Neden erkekler lezbiyen kadınlar gay ilişkiden zevk alır?

Evet soru açık.

Ben ve benim gibi 4-5 arkadaşım bazen toplanıp gay p*rnosu seyrediyoruz ve nasıl keyif aldığımızı anlatamam yani kucağımızda yastık yumruklayıp duruyoruz mutluluktan çevremizdekiler gerizekalı olduğumuzu düşünüyor ama geçen gün gay bara gittik önce almayacaklardı kalabalık diye sonra bir şekilde aldılar epey dil döktük gerçi içerde bizim gibi birçok kadın vardı.Bazıları travestiydi de neyse.İşte dediğim gibi erkek arkadaşım biliyor benim bu gay aşkımı o da lezbiyenleri çok seviyor yalnız işin kötü taraf erkek arkadaşım ve onun en yakın arkadaşı birbirine çok yakışıyorlar.Arkadaşlarım saçmalama felan yapıyor cidden abarttığımı söylüyorlar ama öyle cidden öyle kendimle sevgilimden çok o ve arkadaşıyla ilgili hayal kuruyorum.Mala bağladım tamam sorunumuz nedir acaba?

Erkeklerdede var m böyle şeyler?

*Konuştuğum erkeklere göre lezbiyenlik çok doğal bir şey yani tüm kadınlar lezbiyen olabilir ama gaylik ne o zaman deyince o hastalık diyorlar -_- *

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• siz ne yiyip içiyorsunuz bilmiyorum ama kesinlikle onları bırakmanızı tavsiye ederim.eşini kısknamyana tek yaratılmış domuzdur ve şu anlattıklarınızla domuzdan beter durumdasınız. pompei şehrini lut kavmini ve semut kavmini hiç duydunmu bilmem ama bunların akibetlerini bence merak edip öğren derim.

0|1
    1|1
    • Pompei şehrini ve Lut kavmini tabiki biliyorum.Onlar küçük erkek çocuklarına tecavüz eden sapkın bir kavimdi de konumuzla ne alakası var be?Eşcinsel değilim ki ben?Eşcinsel olmak günah doğru bir erkeğin bir erkekle yaşaması anal ilişki vs. Ama ben ne eşcinselim ne de anal ilişkiye giriyorum.Sadece girenlerden rahatsız olmuyorum ve eşcinselleri seviyorum bu tamamen benim tercihim benim zevkim ve günah olduğunu düşünmüyorum sonuçta düşüncelerimize günah yazılmıyor Allah hayalleri serbest kılmış.

• evlendiğinde eşini ve kendinmi mutlu etmek için helal daire içerisinde arayışlarda bulunacak ve eşinide kenidinide mutlu edecek kadınsın.

• Düşünce günah değil demiş ama sen adamları görüp düşünüyosun. İlk bakışta bir şey yoktur herkes bakabilir. Ama ikinci bakışı sana şeytan teşvik ettirir. Sende almışsın onları bir güzel düşünmüşsün.

Erkekler Ne Diyor 12

• ben lezbiyen p*rnosu izlemekten falan hoşlanmam. o dediğin herkes için geçerli değil yani.

0|1
    0|0
  • Lezbiyenler cazip seksi geliyo oburu yargilaniyo kisal iki bayan elele ko kola gezince seksi vs ama erkek erkeke el ele kol kola gezince hemen taslaniyo ben dolmusta iki gay gordum nerdeyse yiyisecekler herkes tovbe cekiyo filan :-) haa ben gay filan degiliim elestirmiyom ama lezbiyenler cok cekici tatli oluyolar yaa miknatis gibi cekiyolar yani herkesin hissiyatlari normal

0|0
    1|0
  • bebeğim sen yarın acilen psikoloğa gidiyosun tamam bak bu senin için daha iyi olcak anlaştıkmı :)) :D

1|0
    1|2
  • durum vahim hiç normal degil.. Ben bir an önce doktora görün. Çunku normal degilsin. Sevdigin adama nasıl bunu yakıştırıyorsun onuda anlamış degilim. Ayrıca lezbiyeler banada çekici gelmez.

0|0
    0|0
  • Bu kızı alın buradan

0|0
    0|0
  • Bu kiz anne olucak. Off aman Allah im. Nereye dogru gidiyoruzzz.. :/

0|1
    1|1
  • iyiki varsınız

0|0
    0|0
  • güzel saçmaladın:D

0|0
    0|0
  • birincisi erkek arkadasın varsa tam anlamıyla lezbiyenlik yaşamıyorsun demektir çünkü lezbiyen kadınlar hiç bir şekilde erkeklerle münasebet kurmazlar. Bisexüel im dersen anlarım

0|0
    0|1
  • fantazi dünyan genis güzell.

0|0
    0|0
  • bu işin sonu grup :D

0|1
    0|0
  • kadın kıyafetlerini severim .kadın kıyafetleri giymek çok güzel bir his .modeller çok şık .beğenerek ve severek giyerim .ama gay değilim sadece tutku ve beğenim olduğu için giymeyi severim .rahatlığı ve şıklığı beni etkileyen .ama sizler bayansınız ve her yönden özelsiniz .sizlere herzaman bayan gibi olmak bayan hibi davranmak ve sizlere yakışan hislerinizde davranmanız ve yaşamanız önemlidir .

0|1
    0|0
    • sizde erkeksiniz ve kadın gibi olmak ve yaşamak istiyorsunuz .erkekler sizede çekici geliyor .

Kızlar Ne Diyor 2

• Sende takıntı haline gelmiş. Ben de gaylerden hoşlanıyorum lakin Asyalı olanlardan. He aklım eserse öyle bir iki video izlerimde sendeki saçmalık bence.

1|0
    0|0
  • bende bitiyorum gaylere

öpüşüp koklaşmaları çok hoş oluyor

0|0
    1|3
Yükleniyor...