Lezbiyen ilişki yaşadım ama

Bu yaşıma kadar hiç bir erkeğe cinsel ilgi duymadım çok denedim ama olmadı.Geçen yaz yurt dışına akrabalarımın yanına gittiğimde lezbiyen ilişki yaşadım ama şöyle bir şey var ki büyük göğüslü geniş kalçalı kadınlardan resmen iğreniyorum.Zayıf küçük göğüslü ince belli (kadınsal özellikleri çok belli olmayan)kadınlar hoşuma gidiyor bu yaşıma kadar ilk kez lezbiyen olup olmadığımı sorguluyorum.Bunu nasıl anlarım ?Erkeklere cidden ılgı duyamıyorum.

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• erkeklere ilgi duyamıyorum diyorsun ama kadınsal özellikleri çok belli olmayan kadınlara ilgi duyuyorum diyorsun. tam 1 lezbiyenden ziyade biseksüelsin sen bana göre tabi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkeklerle vakit geçirmeye başlarsan ilginde olur.

0|0
    0|0
  • Bu yaşadığın çok doğal ve olağan bir süreç. 25-30 yaşından sonra bu hevesin geçecek. Ömrünün sonuna kadar lezbiyen kalan biri olduğunu duymadım.

0|1
    0|0
  • Tam ortadasın bence karar verme anındasın

0|0
    0|0
  • beni de aranıza alır mısınız?

Lezbiyenim deyip de görüştüğüm ve ilişkiye girmediğim hiç olmadı.

bunun sebeplerine gelirsek, düzensiz aile yapısı, fiziksel olarak erkeklerden iğrenme önyargısı.

küçüklükten bu yana kendi cinsiyle çok masum görünse de yatma dokunma sarılma dudaktan öpüşme. kız kıza dans etme.

erkeklerden bir şekilde uzak kalma vs. sebepleri var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• farketme evresini geçip sorgulama evresine geçmişsin tebrik ederim canım aramıza hoş geldin :D

2|0
    0|1
Yükleniyor...