Kahverengi lekelenme tarzında kanama oluyor. Kızlar sizde de böyle bir şey oldu mu?

adet olmadığım halde kahverengi lekelenme tarzında kanama oluyor akıntı değil, bugün kadın doğuma gittim ultarason istedi çektirdim falan hiçbirşey çıkmadı ama yinede devam ediyor :(

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Çiklolata kistlerinin adet öncesi ya da sonrası kahverengi akıntı türü bir belirtisi olduğunu biliyorum.Bence özel doktora gitmediysen iyi bir doktora görün aklından çıksın derim.Linki incele link

0|0
    0|0
    • sağol yorumun için dr kist falan yok dedi evli olmadığım için sanırım bazı testleri de yapamıyor, ama ciddi anlamda endişeliyim antibiyotik verdi kullanmaya başladım umarım geçer :(

Erkekler Ne Diyor 1

• iltihap?

0|0
    0|0
    • onuda bilmiyor ki dr neden olmuş olabilir diyorum bilmiyorum görünürde birşey yok hormonal olabilir diyor antibiyotik verdi ama kullanma konusunda tereddütlüyüm ne olduğunu o da bilmiyor.

• başka bir doktora görün bence.

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen regl döneminde yumurtanın tamamı atılmadığından arada lekelenme tarzında kanamayla atılmayan kısım atılabiliyor.hatta bu atılamayan kısımlar bu şekilde atılmayım içeride kalırsa çikolata kisti ile tabir edilen kist oluşumuna sebep oluyorlar.belki bu neden olabilir.

0|0
    0|0
    • ultorsonda dr baktığında kist falan yok dedi sanırım evli olmadgım için de başka testler yapamıyor ama endişeliniyorum :(

• başka bir doktora görünmende fayda var

• sen neden boyle herseyı sorun yapıyorsun.olabılır bunlar cok normal ınsanlık halı bı tek sende olmuyor kı.ltfen couk gıbı herseyden sıkayetci olma.

0|0
    0|0
  • bebeğim hemen endişelenme iltihap kapmış olabilirsin t edavisi kolay t vajen kültürü aldır bi bakire dahi olsan alıyolar alttan bişey olmuyo

0|0
    0|0
    • sagol canım evet bakıre oldugum ııcn endıselenıyorum alttan muaynede ama antıbıyotık kullanmaya balsadım, gecmezse tekrar gıderım saolasın ya rahatladım bıraz :)

• Kan testi ile hormonlarına baktırmalısın.Başka bir doktora git

0|0
    0|0
  • olabılır canım normal.cunku ben genelde duyuyorum.

0|0
    0|0
  • adet günün yakın mı?

0|0
    0|0
    • hayır değil

• tamam en iyisi başka dr gideyim ben sagolasın

• rica ederim geçmiş olsun şimdiden

Yükleniyor...