Dalga geçmeden cevaplayın lütfen; cidden böyle bir şey mümkün mü?

sevgilimle bir süredir birlikte olmaya basladık,kendisni cidden seviyorum ve mutluyum.Ama seks her yor zaman 15-20 dakika zor sürüyo ve bu geciktiricilerle.O da çok genç.Önceden birlikte olduğu olduğu için olayın benim bakire olmamdan yani vajinamın darlığından ve tahrik olmasına bağlıyor.Cidden böyle bir şey mümkün mü yani sorun yokta,bana alışması mı gerekiyor?

0|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla düzelir ayrıca Türkiye standartlarında 20 dk hiçte az değil sen 20 dk ileri geri yAPMAyı bir denesene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu normal evet. Ön sevişmeyi öner. Ön sevişmeden verme analtabiliyormuyum. Yoksa 15 dk da oldubittiye gelir herşey. Sende sadece onu boşaltma duygusuyla tatmin olursun. Seni düşünüyorsa zatens enide boşaltır. Boşaltmıyorsa düşünmüyor bencil birisi demektir..

0|0
    0|0
  • sorun sende veya vajinanda değil sevgilinin erken boşalma sorunundan kaynaklanıyor, sevgilin buna engel olamıyor veya heyecanlanıyor. uzun tutmak istiyorsanız sevgilinle ilişki yaşarken oral yol ile onu boşalt biraz dinlenin sohbet edin ve tekrar ilişkiye girin karşılığını göreceksiniz. geciktirici vs kullanmayın sağlık açısından sakıncalı

0|0
    0|0
  • eee bikerecik mi boşalıyor sorun tek olmasından ben söleyeyim ilk boşalma benimde kısa sürüyo ikinci 15 20 3. ve sonrası güzel oluo işin zevki 3 ten sonra :D

0|0
    0|0
  • evett aç oranı biraz bişey sok oraya öyle uyu içinde kalsın genişlet yaş kaç 13 mi ?

1|0
    0|0
  • Film falan izleyin birşeyler öğrenin .D

0|0
    0|0
  • senden çok etkileniyor bence kısa sürmedni buna bağlıyorum.

0|0
    0|0
  • bakire misin vajina mı dar ikisi bir arada olmaz.

0|0
    0|0
  • beceriksiz herif bahane uydurmuş yok darmış da falan filan...

0|0
    0|0
  • Senin Türkçeni sikeyim

Kıt akillilar

Açın iki kitap okuyun

Am sik düşüneceginize...

1|1
    0|0
  • sex dediğin şey tam bir birleşme sonucunda aralıksız git gel mi? yoksa bütün olaya başlama ve bitiş bu kadar mı yani ön sevişme öpüşme okşama felan hepsi dahil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• var tabiki öyle bişey

0|0
    0|0
  • içine girdikten sonramı 15-20dakka arasıysa bu normal ve yeterli bir süre bir sorun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...