Neden bakir olmayan erkekler bakire eş ister?

neden bakir olmayan erkekler bakire es ister? ve neden bakire olan kizlar bakire olmayan bir erkekle birlikte olurlar evlenirler o kizlarin midesi dahami genisdir sonucda esi yemedi halt yokdur...zina iki tarafa günah değilmi?

Güncellemeler:
nedense soruyu anlamak isteyen olmadi ne bakire istesen bakire olmayan erkekler nede bakire olupda bakire olmayan erkekle beraber olan kizlar cünkü birinin midesi genis diyerin egosu büyk

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bazi erkeklerde bazi kadinlarda mantik aramak gerekmiyo aslinda güncellemende herseyi oldugu gibi yazmisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şöyle söyleyeyim çeşit çeşit insan vardır ve herkesin düşündüğü yaptığı farklıdır illa mantık aramak gereksiz...hem böyle adamları kafanıza takmayın madem karşındaki ikiyüzlü böyle bir adam uzaklaş oradan onlar sizden mahrum kalsın.eşitlik istiyorsanız güçlü olacaksınız değil mi?

0|0
    0|0
  • Karakterle alakalı. Saçmalıktan ibaret işte. Burada ki varlıklara laf anlatamazsın.

2|0
    0|0
  • ben yapar ederim o yapamaz demek istiyor saçmalık :)

1|0
    0|0
  • Peşimde bakire, bir kez bile erkekle öpüşmemiş bir kadın var. Çok da güzel ama aşık değilim. Aşık olduğum kadın bakire veya değil beni çok da alakadar etmez. Önemli olan benden sonra ne kadar karakteri namuslu devam edecek önemli olan bu.

0|0
    1|0
  • sen adam olda kendini kurtar elalemle işin olması onların günahı seni cenettlik yapmaz ama onlar gibi olursan annen babana yazık

0|0
    2|0
    • annemi babami simdi nerden getirdin bu soruya:)

• :)

• ne gülüyosun ?

• öyle kadın , öyle erkek kalmadı piyasada . şimdi ilkokul seviyesine düştü herşey.

0|0
    0|0
  • çünkü kural böyledir.

0|0
    0|0
    • ne kurali erkeklerin yaratigi kurallarmi:) gidin isinice ayet bile vardir ki bakir bakire günahkarlarda birbirin olmali diye yani hem bakir olmayip bir günahkarsiniz hemde size hak olmayan birsey talep ediyorsunuz

• haklısın tabii ki ben esprisine söyledim.

• isteyenin bir yüzü kara. boşver takma kafanı böyle şeylere

0|0
    0|0
  • ben bakirim ama bakire bir kız hakkım ama bulabilecekmiyiz bakalım

0|0
    0|0
  • sen sorasin diye

0|0
    0|0
  • neden senin gibi gerizekalılar bunu kendine dert eder

0|0
    4|1
    • neden senin gibi cok üstün zekallilar buna cevap vermeye denezül eder zorunami gitti

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkes hak ettiğini bulur endişen olmasın

1|1
    0|0
    • hakli olabilrsin gercekden düsününce baya mantikli geldi aslinda

• öylede gelipde beni 10 kisiyle yatmis kizlarin kizliklarini almis biri bulabilir bundan korkuyorum böyle birini istemem sahsen

• Ama bak ne diyorum o ortamlarda olmadığın sürece nerden seni bulacak? Bu kişilerin hiç birisi görücü usulune sıcak bakan tipler değil zaten. Diğelim ki baktılar zaten sorulacak soruşturulacak bunlar ne olduğu cıkacak ortaya.

• Iste o tip adamlara da her halti yiyip zarini saklayanlar mustehak.

2|0
    0|0
  • Gerizekalılıktan başka birşey değil. Bakireyim ve asla bakir olmayan birini midem kaldırmaz.

1|1
    0|0
    • nerden anlican sana bakirim der olmaya bilir umarim basina gelmez ama ihtimal var

• Allah ' a havale ederim. Ben temiz olduktan sonra içim rahat.

• ne demis büyüklerimiz :

bir erkek kadinin ilk erkegi bir kadin ise erkegin son kadini olmali :))

0|1
    4|1
    • büyüklerimizmi önemli ALLAHIN bize günah olarak buyurduklarimi

• gercekler bunlar zaten genelde bu kisiler de evleniyor gercek hayatta hicbir bakire kiz bakir bir erkeklee evlenmemistir simdiye kadar eminim bundan

• gercekler neden böyle peki? istatistik yapmis gibi konusuyorsun...evlenmemeleride dogal değilmi cünkü zina yapan erkek normel birsey kadin ise o. oluyo...erkeklerin bu igrenc düsünceleri yetmezmis gibi hemcinsleride üstüne gidiyo..ilginc bir toplumuz gercekden

Yükleniyor...