Var mı böyle anlamazdan gelmek?

liseye gidiyorum ben en güzel aşklarım hiç burada yaşanmadı benimkiler hep hüsranla bitti tam dedim yok artık kızııım bırak bu işleri tıp öyle kuru kuruya okunma git ders çalış diyeee ama yokk yaptım yine yapacağımı sınıfın en salak çocuğuna aşık oldum ama çoook sorun var 1.çocuk bana kız kardeşim dedi (2 kez ) 2- sınıdfa kalmış salağıhn biri arkadaslarım bu yüzden ondan nefret ediyo 3-gay mı acaba diye düşünmeye başladım gibi... sorunlar var 2 gün önce cesaretim tuttu 2 arkadasıyla oturduğu masaya oturdum naaptım ne ettim konuyu da değiştirdim sordum " hangi tipleri çekici bulursunuz ?" dedim tabi o iki salak arkadası umrumdaaa değil haliyle sen söyle dedi süzdüm çoçuğu baktım maşaallah kirpikler ebru gündeşin takma kirpikler gibi uzun "uzun kipikli ve futbolcu erkekler " dedim ne oldu sizce ? masadaki arkadaşları bneim kirpiklerim gibi mi diye üstüne alındı buda kantine çay almaya gitti...

Güncellemeler:
ne yapayım ben artık çocuğukafasını duvara yapıştırıp seni seviyorum çocukk mi diyiiiim artıık ...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• hastayim ben bu kizlara o kadar kismet varken nerde

abudik kubudik insan var onlara aşik olurlar :D sonra bütün erkekler böyle söyle :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi biz ne yapalım sen onu söyle

0|0
    1|0
  • salak olduğu halde ona aşık olmuşsn bu durumlara da alışık olman lazım...

0|0
    1|0
  • ee de madem :)) çocuk anlamıştır da istemiyordur belki?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• harbi malmış yani :D

0|0
    0|0
    • diyorum ya sınıfın en salak çocuğu diye

Yükleniyor...