Gelinlik benim de hakkım..

Beyaz gelinlik giymek herkesin hakkidir peki bakire olmayan kisilerin evlenmesi ya da bakisi nasil olur tam soramadim ama bakis acisi ne oluyo erkeklerin o ilk gun :S

Güncellemeler:
Ilerde yuzune vuran cok oluyo bunu soylemek ne kadar zordur ne bileyim

0|0
5|35

En İyi Kız Görüşü

• Herkes giyerde herkes layik olamaz canim.

1|6
    1|0

Erkekler Ne Diyor 35

• her gelin bakiremi sence hele bu dönemde her kız bişeyler yaşıyor sözde bir et parçasına dokunmadan anal oral herşeyi yap sonra bakireyim diye kandırmaktansa her seyi tadıyla yaşayan her bayana saygım var tabiki gelinlik en doğal hakkı herkesin bu bir parça etle bikaç damla kanla kıyaslanmaz ben ne türbanlılar tanıdım sadece bakire ama anal yapmaktan dışkılarını tutamıyor

3|0
    1|1
  • sktir et sen onları. evlenmek seninde hakkın. elbet bunu senin yüzüne vurmayacak biri çıkar karşına.

hata yapmış olabilirsin ya da ağır cezalar çekmiş olabilirsin. veya çok acılar çekmiş olabilirsin, elinde olarak veya olmayarak. hatalar tekrarlanmadığı sürece sorun olmaz.

ve en önemlisi her kızın hayalidir gelinlik giymek.

0|0
    0|0
  • bakire olmayıpta sonradan pişman olan insanlara asla sözüm yok. Ama işin o*luğunu devam ettirenlerden adam olmaz.. Her genc kızın da hakkıdır gelinlik

1|0
    0|0
  • Bazı yerlerde hala bakireliği ile gurur duyan kesimlerde evden gelinlikle alma kırmızı kurdele bağlama vs. gibi gelenekler bulunmaktadır. Evleneceğin kişi ile konuşman gereken meseleler bunlar biz ne söylesekte boş bence.

1|1
    0|0
  • Bir onur , ayrıcalık ya da ünvan değil ki bekaret . Isteyen herkes gelinlik giyer . Ne yüze vurması , suç mu bu ?!

1|0
    0|0
  • gelinlik giymek tüm bayanların hakkı...beyazlık saflık ifade eder temizliktir sen gidecen o nevaleyi yiyecen sonra dan yok anam bizim de hakkımız diyecen yok anam öyle birşey he o adamla evlensen bile öncesinde o iş yapıldıysa iş bitmiştir gelinlik onun harcı değil arkadaş din ne diyorsa o dur yorum da kızın biri kalkmış 2014 ten bahsediyor ne zamandan beridir kurallar değişti önceden ne ise şimdi de aynı değişen birşey sen değişmişin okadar...

0|0
    1|0
    • Ozaamn erkekleerde yapmasin daamatlik onlarada yakisma dinimiz ne diyo temizler temizlerle evlwnsin yok ole yamq sen her halti ye bakire istiyom bebekler gibi ikiyuzluluk buu

• heh bak son nakaratın tam da benım dediğim den ben kızın söylediğine nazaran cevap verdim bu durum ikisi için de geçerli tabiki ama biraz da kadın kendıne sahip olmalı ki yağma olmasın nokta..!

• her bayanın hakkı ama tabi ki seni öyle kabullenip sevecek biri olmalı kafaların uyuştuğu birisi bakirliğe takılmayabilir bunu konuşup anlaşacağın biri olursa hakkın olur tabi

0|0
    0|0
  • Eğer evlilik dışı ilişki yaşadıysan beyaz giyme ne olur, giyersen taşıyamazsın toz olur.

Yok evli olarak ilişkiye girdiysen istersen on kere evlen her defasında beyaz gelinlik giy.

0|0
    0|0
  • Herkesin bakış açısı farklı olur..

Ben önemsemem.. Hepimiz insanız, bunlar doğal şeyler..

0|0
    0|0
  • artık esgisi gibi değil diye düşünüyorum.

üniden 2 kız arkadaşım evlendiler. çocukları oldu.

oluyor yani.

sana saygı duymayıp 2cmlik zara önem verecek adam ile zaten evlenme.

