Kız arkadaşımın geçmişi

kız arkadaşımla 7 aydır birlikteyiz. bakire oldugunu söyluyor. ama geçmişinde 14 tane adamla sevişmiş ve bunların 8 i ile anal yapmış hepsi bizim okuldan çocukların . ben bunların hepsini ilişki başladıktan sonra ögrendım ve bana kızlıgını vercegını söyluor. sizce bu kızla gelecek olur mu ? evlenmeyı dusunuyor .

Güncellemeler:
arkadaşlar pişman değilmiş sadece ders oldu bana diyor ama neredeyse anal yaptıklarında hep kendı istemiş bana hepsini anlattı detaylı nasıl yattıklarını herseyı yıkıldım tabi ben .
arkadaşlar bırakın dıyorsunuzda seviyorum ben bunları bılseydım çıkmazdım zaten ama aşık olduktan sonra öğrendım bunları
herkese teşekkürler ben bugun o kızdan ayrılcam benden sonra hemen başkasının yatağına gitcegını bılıyorum ama okulda kımseyle konuşamamaktan iyidir .

0|0
18|26

En İyi Erkek Görüşü

• o altına sıçmaya başlamıştır o yüzden sana bekaretini vereceğini söylemiştir.. artık anala katlanamıyodur.. yoksa senle de anal yapardı... aklını kullan. okuldna diyosun.. seni gören gavat yerine koyacak kız arkadaşın hakkında bir ton laf edecekler. o kızı kendi haline bırak yollu o artık. bu işin pişmanlığı olmaz. 1-2 değil 14 kişi 8 kişiyle anal bu ne yaaa.. bu kadar saf olmayın

0|3
    0|1
    • dostum işini gör bıkınca bırak gitsin... o tür bir kız evlilik düşünülmez öylelerilyle

Kızlar Ne Diyor 18

• Kiz kendi anlattiysa sorun yok, sen sevismedin mi baskalariyla? Ayrica niye pisman olsun istemis de yapmis kiz.

3|2
    0|2
  • 14 adamla sevismis bu kizin yasi kacda 14 kisiyle sevisiyo? miden kaldiriyorsa illerisini düsünürsün yani sana acik olim ben bukadar kisiyle sevisen bir erkekle iliskim olsaydi ve ögrenseydim hayata devam edmezdim igrenc birsey ya...bi yandanda tabi sana bunlari anlatmasi güven verici ve tabi ask bunlarida tanimaz sen bilicen...

1|0
    0|0
    • yaaa bir kadın olarka siz bari yapmayın bunu siz bari vurmayın hemcinsini sırtından siz bari haklarınıza sahip çıkın .. bu nasıl kötü bir düşünce yaa kız en doğal hakkı olan cinselliği yaşamış diye yapmadığınızı bırakmadınız tanımadığınız bir kıza..

• yazimi iyice okuduysan kadin/erkek ayrimi yapmiyorum bunlar üniversite ögrencisi ve kiz 14 kisiyle iliskiye girmis anal yüzeysel resmen önüne gelenle yani bilmiyorum iki tarafida desteklemiyorum cinselik özel birseydir herkezle yasanmaz kiz/erkek farketmez dindar ol olma bu konuyu karisdirmiyorum bile...ben sayisinda takildim ve igrendim..bunlarin yasi 50+ değilki..

• Yuh, bu kadari bana bile fazla geldi.

0|2
    0|0
  • yorum yok .

0|1
    0|0
  • Şimdi sen seviyorum diyosun ama kafanda karışmış belli ya kızın geçmişini silip böyle kabulleneceksin ya da aşkı meşki bir tarafa bırakıp vazgeciceksin

0|1
    0|0
  • Çok seviyosan ve o da pişmansa sevginin peşinden koş geçmişi boşver. Seven insan geçmişi bahane etmez iyi bir gelecek düşünür

0|1
    1|0
    • Pişmanlık konusu hariç diğerlerine +1

• Ama hani onu o kadar çok seversin ki ondan önce olan her şeyden nefret edersin çünkü ilk onunla yaşamış olmak istersin.bundan bahsediyorum

• Anladım ama tercih meselesi sonuçta bazıları için seks her şeyden önce gelir ve bu nedenle kimseyi yargılayamayız..

