Türk'ün Google ile İmtihanı

Araştırma herhangi bir ön yargı belirtmez.Tamamen tarafsız ve bilimsel google istatistiklerine dayanır.Durum tercümesi niteliğindedir.

Türbanlı arayan iller: link

Travesti arayan iller : link

Ensest arayan iller : link

Baldız arayan iller : link

liseli aryanlar : link

sübyan arayanlar : link

dildo arayanlar: link

jigolo arayanlar : link

anal arayanlar : link

oral arayanlar : link

yengem arayanlar : link

enişte arayanlar : link

komşu kızı arayanlar : link

zenci arayanlar : link

Güncellemeler:
shemale arayanlar : link

annemi arayanlar: link (amaç ne bunu aramakta bende anlamadım annesini çok mu seviyor bu illerdekiler)
Soruda şu :İstatistikler ışığında yorumlarınız nelerdir :)

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• konyalilar enistelerini cok seviyorlar herhalde. bu kadar aradiklarina gore.

o kadar merak ediyorsaniz telefon acip halini sorun arkadasim. ne ugrasiyorsunuz elin google'i ile.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• eee yanii...soru nerde :D

0|0
    0|0
  • Hehee cok sapikca yaa.. Travesti istanbul agirlikta, jigolaya cok guldum ama

0|1
    0|0
    • bunlar en düzgünleri.diğerlerini yazsam mesajı silerler.şu sonuçlardan sonra ben bile çarşafa girmeyi düşündüm yani.boşuna dememiş atalarımız at,silah,avrat diye.bizi bizden iyi tanımışlar.bir insan google da neden sübyan ararki yani?

• özellikle erzurum diyarbakır antep adana elazığ durum vahim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• grafiğe göre 2005 ten önce kimse bir şey aramıyormuş. grafik çizgisi 2005 te başlıyor çünkü.

2005 ten önce dünya daha güzelmiş bugüne göre desenize...

0|0
    0|1
  • vay be bu iyimiş.

(doğu anadolu kafayı bozmuş dikkat edin :D)

0|0
    0|0
  • :( Öncelikle güzel araştırma ve paylaşım için sağol,

Ve bu insanlar içimizde yaşıyor, hep bilgisayar başında google da bunları arayarak zaman geçirmiyorlar.

Ensest aranırmı ya. insanın aklına bırakzaten gelmez, duyduğunda İÇ gıcıklıyor.

Tmm temel ihtiyaç, gereksinim de sınır olmalı, aranılan şeyleri gördünüzdimi baldız, yenge, sübyan, lisesi, TRAVETİ :( en sonuncuyu yazmaya elim bile varmıyor zaten "güncellemenin altında ki"

0|0
    0|0
    • sorma arkadaşım yaa.nasıl bir sapık yani bu insanlar.içimizde geziyor işte bu herifler.otobüsde yanında gidiyor belki.

• mümkünse böyle adamları halıcı hadım etsinler.can çıkmayınca huy çıkmaz.baksana adam niyeti annesine bozmuş tövbe tövbe...birde müslüman takılırız.bu araştırmayı genişletsek neler çıkacak kimbilir.

• :( yani harbiden yazmaya bile elim varmıyıor

• erzurumun bu durumu üzdü beni :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...