Hamile olması mümkün mü?

Vajinanın üstüne boşalarak hamile kalındığını biliyorum ancak benim durum biraz ilginç. Kızlık zarı ile ilgili problem olduğundan dolayı sadece sürtünme yapıyorduk, olay hızlanmaya başladıktan sonra bir anda kapı çaldı. Ne olduğunu anlamadan hemen pantolonu çektim vs konu öyle kapandı. Bugün kıza sorduğumda sonlara doğru bir ıslaklık hissettiğini söyledi. Acaba fark etmeden vajinanın üstüne mi boşaldım. Kızlık zarı yerinde, ayrıca aynı gün adet olmuş, 8 gündür herhangi bir hamilelik belirtisi de yok. Acaba döllenmenin olma aşamasında kadınlar adet geçirebiliyorlar mı? Neyse soru kısaca hamile olması mümkün mü? Acil cevaplarınızı bekliyorum...

Güncellemeler:
Olaydan sonra adet oluyor aynı gün içerisinde.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Belki kendi boşalmıştır aga olayı bir tam anla bide relax ol.Ne bu heyecan yeni baba gibi :D

Baba mı olmak istiyon lann :)

0|1
    0|0
    • Neresini tam anlatamadım söyleyebilirseniz. Kusura bakmayın heyecandan artık nasıl yazacağımı karıştırdım zor toparladım zaten bu yazıyı da.

• Teşekkürler cevap için.

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi o olaydan sonra adet mi gormus onu anlayamadim ben.

0|2
    0|0
    • Soruyu güncelledim...

• Rica ederim.

Hem hamilelik belirtisi oyle 8 10 gunde belli olmaz. Adet gecikmesine yakin belirtiler baslar.

• Tekrar teşekkürler.

• Adet zamaninda hamile kalmasi imkansiz iki adet arasi yumurtlama donemi oluyor ancak o zaman kalir hamile ama isterse gene de bir test yaptirsi

0|0
    0|0
  • Bakireyse olmaz korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...