Vajinamin dış dudakları esmer, bu durumdan utanıyorum. Çaresi var mıdır?

gerçekten sağlık problemi olduğu için soruyorum cinsllikle alakası yok. vajinamin dış dudakları esmer ve bu durum yüzünden nişanlımdan çok utanıyorum. çözümü var mı acaba ?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• yok ya orası kapalı oldugundan dolayı esmer bo problem dgl onemlı olan temız tutmak.

1|0
    0|0
    • sağol.

• demi ya valla sağol içimi rahatlattın.

• rica ederım canım ya ne demek yani.

Erkekler Ne Diyor 9

• Her vajina farklı yapı ve renkte olur.Dış dudaklar için renk açma işlemi yapıldığını duymuştum ama erkekler sorun yapmaz bunu.Plastik cerrahi uzmanlarına danışablirsin durumu çok bozyuyorsa psikolojini.

0|1
    0|1
  • Sağlıkla ilgili bir problem yok. Ten renginden koyu olabiliyor. Özellikle hamilelikte gözlemlenebiliyor. Nişanlın konusunda : bunun bir problem olmadığını söylemem gerekir. Cinselliğinizi etkileyebilecek bir faktör...ama yinede bu konuda takıntılarınız devam ederse estetik olarak müdahale edilebiliyor bilginiz olsun. Normalsin hiç merak etme ;)

0|1
    0|0
  • Yemin ediyorum utanma.

0|0
    0|0
    • yemin ediyorum ne alaka :)))

• ama bn ona rahatsız oluyo musun bu durumdan diyorum hiç bişey demiyor . ya evet ya hayır hiçbirşey demiyor.

• Bence hoşnut değil bu durumdan

• muhtemelen sende esmersindir.

utanılacak bir şey göremiyorum. diğer kızlarınkinin ne renk olduğunu nereden biliyorsun ?

0|0
    0|0
    • ben esmer değilim ki . illaki arkadaşlarım kardeşim var illaki görüyosun yani.

• ilginç. bilmiyordum, kızların birbirlerinin dudaklarını gördüklerini.

fakat, erkek bakış açısıyla, bu bir fiziksel sorun değildir.

sadece senin için psikolojik bir sorun halini almış.

tek başına iken, kendisini çok inceleyen birisi illaki bin tane kusur bulur.

• ya yok öyle tam görmek değil göz ucuyla bakmak diyelim :) çözüm bulamıycam galiba :(

• bu sorun değil.

0|0
    0|0
  • doktora git .tahlil yaparlar anlaşılır

0|1
    1|0
  • Nişanlına Gösterme, Gayet Net ;)

0|0
    0|0
  • kafana takma

0|0
    0|0
    • olmuuyo amaa :(((

• arkadasım o bölgenin pigment yapısı oşekilde olaması kutup bölgelerine gidildikce insanda pigment miktarı azalır ekvatoral bolgelerde artar vajen bolgesi için rengi şu bu diye dert yanmanın bi anlamı yok diye düşünüyorum

• offf :((,

• saçmalama utanılcak bişey değilki bu ya :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• kime göre kara?

kaç tane vajina gördünde kıyaslama yapabiliyorsun ki seninkinin anormal olduğunu nerden biliyorsun. onlarınkinin normal olduğu ne malum

vajina da saç göz renkleri gibi herkes de standart olması gereken birşey değil ki açıktır koyudur büyüktür küçüktür sarkıktır değildir.

takma bunu kafana nişanlın kocan olacak ileri de seni rengine göre mi sevecek! gögüslerin küçük olsa seni sevmeyecekmiydi, penisi küçük olsa sen onu sevmeyecekmiydin

uğraşma kimyasal şeylerle vajina da önemli olan temiz olması rengi değil

2|1
    0|0
  • O bölgede olusan asiri melanin sentesinden olusmus birseydir kalkipta vajinana renk açıcı maskeler uygulayacak yada soydurma işlemi yapcak halin yok dert etme bunu

1|0
    0|0
  • Belli bir şekli standardı yok, utanılacak bir şey de yok ama için rahat etsin istiyorsan doktora git o da aynı şeyi söyler.

0|0
    1|0
    • gitmeyi de düşünmüyorum değil aslında :)

• Nişanlından dolayı mı böyle düşünüyorsun peki?

• Dert ettiğin şeye bak?

Bu bir kusur değil.

Ayrıca nişanlın 4+4'lük mü herşeyiyle?

1|0
    0|0
  • Utanılacak birşey değil, ayrıca çözümünün olduğunu da sanmıyorum.

1|0
    0|0
    • ama ona sorduğumda cevap vermiyo bana o zamanda kendimi kasıyorum .

• Utanılacak bir şey yok

1|0
    0|0
    • ya benim içinde sorun yok ama nişanlımdan çok utanıorum

• bu da gelir bu da geçer...:/

0|0
    0|0
  • Bleaching - beyazlatma işlemi var diye biliyorum araştır.

0|0
    0|0
  • Benim de öyle. Bazı sitelere girdim. Saça sapan işlemler uyguladıklarını söylüyorlardı. Yok limon sıkınca beyazlıyormus. Limon asitlidir ve cildin ph ını bozar. Bir çaresi olduğunu sanmıyorum. Ordaki pigmentlerden dolayı öyle. Her insanın yapısı farklıdır. Seven böyle sevsin kardeşim. Ona bakarsan erkeklerin ki çok mu beyazmış acaba? Sen bence nişanlının seninle ne için evlilik yoluna girdiğini sorgulamalısın. Hem susmak kabul etmektir. Eğer bir fikir söylemiyorsa sana demekki onun için sorun değil. Erkekler bu tarz şeyleri takmazlar canım. Çünkü bizimkine nazaran onların organları daha az estetik :)

0|0
    0|0
  • ya anlamıyorum o kadar cok sey var kı kendımızı sevmemız mutlu olmamız adına eskıden boyle sey mı vardı ınsanlar artık en ufak seyden dert edıyorlar elın ayagın saglamsa daha neyını dert edıyorsn allh oyle sevmıs ole yaratmıs bu nısanlın ıcın problemse sende gercekten rahatsızsan cerrahı mudahale yaptır ama cok gereksız sacma bnce

0|0
    0|0
  • Töbe yarabbim neler cıktıı tövbe tövbee..

1|0
    0|0
Yükleniyor...