En yakın kız arkadaşım benden hoşlandığını söyledi.

Ben lezbiyen değilim ancak o kızdan başka güvenebileceğim kimsem yok. onu kaybetmek istemiyorum. Onun yanında kendimi güvende hissediyorum, beni koruyor, anlıyor.. Heteroseksüel olduğumdan eminim ancak o bana itiraf ettiğinden beri ben de bir garip hissetmeye başladım. Kendisi henüz bir kızla ilişki yaşamadığını, bir süre daha duygusal birliktelik kuracağını ve cinsel bir teması istemediğini söyledi. Sizce ona karşı nasıl davranmalıyım? Kendi duygularımın ne yönde olduğunu nasıl anlayacağım?

Güncellemeler:
Hepiniz aynı yönde düşünüyorsunuz sanırım.. Yorumlarınız için minnettarım, sağolun.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ona ne şekilde yaklaşırsan yaklaş hem temkinli olacaksın ve tereddütlerin olacak.Benimde aynısı başıma gelmişti. Çok samimiydik evlere git gel dahi vardı. Ama samimiliğimi azaltmak zorunda kaldım ve en sonunda sildim. Bunu öğrendikten sonra onu kırmak zorundasın. Sen ne kadar kibarca söylesende sana gerçekten değer veriyorsa üzülecek ama yapacak birşey yok. İleriki hayatın için sıkıntı,tereddüt,korku yaşamak istemiyorsan vazgeç. Sen bu durumunu öğrendikten sonra özellikle ilişki konusunda ona birşey paylaşamayacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onu kırmadan reddetmelisin

1|0
    0|0
  • Off 2 kız daha kaybetti bu dünya :(

0|0
    0|0
  • Bize kız kalmayacak bu gidişle :)

0|0
    0|0
  • Yalat ona. Rahatlasın.

0|0
    0|0
  • manyaklık bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzaklas ondan o senden hoslandigi cun koruyo falan insanin en iyi dostu arkadasi kendisidir unutma bunu canim lezbiyenle ne arkadasligi yapcan

1|0
    0|0
  • sana tuhaf gelmiş etkilenmişsn lezbiyen falan değilsen o yönde hiç elektrk verme arkadas kalmaya devam edin pişman olursun snra

1|0
    0|0
  • Göster ama elletme devam..

0|0
    1|0
    • Çok yardımcı oldun gerçekten! Boş yorum yapınca ne anlıyorsanız!

Yükleniyor...