0|0
    0|0
  • zaten gelipte bakire değilsin die sana başka gözle bakacak erkekle işin olmasın. onlar sadece erkek adam değil.

0|0
    0|0
  • Ne yani ben başka bir kızla yattım diye damat olamıyommu ne biçim saçma bir düşünce canım bu :)

Her insan hata yapabilir sonuçta mesele sonrasında yaptıklarındır.

1|0
    0|0
    • 25er25 sakain yorumuna gore yazdm hakkin tbi

• evet hakkındır lakin Beyaz gelinlik giydirdiği kızın bekaretini almakta her erkeğin hakkıdır. Hakkından feragat eden erkeği bulabilirsen tabi ki hakkındır.

1|0
    0|1
  • işallah herkez giyer

1|0
    0|0
  • Sinavlari kopya cekerek gecen adamda, esek gibi calisip gecen adamda diploma aliyor. Ayni mevzu la bu..

0|0
    0|0
  • eğer sevgilin anlayışlıysa zaten aldırmaz bu duruma ancak helan bazı şeyleri takıntı yapıyorsa o durumda seçeceğin yol senin ama bekaret evliliği kurtarmıyor bunuda bilmende yarar var

gelinlikle bekaretin bir ilgisi yoktur

0|0
    0|0
  • Boşanan gördüm ben :)

0|0
    0|0
  • Bakire olmaman daha iyi ilk gece direk işin fantazi boyutuna girersin.

0|0
    0|0
  • Ya çok sevmişsen sevgilin bakire değil diye bırakılmaz ama bakire olması her zaman iyiidr soru işaretleri olmaz kafada

0|0
    0|1
  • hayal kırıklığı Allah o günleri göstermesin yaşatmasın . zaten daha önce belli olur bu durum evlenmeden önce .

0|0
    1|0
  • Keşke bekleseydin

0|0
    0|0
  • vurmaması için patlak olduğunu bilmiyorsa diktir bence hiçbirşey anlamaz yüzünede vurmaz...tatari73

0|0
    1|0
  • ne alaka yaa bu gelinlik giymek her bayanın hakkıdır önemli olan sevgidir

1|0
    0|0
  • Önü kapalı arkası otoban olan da çok

0|0
    0|0
  • artık şu bakirelik olayını bırakın be kardeşim sanki kolun bacağın yokmuş gibi ne alakası varsa

1|0
    0|1
  • beyaz gelnlık of super

0|0
    0|0
  • herkes hakeder boş laf o

0|0
    0|0
  • Bakire olmazsa evlenmem bu kadar da net söylüyorum.Düğün olayına kadar da getirmem işi daha öncesinden netlik kazanması lazım.

0|0
    0|0
  • Gelinlik hakkındır ama beline bağlıyacağın bekareti simgeleyen kırmızı kuşak hakkın değildir.

0|0
    0|0
  • ılerıde kımse senın yuzune vurmaz merak etme. tek sıkıntı senın kendı kendıne dert etmen olur. sen kendıne dert etmıyorsan gerısı hıkaye. eskılerı konusmak ısteyen olursa ve bunu dert etmıyorsan da benım ıcın sorun degıl senın ıcın neden sorun dersın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 4

• Bakire mi olmak gerekiyormuş gelinlik giymek için,saçma buluyorum,giymek istiyorsan giymelisin,bakış açısına gelince her erkek aynı değil bunu bil.

2|0
    1|4
  • eger bakire degilsen o zevki alamazsın eger bakireysen bir anlamı olur senin için fark bu.

0|2
    1|3
  • neden gelinlikle ne alakası var onun

0|1
    1|1
  • bakire degilim ben tabikide bizimde hakkımız gelinlik giymek.hâlâ şu bekareti umursayan erkekler vsr ne yazıkki yil 2014 diger milletler uzaya mekik yolluyo ,bizim Turkiyede bekaret konusuluyo..Oh geldi artık :)

2|2
    2|5
    • evlenmek istediğiniz kişiye önceden başkasının dokunmuş olması çok mu hoşunuza gidiyo?

• He hee tamam tm:)

• bekareti tartışmıyorum. o ayrı konu da sen uzaya gitmekle bekareti nasıl kıyaslıyorsun? yani sen bakire olmayıp bu sayede uzaya mı gittin?

Yükleniyor...