Cinseliyi ilk defa kiminle yasadiniz?

evet arkadslar cinseliyi ilk defa kiminle yasadiniz? ve yasiniz kacdi? ben ilk sevgilimle tüm ilklerimi yasadim ve yasim 21 idi siz? Sanirim tüm ilkleri onunla yasadigimi evlenecem erkekke anlatmamaliyim değilmi? yani acik oynucam tabi bakire olmadigimi falan anlaticam hayatimda kac kisi oldugunu falan ama sanirim bir erkek yikila bilir sanirim yani daha cok sevdimde herseyimi ona verdim gibisinden

Güncellemeler:
soruyu bazi arkadaslara anlatmadim sanirim soru bakire değilim beni kabul edermi değil...beyaz gelinlikde değil...namusdanda bahsetmiyorum...Evlenecek oldugum ADAMA tüm ilklerimi eski sevgilimle yasadigimi anlatiyimmi üzülürmü ilk onla yasadim herseyi cinselik dahil bundan bahsediyorum
konuyla alakali olmayan yorumlara artik cevap vermiyorum

0|0
7|31

En İyi Kız Görüşü

• ben ilk iliskimi 24 yasinda esim ile yasadim

evlilik düsündügün erkege karsi dürüst olmak istemen iyi birsey, en mantiklisi bu olsada, bir cok kiz nasil kandiririm diye düsünüyor cünkü ne yazikki

tüm detaylara girmen evlenecegin kisiyi üzebilir o yüzden bakire olmadigini söylemen ve bu tür yakinliklarini bir sevgilinle yasadigini anlatman yeterli olur

bir cok kisi kötü yorum yapmis ama yargilamak bize düsmez

sen dürüst isen ve bir erkek böyle kabul ediyorsa kimseyi ilgilendirmez

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bu ilklere nasil yaklastigi önemli sanirim. Öncelikle senin gecmisinle alakali takintisi olabilir mi, olmaz mi onu ögrenmelisin evvelden.

Insanlar vardir, ne olursa olsun hep dürüst olunmasini isterler, soruldugunda ama, büyük bir kesimde bu dürüstlügü sindiremeyebilir, bunlara göre hayat cizgisini degistirebilirler ve acikcasi dürüstlügünü sana pisman ettirebilirler.

Eger ögrenecekleri onun kararlarini etkilemeyecekse anlat, ama yinede en uc detayina kadar anlat diyemem, sadece ögrenmek istedikleri kadar anlat ve gidisati etkilememesine dikkat et

1|0
    0|0
  • Valla senin cinsel yaşamın ve geçmişin onu ilgilendirmez canın istiyorsa anlatırsın istemiyorsa anlatmazsın hiç kafana takma sen bunları yaşa hayatını doya doya..

1|0
    1|1
    • ben de anlatma onu ilgilendirmez dedim eğer okuduysan...

• bi kere kendimi yanlis tanitmak istemem ikincisi onu üzmek istemem hani diyerini cok sevdigim icin böyle birsey yapdim

• Birincisi cinselliği ne sebeple olursa olsun yaşamak yanlışlık değildir artık yaşamayan kadın yok denecek kadar az zaten sadece çoğu kadın yaptığını kendince doğru kalıplara oturtabilmek için kendince bahaneler üretiyor yok sevdiğimle yaptım yok sarhoştum yaptım hiç gerek yok böyle streslere ..doğal hakın sonuçta kimle ve nasıl yaşarsan yaşa hiç sorun değil.. önemli olan bekaretin değil senin dik duruşun ..

• İlk defa eski sevgililerimden biriyle yaşamıştım.. Eskort tercih etmediğim için ilkimi sevdiğim biriyle yaşayana kadar sabrettim, o yüzden yaşım epey ileriydi 30'a yakındı.. Sevgisiz sevişmek beni pek açmıyor..

Evleneceğin erkeğin vereceği tepki, onun nasıl bir düşünceye sahip olduğuna bağlı..

