halde bazen kazaya kurban giden bazen ise bilgisizlikten kızlık zarı bozulmuş olan kızlara inanmayıp onları yargılayan ve cezalandıran erkekler sayesinde ortaya çıkmış olan zeka eseri bir ticari ürün..

Bu erkekler kafalarındaki namus kavramını değiştirinceye ve masumların günahına girmemeyi öğreninceye kadar ürünün tadını çıkarabilirler..Hem kızları hem de ticaret sektörünü ne hale getirdiniz eserlerinizle gurur duyabilirsiniz !

4|0
    0|0
    • Aynen bu bekaret kanı b.ktan bişey!

Erkekler Ne Diyor 12

• İlla da bir şey mi sokman lazım bul birini oral falan yaptır birde zarın gittikten sonra da o kişiyle tatmin et kendini tabi en sağlıklısı evlenmen

1|0
    1|0
  • Yakında parmak kalem yetmez sana bulduğuna verirsin , sen bir kaç tane al bu poşetli şeyden lazım olur :D

0|0
    2|0
  • yuh diyorum allah belanızı versin.

0|0
    3|0
  • parmak neyse de, kalem ne oluyor

0|0
    2|0
  • Bu azgınlığını dindirmen gerek. Düzenli seks ya da düzenli oral seks yaptırsan hiç fena olmaz. Kalem tarzı şeylerde sokma mikrop kaptırırsın. Zara gelincede valla korkulur sizden...

0|0
    0|0
  • Ya bir s*ktir git.

0|0
    3|0
  • Bakireysen kendini biliyosan ne uğraşıyon. Unutma bakirelik zardan ibaret değil.

0|0
    0|0
  • hayatının hatasını yaparsın boşver boyle seylerı

0|0
    0|0
  • Neden o tür şeyler sokuyosun vajinana be güzelim ya vajinanı yalat birine boşalt daha iyi

0|0
    1|0
    • Kimse yok etrafımda. Dindar aile kızıyım. Herşeyi kısıtlıyolar. Dışarda doğru düzgün gezemiyorum oralmi yaptırcam

• senin gibi azgın istiyorum bende :D

0|0
    2|0
  • kime vurdurdun derler bu soruya

0|0
    2|0
  • sen tam parmak sokmaşsın

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ah bu tabular!

Niçin bu gibi yollara başvuruyorsunuz, açık açık anlatsanız bir şey kaybetmezsiniz bana göre. Asıl kandırarak kaybedersiniz. Biraz cesaretiniz olsun, söyleyin! Sizi sadece bir zar parçası için değer veren insanları da hayatınıza sokmayın.

3|0
    0|0
  • madem hic iliski yasamadin niye böyle bir seye gerek duyuyorsun ?

anliyorum seni, karsindaki sana inanmaz ve süphe eder diye korkuyorsun

ama iliskide önemli olan güvendir, özellikle evlenecegin kisiye kusulsuz güvenmelisin ki iliski saglikli olsun, sonucta amac sonsuz olmasi

o yüzden es seciminde seni seven ve sana güvenen biri oldugundan emin ol, gerisi teferruattir

1|0
    0|0
    • Ya parmak falan soktuktan sonra hiç kan gelmedi. Büyük ihtimalle bakireyimdir ama insan korkuyor işte. Bide vajinam büzuk duruyor. Yoksa hiç düşünmem böyle şeyler

• bence bir doktora git muayene ol. ondan sonra ne yapacağını düşünürsün canım

1|0
    0|0
Yükleniyor...