• Pişmansa olabilir arada sevgi varsa herşey mümkün benim tanıdığım vardi kızı her seferinde kullanmislar elinde olmayan sebeplerden böyle yaşamış olabilir geçmişi bırak

0|0
    0|2
    • O zaman boşver derim ben sana

• Böyle bir konu için beni iğrençlikle suçlayamazsınız ..zevkler ve renkler asla tartışılamaz ..

• Tartışmayi sen başlattın önce saygi duymayi ogren sonra bizede bunlari öğretmeye çalış

• Biraz aşkını yaşa bakalım sonra kalbinin sesini dinlersin..

0|0
    0|0
  • ' On kişi ister bir kişi alırdı eskiden.. Şimdi 9u beceriyor 1 salağa kalıyor ' sözünü neden söyledikleri NET.

1|4
    1|0
  • Sen seviyor musun ? O seni seviyor mu ? Bundan sonra sana sadık kalacağından seni seveceğinden eminsen neden olmasın ? Seni tanımadığı zamanlarda yaptığı şeyler için onu suçlayamazsın. Aranızda sevgi ve sadakat varsa unutmalısın geçmişi. İstersen daha hiç öpüşmemiş bir kız bul o seni aldatırsa ne olacak ? Geçmişe değil geleceğe bakmalısın. Başkalarıyla neler yaşadığına değil şimdi senden sonra neler yapacak, seni ne kadar sevecek bunlara bakmalısın. Eğer seks bağımlısı değilse yani bundan sonra başka partner istemeyecek sadece seninle olacaksa ben ortada bir sorun görmüyorum

0|1
    0|1
  • hay masallah :D

1|0
    0|1
  • anana babana layık bir gelin demekki..

3|4
    2|4
  • migden kaldiriyorsa devam et..

1|2
    5|1
    • yaaa bir kadın olarka siz bari yapmayın bunu siz bari vurmayın hemcinsini sırtından siz bari haklarınıza sahip çıkın .. bu nasıl kötü bir düşünce yaa kız en doğal hakkı olan cinselliği yaşamış diye yapmadığınızı bırakmadınız tanımadığınız bir kıza..

• o* en azindan isini biliyor

bunlar bedava kasar :D

• hay senin beynine ben. -1

• kusura bakmada ondan eş olmaz sana bir insan 1-2-3 kez yanlış yapar ama bunda oooo neyse bunlarla anal yapöış kızliğinı vermış ne değişir sonuçta ilişki yaşamış bunun kızlık denen bişeyi kalmamış bence ayrılmalısın

2|2
    0|0

• Benim öyle takıntılarım yok öz güvenim yerinde çok şükür ... kız delikanlı gibi söylemiş saklaya da bilirdi siz ne derseniz deyin hepinizden delinkanlı ve değerli bir kız benim gözümde helal olsun burada olsa alnından öperim yemin ederim ..

• yokmuşya sana öyle birini nasip eder inşallah ne diyeyim buradan söylemesi kolay yarın o ilişkileri yaşadığı arkadaşının biriyle karşılaşınca sen ne hissetcen bunu bildiğin için

• Oha birde sen yap tam olsun dalga mı geçiyosunuz abi!

1|1
    0|0
    • napıyım o zmaan

• n fark eder amerika ya da türkiye oradakiler insan da biz mi hayvanız da haberimiz yok ? kız oğlan kız kalsa ne olur kalmasa ne olur gurur duyulacak bir şey mi ?

• ohooo bırak bu işleri aranmayın

• ay bir değil iki değil o ne be?

