Ultrason sonucum ... bir bakarmisiniz ?

Benim her sy cok siddetli adet sancim oluyor. Ve et parcasi gibi birsey geliyor ( serce pamak kadar yaklasik ) doktora gittim. Bakire oldugumdan ultrasonla baktilar . Sonucu haftaya getir dedi. Ama ben tatmin olmadim sonuçtan . O agri nedensiz olamaaz . Baska doktora gitsem mi ?

Bunlarda sonuc ;

link

link normal mi sonuclar ? Ilac falan verir mi ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kızlık zarin yirtilmadigi icin vücudunda biriken atiklarn tamamen atilamiyo ve birikme yapio kizlik zari acik olduğunda bunların atimi daha kolay .cok ciddi bisey oldugunu düşünmüyorum evlendiğin ilk gece cok fazla kanaman olabilir partnerinin cok yavas ve dikkatli olmasi gerekir

1|1
    0|0
    • Zarim mi dar yani ? Of zaten korkuyordum ilk iliskiden yandik

• :) gördüm ya valla. Zor oldu ama gördüm

• Teşekkür ederim canim:) ciddi bir durum yok yani yani iyisinn :)

Erkekler Ne Diyor 3

• hormonlarında bir rahatsızlık var. adet gecikmesi sancı olması genelde vucutta tüylenmede görülür. bu arada ilaç kullanıyormusunuz.et parcası dedğin olay kanın pıhtılaşmasından oluyor sana et parcası gibi geliyor.korkulacak bir durum yok gibi.adet sancısı bazen cok şiddetli olabilir .birde dengeli mastrbasyon yapabiliyormusnuz?

0|0
    0|0
    • Adetim gecikmiyor. Ilac kullanmiyorum. Kan pihtisi zaten geliyor bu gelin et parcasi.

• ultrason sonucun normal.. kaynağı başka olabilir..

0|0
    0|0
  • başka bir doktora git

geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Teşekkürler. Herkes kuruntu yapiyosun yok biseyin diyoda inanmadim pek

• onu ben bilemem. ama başka bir doktorada görün. öenmli bir sorun olabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ttıbbi danışmanlik okuyorum. Gayet normal için rahat olsun. Bende adetken çok sanci çekiyorum 4 üncü güne kadar ve et parçası herkeste oluyor. O çıkan pis kan sonuçta yani :)

1|1
    0|0
    • Serce parmagim kadar et parcasi düştü :( odum koptu.

teşekkür ederim cevap icin :)

• Sonuçların normal canım benimde böyle çıkmıştı

1|0
    0|0
    • Allah allah bu agri neyin nesi ya :(

• bilemicem benim midemde iltihap varmış karnım ve yanlarım çok kötü ağrıyodu ve midem aşırı bulanıyo o yüzdenmiş.o yazılardan anladıgım kadarı ıle normal

• canım anlamadığım nokta neden cinsellikte soru acıyorsun sağlıkta acsana.

geçmiş olsun.

1|1
    0|0
  • herşey normal miş ama

keşke benimki de normal çıksaydı

ben ultrason çektirdim 3.5 cm miyom çıktı dr amelyat dedi olmuycam büyüyormuş

devlete gittiysen ultrasonda iyi bakmıyorlar

0|0
    0|0
    • Devlete gittim ama bide ozel düşünüyorum gideyimmi yani

• öözel hastaneye git

orada da ultrason çektir

devlette o kadar ilgilenmiyorlar ultrason da bile düzgün bakmıyor adam

bana devlette bir şey yok psikolojik dedi erken adet olman normal dedi

özel hastaneye aynı gün gittim kadın dr u dedi 3.5 cmm miyom var dedi düşün dr muayene odasında kendi ultrasonda baktı miyomu gördü

inşaalah sende bir şey yoktur ama yine de git

• Ohaa . Bende duydum kadin ozele gitmis rahimde yara var demisler devlete gitmis yara falan yok demisler. Gideyim en iyisi icim rahat olsun :)

• Eger ameliyatlık bir durum olursa ki insallah olmaz. Doktorlar zarı ozup sana rapor verirler merak etme ama ben bir sorun olacagını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Hic bişi cikmadiki yumurtaliklarda ilgilenmezler :/

• Sordum doktor bir arkadasima hersey normal diyor :) anlamadim bu agri niye o zaman

• en iyi cevap acıklamış :)

• Aynısı annemin başına gelmişti. Doktora gitti ve küçük bir operasyonla parça aldılar içerden. Parça adet kanının geldiği yolları kapatmış. O yüzden çok ağrısı oluyordu ve adeti baya uzun sürüyordu bu sebepten dolayı. Ama sen sakin ol canını sıkma basit bir operasyon. Gerçi bakiresin nasıl yaparlar bilemiyorum

1|0
    0|0
    • Yapamayacaklar sanirim :( of o aciya her ay nasil dayanicam bilmiyorum.

tikanik oldugunu anladilarmi hemen?

• 2 defa kontrole gitti. Sonrasında operasyon dediler işte. Ama tekrar etme riski var zaten. Aşagıda birisi herkeste olabileceğini yazmış. Belki haklıdır. Dediğim gibi fazla sıkma canını bence sen dayanabilirsin :)

• Bir doktor arkadaşıma sordum sorun yok diyo :)

Yükleniyor...