Bekarete önem verenlerle çok ciddi sorun yaşarsın (kıskanç biriyse bunu ömür boyu hazmedemeyebilir, hatta kaba biriyse sana ciddi hakaretler edebilir)

fakat önem vermeyen erkekler bunu doğal karşılayacaktır.. Bence mutlaka önem vermeyen birini bulmalısın.. Sonuçta hepimiz insanız, ve kendimize hakim olamamamız çok doğal.. Kimsenin kimseyi yargılamaya hakkı yok..

0|0
    0|0
  • evlenmek yuva kurmak kaşa göze kızlık zarına bakmaz.insanlar çelişiyor bu anlamda .ufacık zarın hayatına yön vermesi imkansız düşünce yapısı empati durumun kalbin hepsi önemli.yeterki kalbinin zarı yırtık olmasın.bu şekilde yorum yapanlarada sesleniyorum asla ve asla büyük konuşmayın.ne yani şimdi bakire evlenmiş bir kız evlendikten sonra asla aldatmaz kuralımı var.gülerim bn bu çeşit düşüncelere...

1|0
    0|0
  • seni alan adamın yüzüne tükürmek lazım

2|1
    4|0
  • 13 yaşında 17 yaşında bir hatunla.

anlatmalısın arkadaşım ama fazla detay verme.

0|0
    1|0
  • bu konuda en doğru cevap ne olur bilemeyiz sevdiğin adamında geçmişinde birşeyler varsa zaten bekaret derdi yoktur değil mi?ama bakirse? şimdi anlatsan üzülür kafasına takar insan kıskanır yani sen onun eski kız arkadaşını görsen kıskanmaz mısın? .takılmayın böyle şeylere demek laf sadece, hani göz görmeyince gönül katlanır derler ya o hesap ...tabi bu dediklerim eşin olacak adama bağlı

0|0
    0|0
  • kısa ve net üzülür

1|0
    0|0
  • orspunun biriyle yaşadım :)

0|1
    1|0
  • Genel evde yaşadım ama ilkler unutulmaz diye bir laf var tam öyle bin kişi geçmiş üstünden belki ama benim aldığım zevk inanılmazdı :)

0|0
    0|0
  • Her yaz fix marmaris'te 20 yaş üstü hatubnlarla yatıyorum. yanlış anlaşılmasın onlar beni sityor.. Geçen hatta 27 yaşında avukat bir ingilizle yattım. Normalde kimseyle yatmam.. İlk yattığım kşişi bir fahşeydi..

0|0
    0|0
  • durum şu ben sanırım 20 yaşındaydım ve eski sevgilimdi sonuç evlenmek istedim ama malesef o istemedi. ben evlendim kendisi hala bekar malesef ki

0|0
    0|0
  • sen ançak dul ve cocugu cok olanla evlenırsın bıde anlatayammı dıyor o erkekgın gururu yok mu sen kendını onun yerıne koysana sen ne yapardın

1|0
    1|0
    • güldüm gecdim nerde yasiyorsunuz siz ya

• ne yapacan kız benı alacaksın yoksa kız cok cocugum var bak sen nerelısın

• ne oldu kız sesın cıkmıyor

• ben ilk önce sabunla yaşadım valla

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşında iken 18 yaşında bir kızla canım

0|0
    0|0
  • 17 yaşında bir Rus la yaşadım bencede doğruları bilmesinde yarar var

1|0
    1|0
  • 16 yaşında oldu... dayım sağolsun güzel bir ukraynalı hatunla baş başa kaldım...

0|0
    1|0
  • 13-14 yaşlarında idi komşumuzun kızı ile sonrada beni durdura bilen aşk olsun :)

0|0
    0|1
  • Basin goge erdimi

0|0
    1|0
  • Buradan tanıştığım bir bayanla yaşadım. İlk ilişkimdi.

Şu an burada yazmıyor yasakladım yazmasını :)

0|0
    0|0
  • 15 yaşım da katrini bir bank a yatırdım kız değişik inledi acıttım sandım geri çekilmiştim oda mach weiter devam et deyince aynen devam etmiştim ama dışarı boşalmak şartı ile ve bir zaman onunla gitti

0|0
    0|0
  • komşumuzun kızıyla yaşadım. çok tatlıydı. tadı damağımda kaldı. kaç yıl oldu felek böyleymiş bir daha göremedim...

