Sevgilim kızlık zarın yok dedi.

ben 14 yasındayken bir kaza sonucu kızlık zarım gitmişti. çünkü akan kan pembemsi renkteydi ve 2 gün ara ara kanamam sürdü. annem ablam kızlık zarı bu dedi. neyse sevgilim bunu biliyordu sevişiyorduk ve bu sokmayacağım kendimi kontrol ediyorum dediği halde soktu. ben bağırdım ve geri çekti. kan gelmesi gerekiyordu gelmedi dedi. biriyle birlikte oldun mu doğru şöyle falan dedi bu. neyse sonra ölayı biliyordu ama tekrar anlattım. yat bir dedi ışık falan tuttu bayağı bir inceledi yok gözükmüyor. rahmin içi gözüküyor zar yok dedi. Sevgilim : Hemşir

acaba bana yalan mı söylüyor bilemedim. o sokmamda kan gelmesi gerekirdi dedi ve bakması sonucu yok dedi. Okuldayken 6 ay kadın doğum dersi de almıştım dedi.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eee.. soru ne ?

0|1
    0|0
    • acaba bana yalan mı söylüyor yoksa sağlıkcı oldugu için gerçekten anlayabilir miydi o bakmayla zarın olup olmadıgını

• Geçmiş olsun. Sen yinede emin olmak için, bir doktora muayene ol.

link

Google'a "kızlık zarı" yaz. İlgili görsel ve videoları izlersen; sen bile bakınca anlayabilirsin.

• sağolasınn teşekkür ederimm :))

Erkekler Ne Diyor 13

• manyak mı o adam yaa...ne diye kendi vücuduna müdahale ettiriyorsun.Bu hakkı neden ona veriyorsun.?

3|1
    0|0
  • Eger kizlik zarin bir kere patladi ise tamamdir.

Diyelim patladi ve ve penis iceri girdi agiri yapar normaldir.

Kan gelmemeside normaldir cunku kizlik zarin gitmis.

Yani kizlik zarin gittikten sonra yuz seferde soksa bin seferde soksa kan gelmez.

Birde niye baktiriyorsun inanmiyorsa inanmiyor bitmistir.

Kendini ispat etmek zorunda degilsin.

Dedigine inanmiyorsa demekki o seni sevmiyor demektir.

0|0
    0|0
  • senı yatırıp k ontrol etmesine izin verdiysen yazıklar olsun sana bu kadarmı dstun bu kadarmı aciz haldesin

1|1
    0|0
  • Jinekoloğa git belkide esnektir.

0|0
    0|0
  • ikinizinde kafasina birer degnek

0|0
    0|0
  • Yatyosan yat yatmiyosan SG de

0|0
    0|0
  • saçmalık. iyikeklemiş seni eğitim aldım cart curt

0|0
    0|0
  • kaza neydi merak ettim

0|0
    0|0
  • Adam ısı bılıyormusss

0|0
    0|0
  • bndde 6 ay kadın dogum dersi aldım ama öyle bişey ögretmedıler öğretilen yerı de duymadım bnce yalan soyluyor

0|0
    0|0
  • yalan söylüyor sevgilin doktorlar bile erzaklarıyla zor anlıyor bazen

0|0
    0|0
  • o cocuğuna bak önce sokuyor sonra fırça atıyor. Herkes kaşar olmus a.k

0|0
    0|0
  • insanoğlu yaşarken nelere şahit oluyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sen yatır sende onunkıne ışık tut, neden bakir degılsın de

0|1
    0|0
  • e kızlık zarı daha önce yırtıldıysa bir daha nasıl kan gelsin nasıl dursun orda zar.

0|0
    0|0
  • Yol vermeye falan bahane arıyordur. Bir kere önce sevişmeyi ögrenmeli sevgilin. Giriyorsa girsin girmiyorsa tutsun kendini. Bu ne salaklıktır.

0|0
    0|0
  • hem sana tecavüz eder gıbı ızın aladan yapıyor sonrasında kan gelmedı deyıp bıde ızlık zarını kontrol edıyor.Ya anlamıyorum bu kadar nıye degersızlestırıyorsunuz herseyı.böyle adamlara bu güven nıye.Eğer kusku duyuyosan annenle doktora gıdebılrdın kazadan dolayı duruyo mu durmuyo mu baktırırdın kendınızı bu kadar düşürmeyın ya

0|0
    0|0
  • sen bozuldugunu soylemıssın zaten demek kı erkek arkadasında doğru soyluyodur

0|1
    0|0
Yükleniyor...