Türkiye'de "lezbiyen" bulmak ne kadar zor olabilir?

Merhabalar herkese. Siteye henüz üye oldum ve bu da ilk sorum. Ben pasif bir lezbiyenim ve hal böyle olunca tabii ki yalnızım. Aslında istediğim tek şey, benim gibi olan birisinin sohbet arkadaşlığı sadece. Yani yalnızlığımdan kurtaracak, olgun birisi.

Merak ettiğim şey ise, sizce günümüz Türkiye'sin de bunu gerçekleştirmek ne kadar zor olabilir? Yani bir sohbet esnasında artık toplumumuzda ki bayanlarımız bu konuda kendilerini daha iyi ve özgürce ifade edebilirler mı? Öte yandan İnsanımızın duruma bakış açısı nedir? Sizce bir toplum olarak putları yıkıp, bunun saygı gösterilmesi gereken bir hayat gerçeği olduğunu kabul edebilir miyiz? Bu konuda neler düşünüyorsunuz..?

Burası çok büyük bir platform. Haliyle insanımızın bu konudaki bakış açısını da çeşitli kişiliklerden öğrenmek benim için çok önemli olucak.

Saygılar, teşekkürler.

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• burası türkiye burada hiç bir şeye saygı yok insanlar tırsabiliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• toplum baskısı öyle kırılabilecek bişey değil. senin pasif olmana neden olanda bu toplum baskısı zaten. sen kıramamışın 1000 kişiden 950 si kıramamış 50 kırmış olsa bulma ihtimalin çook düşük. kendi kendine yetebilmeyi öğren çok şey katar sana

1|0
    0|0
  • Senin gibilere saygı göstermek mi gülüceğim tuttu saygısızlık yapıp 200 tl veriyimde kaybol buradan diyesim geldi ama soruna gelirsek aradığını pek uzakta arama yakınında bulabilirsin kanımca :)

2|2
    0|0
  • Bunun için belirli tanışma ortamları var eşcinsellerin bulunduğu cafe ler eğlence mekanları örgütler vs. . <3

0|0
    0|0
  • Adım Alev bayansı lezbiyenim olgun bağyanlarla tabikide arkadaşlık kurmak isterim seviyeli ve dürüst arkadaşlar ekleyebilir..

link

0|1
    0|0
  • sitede biseksüel olduğunu ya da lezbiyen olduğunu söyleyen kız profilleri var ama bir çoğunu ben inandırıcı bulmuyorum. erkekler sadece sohbet edebilmek için bu tip oyunlar içerisine girebiliyor uyarmadılar beni deme :)

0|0
    0|0
  • bende lezbiyenim bende lezbiyenim :)))

0|0
    0|0
  • Bi ara kaynıyodu buralar geç kaldın

0|0
    0|0
  • Usturuplu akli basinda kiz bulmak kadar zordur tahmini..

0|0
    0|0
  • Lezcanlar her yerde

0|0
    0|0
  • hiç hoş bulmuyorum.

THE END...

0|0
    0|0
  • muslumansak musluman gibi davranmalıyız allah kadını erkek için erkeğide kadın için yaratmıştır bunun dışı resmen sapkınlıktır olmaz boyle şey

0|0
    1|0
  • iddialarına göre burada çok var kötü gözle bakmam iyi gözlede bakmam

0|0
    0|0
  • Lez bulmak normal sevgili bulmaktan daha kolay:) İnan bana. Sosyal ortamlarda rahatça bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • Sonra bu erkekler neden yalnız biz napak ASDAS:SD :D :D

0|0
    0|0
  • ben lez arkadaşım vardı bunun için benle arkadaş olmuştu ağlıyordu onunla dost oldum gercekten deger verdim ama bir dedi yeter arkadaşlıgımız istersen seni onla tanıştırıyım telinide evrriim

0|0
    0|0
  • Güzel kızların %90'ı biseksüeldir belki biraz şansın olabilir..

0|0
    1|0
  • Senn manyaksnnn gt sikis kzm. Seks gbidi varmi anca m yalynz baska bse taptnzz yok

0|0
    1|0
  • pqsif lezbiyen nasill oluyo liseli anlat hele

0|0
    1|0
  • normal yaşantında bulmaya bak sanalda neyin ne çıkca belli olmuyor

0|0
    0|0
  • dikkat erkek çıkabilir

0|0
    0|0
  • vah vah :D

0|0
    0|0
  • An itibariyle kız üyelikleri açılmış ve lezbiyen olduğunu idda eden erkekler eklemeye başlamışlardır :D :D :D :D

link

0|0
    0|0
  • Lezbiyenler gözüme hoş geliyor da gaylere katlanamıyorum.

Lezbiyenlere özgürlük :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben de senin nasıl böyle olabildiğine merak ediyorum yaz tatilinde 3 4 ay boyunca bu konu hakkında araştırma geliştireceğim türkiyede de artık denizde kum bizde lez. Şansın bol olsun saygılar

2|0
    0|0
  • Bu toplumda kimsenin kimseye saygısı yoktur ve millet anca dedikodu yapar. Herkesin kendi tercihidir, kimse kimseye müdahele edemez ve böyle bir hakkı da yoktur. Yargısız infaz olgusu büyük rol oynuyor. O yüzden buradakilerin fikirleri dalga geçmek amaçlı olacaktır. Kendine göre birini bulursun.

3|0
    0|0
  • Bu kadar çok sorunun cevabini burada bulamazsin bunları tek tek yaşayarak anlarsın ama etrafada korkarak bakma artık alışila gelmiş bir durum mu .ki öyle birşey ki hobi olarak ben eşcinselim diyeni bile biliyorum.. Bak bende senin gibiyim konuşmak istersen yardımcı olurum sana

1|0
    0|0
  • türkiyedeki kızlarında çivisi çıktı vay arkadaş.

0|1
    2|0
  • Bu siteye ilk geldiğimde 'lezbiyen arkadaş arıyorum' diyen olmuştu, yani bu siteden rahat düşürürsün xsdf

0|0
    0|0
  • Sadece konusmaksa.amacin.bana.yazabilirsin.benimde.konusucak.birine.ihtiyacim var.bu.konularda

1|0
    0|0
  • lezbişin pasifi nasıl oluyor gizli pipisi var gibi konuştun korkuyorum

1|1
    2|1
  • sohbet arkadaşlığı istiyorsan arkadaşlığını bende isterim.

ekleyebilirsiniz.

1|0
    1|0
  • erkek kıtlığı mı var ?

0|0
    2|0
  • Biraz zor gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...