Sizce de gayler çok tatlı değil mi?

Bana gayler çok tatlı geliyor ya ki gördüğüm kadarıyla böyle düşünen tek kişi değilim ne biliyim sempatik oluyorlar bir kere birde buynların seks hayatları çok ateşli istedikleri zaman yapabiliyorlar gay bir arkadaşım var anlatıyor ara sıra ne biliyim bana onların aşkı çok tatlı geliyor normal aşklardan daha ilgi çekici bence.Erkekler sevmiyor onları biliyorum ama neden sevmiyorsunuz ki yani tamam günah felan ama sonuçta bir kızla evlenmeden birlikte olmakta günah biri zine biride eşcinsellik zina daha büyüktür hatta diye düşünüyorum.Ve yine söylüyorum gayler çok tatlı yahu :3

Şu ikisi için ölebilirim :3

link

link

Not:Bazı erkekler kızlardan çok daha seksi oluyor ayrıca misal resimdeki sarışın.Kız gibi oğlan :3

0|1
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu söylemek için sahte profil açmana gerek yoktu ki direk gayim diyebilirdin seni yadırgayan yok ki

0|0
    0|0
    • Keşke gay olabilseydim.Cidden isterdim.

• 10 saat bugün ne soksam acaba diye mi dolanıcam etrafta be siz açın fermuarınızı dayayın önünüzdeki erkeğe en fazla 4 saniye yani -,-

• yok ben erkeğe dayamıyorum safkan kız lazım onlara her türlü :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Eşcinsellik zinadan daha büyük günahtır...nerde gay var etrafında güzel kızlar var...erkeklerin birçoğunada lezbiyenler çok sempatik geliyor

1|0
    0|0
  • Biri siksinsenide rahat et

0|0
    0|0
    • Of -_- Ne alaka*ne?

• Neresi tatil gerizekali dinde zina günah denizin erkek erkeğe bize olmaz kfasi yasyon

• cinsel ve psikolojik sorunların gösterdiği reaksiyon sonucu oluşan yazı budur arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • gaylari hep iğrenç varlıklarmış gibi düşünüyorum nedendir bilmem ama.

0|0
    0|0
  • senin tercihin ne diyelim :)

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir zevktir yaa

0|0
    0|0
  • senin beynin çalışmıyor doktora gitmen gerek.

0|0
    0|1
    • Ne alaka be ben seviyorum sanane?

• gayim ama sadece bayanlarla seks yaparım

0|0
    0|0
    • O nasıl bir şey ya O.o

• O zaman gay değilsin arkadaşım biseksüel felansındır heralde yani gayler kadınlardan tahrik olmuyor...

• hayır gayim ben

• sapına kadar ERKEK sapına kadar GAY im:D

0|0
    0|0
  • Çay olmaktan gurur duyuyorum düzenli ilişkim var

0|0
    0|0
    • Huhu şanslı gaylerdensin yani :3 Çevremde sizden olsaydı keşke ya

• Kuşlarla sadece normal arkadaşlıklar kuruyorum ve dostum diyebileceğim koz arkadasim olduğu için çok sansliyim

• Ben bisexim

Gel yavrum :)

0|0
    0|0
  • Genel olarak baktığında ,

Erkekler Lezbiyenleri, Kadınlar ise Gayleri sempatik bulurlar.

Nedeni belli sanırım Lezbiyenler Erkekler için tehlike oluşturmaz, Gayler de Kadınlar için.

(Eşcinseller bu yazdığıma alınabilirler, o yüzden şunu da eklemek istiyorum. Bu benim değil halkın ''ön yargılı'' genel düşüncesi)

Benim iki cinsiyetten de eşcinsel arkadaşlarım var. Kimse istemediği sürece başkası üstüne atlamaz. Herkesin içi rahat olsun.

1|0
    0|0
  • Merhaba ben eşcisnelim :)

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşın var mı :3

• Eşcinsel bir erkek tek başına çekici gelmiyor eşcinsel erkek ve sevgilisi çok çekici geliyor ne biliyim benimle ilgilenmiyorlar ya hani onun verdiği rahatlık doya doya izleyebilmr felan hoş duygular ya :3 Birde pasif olan bebek yüzlü küçük bir şey olduğu zaman üzerlerine atlayıp sevesim geliyor düşünsene küçük bir erkkele büyük bir erkek çok sevimli bence :3

• :) haha çok güel şeyler düşünüyorsun ama sevgilim yok ne yazık ki

Kızlar Ne Diyor 2

• banada tatlı geliyor amma homofobim var

0|1
    0|1
  • saygı dıyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...