1|1
    0|0
    • ya bide kendı sınıfından 4 kişiyle benım sınıftan bır :(

• @redline bir git başkasının meselesinde geniş geniş konuşmayı bilirsin bir kendi karını kızkardeşini düşün abi ben 14 kişiyle seviştim 8 kişiye de arkadan verdim dese tepkin nasıl olur? yarın öylesi de anne olacak ya insanda biraz kendine saygı olur ayıp be

• İstediğini istediğiyle yaşayabilir sorun yok ama gelip de bana anlatmasına da gerek yok özel hayatını siz de nasıl bir beyin var anlamak mümkün değil gerçekten iğrençsiniz yemin ederim ...

• Gecmisinden pisman ve seni seviyorsa neden olmasin

0|0
    0|0
    • Bence bosver

• Olabilir herkes için illa seks duygusal mı olmak zorunda kimi insan için herşeyden önde gelir seks buna kim karışır .. herkes sizler gibi toplumun size öğrettiği çağ dışı kurallarla mı yaşamak zorunda ?

• Bu benim gorusum.

• eger geçmişinden pişmansa olur

0|0
    0|0
    • pişman olacak ne yapmış kız ? ada mı öldürmüş hırsızlık mı yapmış ? uyuşturucu mu satmış ne yapmış ?

Erkekler Ne Diyor 25

• akıllı uslu temız bır aıle kızı bu kadar tabela yapmaz... acık ara fark atmış rakıplerıne! onun ne cesıt bır KADIN olduguda senı asık edene dek bunları anlatmamasında saklı,nasılsa bır salak cıkar! devır kotu onceden bır kızı 10 kışı ıster bır kısı alırdı,şimdi 14 kişi becerıyor bır salaga kalıyor,sana verecegı seyın degerını hıssettırmeye calısan KADIN,öncekılerı oyun sanıyor,işin garıbı ;bu KADIN oyuna bayılıyor! kac kurtar kendını yegenım,daha ne kızlar cıkacak karsına.. carsıda pazarda gezerken okul arkadasların hep cıkacak karsına,ve akıllarında sadece bu kızın kalçaları olacak...

2|0
    1|1
  • Hayat senin, buradaki "hiçbirşey olmaz devam" ile "vay folloş olmuş o" arasında gidip gelen yorumlara göre karar vermen anlamlı değil.

Kızın kabahati detaylı anlatmış vs olması. Geçmişimde birşeyler oldu dersin geçersin detaya ne gerek var. Geçmişte bayağı skor yaptı diye bir daha yapacak diye bir mantık yok, ama içini kemirecekse girme hiç.

Biraz zaman verin kendinize.

Not: Çok art niyetli olsa söylemezdi sanırım..

1|0
    0|0
  • gelecek dediğin şey görecelidir. eğer okul hayatın boyunca olsun sonra ayrılayım diyorsan ayrı bir konu bu. ama yok evleneyim diyorsan bunun için başka şeyler denebilir.

sence kız seni seviyor mu?

kız sana sadık kalır mı?

çocuklarına iyi anne olabilir mi? onlara örnek olabilir mi?

sana saygı duyuyor mu? ve duymaya devam edecek mi?

birbirinizden iğrenme eşiğiniz nedir?

bunun gibi kriterleri değerlendir evlenmek istediğinle. inan o kadar değişik şeylerle karşılaşıyorsun ki evlendiğinde. mesela o senin tv izlerken gaz çıkarmandan rahatsız oluyor mu? veya sen onun pedini değiştirmesinden rahatsız oluyor musun gibi şeyler sandığından daha önemli oluyor.

0|0
    0|0
  • bundan sonra yapmayacağını seni aldatmayacağına inanıyorsan ve yıllar gectıkten sonra bunu o kızın tabiri caizse başına kakmayacağına inanıyorsan devam et.

insanlar aşık olduğu ıcın genelevden kız alıyor, eş yapıyor.

sen yeter ki ilişkinin arkasında durabil.

