Kadınlar Erkeği nasıl tartıyor?

ilişkide adam kadının üzerine yattıgında öperken vs.. yükünü verdiğinde kadın buna nasıl dayanıyor nasıl tartabiliyor?

Birde sürtünmeyle bekaret bozulur mu?

NOT: iki soruya da cevap verin birini es geçmeyin

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• o pozisyonda erkek ağırlığı nı vermez yalnız son anlarda kendisini kaybettiği durumlarda ağırlığını verir ki kadın buna çok az dayanabilir. kendisini yere salar.

sürtünmeyle bekaret bozulmaz. ama boşaldıktan sonra kadın o bölgeyi peçete gibi birşeyle dikkatli almalıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kiloların eşit olması ilişkide önemli tabiki. erkek kadından daha kiloluysa tartamaz kadın. bu da acıya yol açar. zaten her pozisyonda üstüne abanmıyo ki. sadece bikaç pozisyon. diğer soru da cinsel organın içine 5 ila 8 cm girmeyince bekaret bozulmaz

1|0
    0|0
  • Erkek ağırlığını kadına vermiyorki :) Dirsekleriyle erkek kendini tutuyor zaten. Bu normal pozisyonda böyledir. Saçma sapan yorumlar gelmiş aşşağıda yok öyle bir şey. Erkek hem dizleriyle hemde dirsekleriyle kendini tutar.

1|0
    0|0
  • Kadinin uzerine yatmiyoki hic mi p*rno izlemedin. Sevisirken bazen yasaniyo o da her an degil. Altta kalmaya dayanamiyosan ustte kalirsin sende anlastik mi : D

1|0
    0|0
    • bazen yatıyor işte sevişme esnasında yükünü verebilir mesela nasıl tartıyor kadın

• Vucudun butun agirligini uzerine vermiyo. Butun agirligi versede o anda umrunda olacagini hic sanmiyorum

• 1-Adamı üzerine alma sende.Herif illa üzerine abanacam mı diyor ?

2-Bekaret en az 4 cm girme ila bozuluyor

1|0
    0|0
  • kadinin yuku kaldirmak icin kriko kullaniyor/

Surtunmeyle bekaret bozulmaz ama yangin cikabilir

1|0
    0|0
  • bende merak ederim ki bizimki çıtırmı çıtır ona rağmen bütün ağırlığını ver diye söylenir bakalım evlenince napıcak

1|0
    0|0
  • erkek dizlerinin üzerinde durursa sorun olmaz ama kadına abanırsa sıkıntı diğer sorun kendineden geçip içine almadıktan sona bozulmaz

1|0
    0|0
    • kadına abanırsa işte nasıl tartıyor

• abanmadan yapılabilyor ağırlığı dizlerine ve birleşme noktasına bazen kollara vererek

• Ah canııımmmm

1|0
    0|0
  • kalas gibi bütün vücut ağırlığını vermez. belden aşağı kısım aşağıda kalır genelde erkek uzun olduğunu varsayarsak.

bilmeyenler ezbere yatıyor . kadın verse de sorun olmaz eğer fitse

1|0
    0|0
  • kadın erkeğin vücudunu merkezliyor ve tartıyor, erkek de ağırlığını kadına göre ayarlıyor. sürtünmeyle bekaret bozulmaz. denemek mi istiyorsun. zayıfsın sanırım

1|0
    0|0
    • yok benim kilom iyi ama görüyorum zayıf kız dev gibi erkek bu bunu nasıl tartıyor diyorum

• kaldırmadım

• sanırım sen de denemek isterdin. ben çok istiyorum bu sıralar havalar ısındığından mıdır :) yaş kaç nerden ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...