İçine boşalan spermler kadını rahatsız eder mi ?

Nişanlım doğum kontrol hapı kullanıyor. Lakin her sevişmemizden sonra lavaboya gidiyor. Bazen üst üste iki kez yaptıktan sonra...

Geçen gün sordum; neden wc'ye gittiğini. O da klozete otrup, içindeki spermlerin akması için dedi.

O an birşey söylemedim ama sonra aklıma geldi. İçinize dolan meni her kadını rahatsız eder mi ? Sevişmeden sonra siz ne yapıyorsunuz ?

Yoksa nişanlım beni sevmediği için mi döllerimden kurtulmaya çalışıyor ? :(

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• sızı sevmedıgı ıcın boyle bırsey yapmak dersenız,neden sızınle ılışkıye gırsın neden sızın onun ıcıne boşalmasına fırsat versın!

yercekımı var o spermler bıraktıgınız gıbı durmaz:) dısarı cıkacak camasırı batacak elbısesı belkıde! sadece kendı perspektıfınızden bakmayın onuda dusunun! nısanlınız sızı sevıyor emın olun!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hamile kalmamak için yapmış

1|0
    0|0
    • Doğ kontrol hapı kullanıyor. Ve bir kez değil bu dediğim. Her zaman yapıyor.

Ama haklısın, birkaç yıl önce gebe kalmıştı. Sonra anladık ki, hapı yanlış kullanmış. Onun için hala tedirgin oluyor olabilir.

Ama yinede öğrenmek istiyorum. İçinize boşalan sperm sizi rahatsız ediyor mu ? Yani içinizde kalınca rahatsızlık veriyor mu ? Ya da ne hissediyorsunuz ?

• Hamile kalmamak icin yapmis fakat pek de faydali degil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim çok normal bişey. Nereye kadar içinde kalacak elbette ki o akacak dışarıya . Seks yapacak kadar aklın varda bunu mu bilmiyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...