0|1
    0|0
  • Hayatın boyunca aklında soru işaretleri taşıyacaksın

Mantıklı düşün

Aldatılır mıyım acaba düşüncesine kapılcaksın ki eğer içine bir fitne düşerse sürekli o da sen de huzursuz olursunuz

Kızı cünsellik yaşadığı için suçlamak kötü olur ama çok maymun iştahlı gibi geldi

Ve sana açıkça herşeyi böyle anlatması doğru değil

Bazen herşeyi bilmek iyi değil belki anlamışsındır bunu

1|0
    0|0
  • ileri de evlenince başka erkeklerle kırıştırmayacağına inanıyorsan neden olmasın ki? Misal sen başka bir şehre gittiğin zaman yokluğunun fırsatını kollayıp eve hemen birileri atmazsa şayet neden olmasın ama yok eğer aynı şeye devam ederse sıkıntı dostum.

0|1
    0|0
  • Birbirinizi gerçekten seviyorsanız neden olmasın ? ama daha yaşınız kaç ki bunları düşünüyorsunuz ..

0|0
    0|1
    • 22

• Daha çok erken arkadaşım daha çok erken hem güncellemede yıkıldım demişsin neden yıkıldığını anlayamadım kadınların canı yok mu robot mu onlar ? sonuçta onlarda insan erkeklerin nasıl cinsel istekleri varsa kadınların da var hatta çok daha fazla , bence boş yere takıntı yapıyorsun bu konuda..

• Ikiniz de mutluysanız , aranızdaki duygular güçlüye hiç sorun değil . Yaptığı hırsızlık değil cinayet değil , suç değil vücuduna istediği zevki vermiş hepsi bu .

0|1
    0|1
  • Madem tanıyorsun anal yaptığı arkdaşlarını peki aklına geldimi anal yaptığı an düşünsene senin tanıdığın kişiler senin sevgiline arkadan yaslamışlar tabir-i caizse artı parantez açıyorum anal gibi iğrenç bir ilişki yaşıyorsa bu kız zaten iğrençtir

0|0
    0|1
  • Sen Denyomusun moruk seviyonda bkadarda olmaz yani biliyosun sonuçta hepsini ayrıl önün açık daha kimler çıkar karşına hem bunu unutursn 1 haftaya

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra uyurken uyumadan önce götünü yalattığı sahneleri hayal edersin azıcık delikanlı olun lan başkasının girdiği deliği bırak parçaladığı deliğe girmem kbakma ama götü bile pörsümüştür tövbe ya

0|2
    0|0
  • şeytana uymuş şeytana ne yapsın kızın suçumu şimdi 14 kişye vermişse kız masum şeytan suçlu burada :))))

1|1
    0|1
  • Bi kulağının arkası bir de zar kalmış

0|0
    0|0
  • Oha kızın tecrübeye bak...

0|1
    0|1
  • ne g.t varmış be

0|0
    0|0
  • 8 kişiyle anal vay maşallah bütün okul tren yapmış :D

0|1
    0|0
  • Cinsellikle sevgiyi karıştırman tyhaf.kı sana ben 10 kere hırsızlık yaptım demiş olsaydı tamam bırak diyebilirdimde. geçmişte yapmış açık drüst sana anlatmış kıza bravo.

0|0
    0|0
    • yorumlara bakıyorumda çok ilginç yorumlar sizlerin kız kardeşi sevgilisi yokmu? siz onları sürekli kontrolmu ediyorsunuz.ama ne hikmetse buradan birileriyle konuşmak içinde can atıyorsunuz:)

• evlenince senden sıkılrsa ne yapacan

0|1
    0|0
  • 14 erkek vay anasını :)

0|0
    0|0
  • Bize laf düşmez artık dffs

cayırt

0|0
    0|0
  • kız yalama olmuş resmen

0|0