0|0
    0|0
  • iki açıdan bakalım:

1) yaptığın şey yanlış olduğu için kabul etmez. belki bir süre sonra affeder seni.

2)bu olanları umursamaz seni sevmeye devam eder. ama içinde hep sana karşı bir kırgınlık ve güvensizlik olur.

0|0
    0|0
    • arkadasim soru bakire değilim kabul edermi degil...soru ilklerimi onunla yasadim cok sevdigim icin ondan önce böyle biri oldugu icin üzülürmu..beni bakire değilim diye kabul etmeyen adami pardon erkekyi ben napiyom zar meraklisini

• 2 nolu maddeyi iyi okumadın galiba.

• ilk ilişkimi keranada tanımadığım bir fahişe ile yaşadım pişmanım :/

0|0
    0|0
  • Yok bakireler onu bunu yapiyormus evlendikten sonra aldatiyormus gec bu ayaklari bir bok yediysen arkasinda dur kimseye camur atmana gerek yok

3|0
    2|0
    • :) genellemedim ama cok var öyle buda bir gercek kendileri temiz kirliye girerse bende gercekleri yüzlerine söyleme tereddüt etmem...arkasinda duruyorum zaten merak etme:))

• yaw tamam daha yazma lütfen git artil işssizmisin sen

• :) sen yazma bak bende yazmam

• 17 yaşındayken eskortla yaşamıştım

0|0
    1|0
  • Umarım evleneceğin kişi bakir olmaz yoksa o adama çok acırım ben bakir olarak asla senle evlenmem misal verecek olursak

1|0
    5|1
    • bende bakir bir erkekle zaten evlenmek istemem hakkim değil ama buradan tüm bakire olmayan erkeklere sesleniyorum sizinde bakire bir kizla evlenmek hakkiniz değil!

• yav olay bakirelikte değil orda kaldiniz nedense

• Bakir olmayan erkek eksilemiş vay hainn

• eğer seni çok çok çok sevdiyse üzülür. yıkılır hatta.

hele kendisi bakirse, ya da paralı duygu olmadan bir cisme parasıyla ilişkiyi denediyse. adam mahvolur.

çünkü sen hem başkasını sevmişsin ona tamamiyle bağlanmışsın ve tüm mahremlerini ilk ona yaşatmışsın.

sen masum değilsin artık çok özüt dilerim :(

0|0
    0|0
  • 16 yaşında komşumuz didem hanımla yaşadımm

0|0
    0|0
  • 18 yasinda sevgilime.sen anlat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Eski nişanlımla, 18 yaşındayken.

1|1
    0|1
  • Cnm merhaba. bir kere böyle bir şeyi detaylı anlatman hoş olmaz.Hata insanlara mahsus.Zamanında yaşamışın olmuş bitmiş.Kendi özelin seni ilgilendir.Sende zamanı gelince böyle bir hata yapmıştım dersin...Belki gurur yapacak, üzülecek ama eğer seni seviyorsa olduğu gibi sever.Geçmişine takılmaz..Senin yüreğine bakar.

2|1
    0|1
  • Seni cok seviyorsa ve de bakirelige önem veriyorsa zor da olsa kabul eder belki. Anlatmalisin ona artik gerisi aranizdaki baga kalmis.

0|1
    0|0
    • yanliz ifade ettim sanirim suanda sevgilim zaten yok ama illeride evlenicem kisiye ilkleri hepsini cok sevdigim bir erkekle yapdigimi anlatsa üzülürmü anlatmasammi, yani ilk onunla öpüsdüm, sevisdim iliskiye girdim baska biri değil

• Ha pardon ben yanlis anlamisim:)

Seni oldugun gibi kabul eden birisiyle hayatini birlestirirsin umarim.

• kocamla

evlenmeden 6-7 sene evvel

0|0
    0|0
  • anlatma bence ne gerek var sonra hep kurcalayacak aklini

0|1
    0|0
  • seni bozulmuş halde gelınlık gıyıdırıp alan erkegın alnına tukureyım.

4|18
    9|6
    • :)

• koptum abla hem cevabına hem de ilk yorumuna

Yükleniyor...